5 Přestávek, které vyživují mozek


5 Přestávek, které vyživují mozek

Slyšeli jsme to milionkrát: snídaně je nejdůležitějším jídlem. To je opravdu pravda. Vzhledem k tomu, že snídaně zvyšuje metabolismus, lidé, kteří snídou snídani, mají zpravidla zdravé tělo. Věděli jste, že snídaně může živit váš mozek?

Samozřejmě, že jde o vyváženou snídani, ne plnou misku sladkých plodin a zbytečných kalorií. Pokud jíte vyváženou snídani, budete během dne cítit více aktivní, energičtější a chytřejší. Tajemství je zdravé snídaně, bohaté na bílkoviny a celozrnné. Takže se podívejme na některé z nejlepších produktů, které začínáte. Zejména tam je pět plné snídaně, které krmit mozek.

 1. Ovesné vločky

  Když spíme, budeme skutečně rychle. Odtud pochází anglické slovo "snídaně" - porušení rychlosti. Když se probudíte, váš mozek potřebuje dodat čerstvý krevní cukr nebo glukózu. ◊ Navzdory skutečnosti, že sladká snídaně rychle zvyšuje hladinu cukru, vede také k poklesu glukózy o několik hodin později. Celozrnné ovesné vločky (stejně jako všechny celozrnné) je pomalu vstřebává tělo. Namísto náhlého nárůstu hladiny cukru vytváří pomalý a stálý nárůst hladiny cukru v krvi. Studie ukázaly, že děti, které konzumují ovesné vločky na snídani, byly testovány o 20% vyšší než děti, které jedí sladké porce. To podporuje teorii, že hladina cukru v krvi ovlivňuje paměť a koncentraci.
  Vejce

  Vejce - je tradiční volbou pro snídani, ale je to také nejlepší volba.

 2. Jsou bohaté na bílkoviny, které tělo potřebuje k tomu, aby strávil potravu a cítil se plnější.

  To znamená, že nejen pomáhají kontrolovat hmotnost, ale pomáhají udržovat hladinu cukru v krvi a úroveň duševní aktivity. Vaječný bílý kolem žloutek obsahuje nejčistší formu bílkovin. Tento vysoce kvalitní vaječný protein pomáhá tělu trávit lépe. Kromě toho jsou vejce také bohaté na vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro spolupráci těla a mysli. arašídové máslo na toasty

  Tato snídaně je nejen chutná, ale také poskytuje energii. Arašidové máslo dodává bílkoviny (což vám pomůže cítit se lépe, než když jste právě jedli kus dortu). Celozrnné toasty vám dávají nejlepší zrno, aby vaše hladina cukru v krvi byla pravidelná ráno.

 3. Pokud řez banán a dát ho na vrchol, přidáte ještě další užitečné vitamíny, které pomohou obohatit mozek kyslíkem a udržet stres pod kontrolou.

  Řecký jogurt

  V jogurtu s jídlem není nic nového, ale v poslední době je řecký jogurt stále oblíbenější.

 4. Tento typ jogurtu neobsahuje jen dvakrát tolik bílkovin než běžný jogurt, ale také krémovější a bohatší než tradiční jogurt.

  Protein vám dává pocit sytosti a potěšení po celý den. Navíc v řeckém jogurtu je málo sacharidů. Sacharidy v kobliích nebo jakýkoli sladký chléb způsobují cukr na konci dne. Taková redukce jsou jakousi duševní rozmazaností. Přidejte do řeckého jogurtu nějaké ovoce nebo mandle a přidáte užitečné tuky do vaší stravy a získáte více energie i další výhody.

  Oběd na snídani Proč neměňte stav věcí a nemáte oběd na snídani? Samozřejmě, neexistují žádná pravidla, kde by bylo řečeno, že tomu tak není.

 5. Pokud jste unaveni jíst stejné jídlo každé ráno, rozbijte monotónnost oběda snídaně.

  Samozřejmě, nemluvíme o zmrzlé pizze ani o ohřátých kuřecích křídlech. Přemýšlejte o pečeném bramboru s řeckým jogurtem a cibulovou nebo zeleninovou polévkou s celozrnnými a krutonovými. Kreativita opravdu nemá žádné limity a můžete vytvořit celou řadu výživných jídel, které vám pomohou během dne cítit lépe.


  Tento přírodní antibiotikum zachránit domů před infekcemi

  Tento přírodní antibiotikum zachránit domů před infekcemi

  Antibiotikum recepty - lék, který pomáhá zabít bakterie, které napadají tělo a zabránit jejich funkci. Od té doby, co byly objeveny, se antibiotika staly integrální metodou léčby. Dnes jsou stále jedním z nejlepších způsobů, jak kontrolovat infekce způsobené škodlivými patogeny. Existují však spory o jejich pravidelném používání.

  (Recepty)

  5 Restaurací kombinace, které jsou prospěšné pro zdraví

  5 Restaurací kombinace, které jsou prospěšné pro zdraví

  Recepty Jednou z nejčastějších chyb při zdravou výživu je přidání cukrů a jiných potravin. Ve skutečnosti je nutné snížit jejich počet. Nicméně, tam jsou určité kombinace potravin, které nám poskytují obrovské množství výhod. Tím, že je kombinujete správným způsobem, budete moci získat další živiny, které obsahují.

  (Recepty)