5 Slov, které stojí za výuku dítěte


5 Slov, které stojí za výuku dítěte

Výuka dítěte není snadný úkol. Nikdo vám neposkytne manuál s podrobnými pokyny, jak dospět k dospělé osobě šťastné. Protože štěstí je pravděpodobně to, co všichni chceme dosáhnout a co každý rodič chce pro své dítě.

Děláme chyby a někdy sami neplní naše očekávání. Obáváme se, že nebudeme schopni uspokojit všechny potřeby dítěte po celý život. Ať je to cokoliv, zůstává jediné, co je třeba pochopit: není možné se stát ideálním rodičem. Můžete být jen dobrými rodiči, učiteli a těmi, kteří budou vždy podporovat.

Nemůžeme se neustále obávat řešení problémů našich dětí. Někdy je nejlepší naučit děti strategie a způsoby, jak řešit své vlastní problémy, najít vlastní řešení. To je důvod, proč správná slova jsou klíčem k úspěchu při výchově dětí.

Dnes bychom rádi řekli o nejrelevantnějších slovech, které by mělo každé dítě slyšet.

1. Důvěra

Je nesmírně důležité cítit, že vaše dítě má důvěru, aby získalo pocit bezpečí a nezávislosti. Řekli jsme na našich webových stránkách o rizicích giperopeki - chování, ve kterém se dítě nemůže dostat své vlastní zkušenosti a poučit se z ní, jak rodiče dohlížet na všechny aspekty jejího života.

Fráze "Věřím vám" by se měla odrazit v dětství, a to od raného věku. To bude naučit dítě odpovědnost a poskytne důvěru ve vaši bezpodmínečnou podporu pro vlastní rozhodnutí. 2. Pocit

"Jak si myslíte, že jiné dítě cítí, když se na něj posmíváte?"; "Vyjádření soustrasti osobě, když jste jí způsobili něco špatného"; "Když jste udělali něco pro sebe, dává vám pocit radosti a štěstí"; „Když se obejmout své prarodiče a říci jim, že je máte rádi, budete se cítit dobře“ ...

Život není jen konstantní úvahy o tom, co chceme a co máme. Štěstí - ne hromadění věcí, a uspokojení, co se zabýváme každý den, komunikaci s přáteli, rodinou a domácí zvířata ...

dětství Děti si musí být vědomi toho, jak důležité „život cítit plné, celé a šťastný " 3. Pochopení

Naše děti musí být schopné učit se z důležitosti porozumění ostatním lidem a vždy se postavit do postavení jiné osoby.

Je velmi důležité, aby inteligence dítěte vyvážila její emoční inteligence. Pro život je důležité nejen poznat všeobecné vzdělávací koncepty, jako je schopnost znásobit nebo pochopit myšlenku knihy. Musíme se naučit děti chápat složitý svět emocí

, respektovat je a být schopen vyjádřit své pocity vhodně prohovoryuvaty vlastní pocity a formulovat své potřeby a názory.4. Sdílejte

"Podělte se o své štěstí, budujte pozitivní vztah s těmi kolem sebe, sdílejte to, co máte a berte laskavost ostatních." Pokud tuto myšlenku předáte vašim dětem, pak nebudou růst sobectví, kteří si myslí jen o sobě a kladou své vlastní zájmy nad ostatní.

Pokud se naučí sdílet, budují užší důvěrné vztahy s ostatními lidmi

, budou mít lepší přátele a zdravější vztahy.

Láska 5. Chcete-li zvýšit šťastné děti, je důležité nejen naučit se milovat a starat se o své blízké, ale

sami sebe milovat. Sebevědomí je opravdu důležité pro plný rozvoj osobnosti a sebevědomí.Milovat sebe a být schopen ukázat vaši lásku k druhým je bezpochyby základem pro rozvoj emoční inteligence. Takže neváhejte říci tyto slova svým dětem každý den.

Láska, důvěra, porozumění a schopnost sdílet je cesta do dospělého života , ve kterém vaše děti jistě budou šťastné.Výchova dětí je každodenní dobrodružství, které musí být prožíváno s trpělivostí, sebedavi a láskou. Nebojte se dělat chyby: nikdo není dokonalý, zvláště pokud jde o radu nebo příklad pro někoho.


Produkty, které pomáhají předcházet rakovině prsu

Produkty, které pomáhají předcházet rakovině prsu

Užitečné návyky mamografického screeningu mamografie každý měsíc a každý rok po 40 (nebo dokonce před tímto věkem, je-li někdo ve vaší rodině měl rakovinu prsu) - je nejlepší způsob, jak odhalit rakovinu prsu v počátečním stadiu , což umožňuje vyléčit. Nicméně , Různé studie prokázaly, že některé produkty a rysy životního stylu může pomoci ženám snížit riziko tohoto onemocnění .

(Užitečné návyky)

Proč je důležité správně plakáty

Proč je důležité správně plakáty

Užitečné návyky Podle studie zveřejněné v časopise PsycNet , slzy jsou známkou toho, že něco důležitého děje v životě. Schopnost plakat je nepochybně akt odvahy a úlevy , stejně jako zjevení. Odborníci z emoční psychologie doporučují, aby lidé využili příležitosti k pláči ve chvílích hořkosti nebo velkých obtíží.

(Užitečné návyky)