šťáVy, které bojují s rakovinou a regulují


šťáVy, které bojují s rakovinou a regulují

Přírodní produkty úroveň pH v současné době karcinom je hlavní příčinou úmrtí v důsledku nemoci. Mnoho lidí se nyní snaží překonat. V mnoha případech dochází k rakovině kvůli genetické predispozici, ale dieta také významně ovlivňuje míru rizika.

rakovinné buňky přítomné v těle trvale, ale jak se vyvíjejí, mutovat nebo šířit do značné míry závisí na jeho zvyky a dietu.

Existuje mnoho druhů rakoviny, které neustále postihují lidi. Různé reakce a faktory životního prostředí mohou vést k šíření metastáz v různých orgánech a bude dokonce obtížnější jej kontrolovat.

Je důležité vědět, že se nyní mnoho lidí snaží překonat rakovinu a bohužel jejich velký podíl ztrácí tuto bitvu. Proto v tomto článku chceme s vámi podělit o některé recepty šťávy, které mohou zabránit vzniku rakoviny nebo pomoc při jeho léčbě, pokud se tak již nestalo.

šťáva z mrkve, jablek a špenátovou

pro prevenci rakoviny doporučují jíst mrkev, jablka a špenát. Tyto tři přísady mají pro tělo důležitou výživu, včetně vitamínů A, B a E, stejně jako minerálů, jako je vápník. Složení

 • 225 g mrkve 2 šálky vody (400 ml), šťáva z poloviny citronu
 • 1/2 jablko špenátové listy (podle chuti speciální)

Příprava porazit všechny přísady do hladké textury jogurtu.

Note. Pokud pijete silně, můžete vždy přidat více vody.

šťáva zelí Zelí - zelenina, která obsahuje mnoho různých živin, včetně bílkovin, sacharidů, hořčíku, draslíku a vitamínu C. Proto se doporučuje přidat do jídelníčku jako klíčové složky pro boj s rakovinou a jeho negativní pro účinky na zdraví. Ingredience

 • 3 nebo 4 listy zelí 1/2 litru vody
 • mrkvová šťáva (volitelně)
 • Brokolice (volitelně)

Making beat zelí listy s vodou. Pokud je chuť příliš horká, přidejte trochu mrkvové šťávy. Aby byl nápoj ještě výživnější, můžete také přidat brokolici.

zelenou šťávu Jak jsme již řekli, kapusta velkou pomoc v boji proti rakovině, jak je v tomto receptu zelené šťávy bude také nedílnou složkou. Kromě toho obsahuje další složky, které tělu dodávají důležité nutrienty a pomáhají předcházet vzniku a mutaci rakovinných buněk v budoucnu.

Složení

 • 2 nebo 3 listy zelí
 • hrstky špenát brokolice (do chuti) 3 zralé pomeranče

Příprava Squeeze pomerančové šťávy a přidat všechny složky v mixéru. Natočte je do homogenní konzistence. Brocholy pomáhají zmírnit hořkou chuť.

Note. Vždy pijte šťávu na prázdný žaludek, aby se jeho užitečné složky absorbovaly co nejvíce.

Rajčatová šťáva Rajčatová šťáva - známým způsobem k prevenci a léčbě rakoviny, protože rajčata mají silné antioxidační vlastnosti a obsahují lykopen, který je prokázáno, aby se zabránilo mutaci nádorových buněk. Ingredience

 • 5 nakrájenými rajčaty 1 stonek celeru 1 okurka
 • kayenskyy pepř a špetku mořské soli
 • bazalka (volitelně)

Příprava ušlehejte všechny složky a přidejte bazalku podle chuti zvláštní.

šťáva z jablek, mrkve a zázvoru

Naše poslední recept je věnován šťávu z jablek, mrkve a zázvoru, která pomáhá zpomalovat tvorbu rakovinných buněk. Zázvor je považován za jeden z nejúčinnějších ve světě přírodních léků na rakovinu, proto doporučujeme konzumovat. Navíc, že ​​taková šťáva vám dá energii, má protizánětlivé, antioxidační a uklidňující vlastnosti.

Ingredience

 • 5 jablek
 • 3 mrkve
 • kořen zázvoru

Vaření

Důkladně umýt všechny přísady. Vyčistěte jablka, mrkev a zázvor. Jablka a mrkve nakrájíme na malé kousky a zamícháme zázvor (trochu zázvor, protože má silnou a kořeněnou chuť). Přidejte trochu vody a protřepejte všechny přísady do homogenní konzistence.

Pozor!

Účinnost všech těchto nápojů je způsobena obsahem antioxidantů, stejně jako schopností vyrovnávat pH v těle. Několik studií týkajících se případů onkologických onemocnění a osvědčených postupů zjistilo, že správná acidobazická rovnováha v krvi často inhibuje vývoj rakovinných buněk.

A konečně také doporučujeme, abyste do stravy vložili nějaký česnek. Pokud ji konzumujete syrovou potravu, odhaluje úžasné vlastnosti nejen pro léčbu a prevenci rakoviny, ale i dalších chorob, jako je cukrovka.


Jak odstranit toxiny z pankreatu

Jak odstranit toxiny z pankreatu

Přírodní léčiva slinivka - těla v podobě slz, se nachází v dvanáctníku, což je důležité pro trávení a produkci enzymů. Pokud je otrávená nebo zánět, bude to těžko stravitelné jídlo správně, protože měli vědět, jak se postarat o to, a čas od času uspořádat očistný jídelníček. Očištění stravy pankreatu Jak může pankreas trpět zánětem nebo otravou?

(Lidových opravné)

Incredible přízeň Chia semen pro zdraví

Incredible přízeň Chia semen pro zdraví

Přírodní prostředky jste slyšeli o výhodách Chia semínka? Pochází ze Střední Ameriky, kde to bylo používáno Maya a Aztecs pro lékařské a potravinářské účely. zapomenut po evropské kolonizace, když ustoupila do dalších produktů, jako jsou amarantu, ječmen a kino. Avšak před několika desetiletími, se ukázalo, aby se stal známý po celém světě, a nyní se pěstuje v mnoha dalších místech a deklarovat jako „superfoods“.

(Lidových opravné)