Džusů a nápojů pro snížení špatný cholesterol


Džusů a nápojů pro snížení špatný cholesterol

cholesterolu recepty - lipid, které tělo potřebuje určité množství, aby dobře fungovala. Nicméně sedavý životní styl a špatné stravovací návyky vedly k, , že cholesterol v lidínekontrolované zvyšování, a to vede k vážným zdravotním problémům, a proto zvyšuje riziko srdečních onemocnění, poruchy prokrvení mozkua další problémy.

Cholesterollze nalézt téměř kdekoli v těle, zejména v nervovém systému, kůži, svalovině, játrech, střevě a srdci. také pozdilyayut do dvou kategorií, aby bylo možné určit, zda se nestal problém, „škodlivé“ nebo „užitečné“ cholesterol, LDL a HDL, resp. Špatný cholesterol

- je důsledkem strava s vysokým obsahem smažená jídla, sladkosti, umělé výrobky, tuky, klobásy a další. Prosperní cholesterol je zodpovědný za odstranění škodlivého cholesterolu z krve a jeho přenášení do jater, který by ho měl recyklovat. Proto je název "užitečný", protože pomáhá odstranit škodlivý cholesterol z těla.

Pokud i po lékařském vyšetření, doktor zjistil, že máte vysoký cholesterol, možná přišel čas na přípravu domácí šťávy a nápoje, které pomáhají regulovat problém, aby se snížila pravděpodobnost dalšího následky.

šťávy a nápoje z škodlivého cholesterolu

jablečnou šťávu, petržel a špenát šťáva

Tento výkonný velkou pomoc snižují hladinu cholesterolu a snadno přinést tuk. Složení

 • 4 jablka 1 hrnek špenát syrové(30 g) 1 hrst petržel

Příprava Wash a připravit všechny ingredience a umístit je do odšťavovač, každý zvlášť. Když jsou mleté, promícháme vše v mixéru po dobu jedné minuty a každý den pijeme sklenici této šťávy.

juice a česnekem zelí zelí

jako česnek, dobře známý pro jeho mnoho zdravotních výhod a schopnost čistittělo. Tato mocná šťáva pomůže odstranit přebytečný tuk a cholesterol z těla tak, aby neměla žádný negativní vliv na vaše zdraví.

 • Složení 1/2 střední velikosti zelí
 • 2 stroužků česneku 1/2 šálku vody (120 ml) Příprava

opatrně chop česnek a převést ji do mixéru s zelí (před tím, než je třeba umýt a nakrájené na kostky). Přidejte 1/2 šálku vody, aby se přísady zlepšily. Napijte sklenici této šťávy každý den, dokud hladina cholesterolu neklesne. Tento nápoj byste neměli příliš dlouho konzumovat, protože zelí může nepříznivě ovlivnit funkci štítné žlázy.

Strawberry citrusové šťávy

tento lahodný šťáva má nejen lahodnou chuť, ale dokonale snižuje špatný cholesterol a má vlastnosti, které podporují imunitní systém a dokonce vám pomohou zhubnout.

 • Složení 1 šálek jahody (100 g)
 • 2 pomeranče 1 kiwi Způsob

Squeeze šťávu z pomeranče, umýt a vyčistit a připravit jahoda kiwi. Pak všechny ingredience nalijte do mixéru a několik minut ho protřepejte. Každý den napijte nápoj bez namáhání po dobu 2 týdnů.

šťáva mrkev, petržel a špenát šťáva

Green jako první doporučuje, aby se každý den pro celkové zdraví a prevenci vysokého cholesterolu. Tento výkonný šťáva pomáhá přivést cholesterolu a škodlivých tuků výrazně zlepšit svůj životní styl a dát sílu porazit tento problém.

 • Složení 4 plátky mrkve petržele 3
 • 2 listový špenát

Příprava Dejte všechny ingredience odšťavňovač a mést. Nechte pít po prázdném žaludku po každém jídle 15 dní v řadě.

nápoj s citronem, petrželkou a harchov0yu soda

Jedná se o velmi účinný nápoj je ideální pro lidi, kteří chtějí, aby se zabránilo zvyšování úrovně špatného cholesterolu nebo tento problém vyřešili, a obecně zlepšit jejich zdravotní stav. Složení

 • 2 litry přefiltrované vody
 • 3 3 petrželka citrón soda

potravin

 • Příprava Peel citrónová kůra jedlé sody dezinfikovat. Pak vařte dostatečné množství vody a nechte ji vychladnout.
 • , až se voda ochladí, řez tenké plátky citronu, jemně chop petržel a dát je do vody.
 • Nápoj zakryjte a umístěte jej do chladničky na jeden den. Pak smíchejte všechny přísady a pijte 120 ml tohoto nápoje denně.


Přírodní šťávy pro léčbu a prevenci chudokrevnosti

Přírodní šťávy pro léčbu a prevenci chudokrevnosti

Recepty Jedním z hlavních příčin anémie je nedostatek železa v těle. Anémie se často vyskytuje u žen, a to zejména při prudkém menstruace nebo přes špatné stravovací návyky. V tomto článku dáváme několik receptů na přírodní šťávy, které pomáhají při léčbě a prevenci anémie . železa - zásadní složkou účastní syntézy červených krvinek a hemoglobinu.

(Recepty)

5 Vynikající pás v boji proti zadržování tekutin recepty

5 Vynikající pás v boji proti zadržování tekutin recepty

Zadržování tekutin - je zánětlivé onemocnění, které nastane, když tělo nemůže zbavit tekutiny, která se hromadí v tkáních. to není nemoc, ale příznak zneužití mohou být některé poruchy, které mají vliv na zdraví ledvin, kloubů a kardiovaskulárního systému. zadržování tekutin charakteristickým znakem je otok končetin, které šmouhy vždy doprovází nepříjemný pocit tíhy nebo mravenčení.

(Recepty)