5 Příznaků oslabeného imunitního systému


5 Příznaků oslabeného imunitního systému

Imunitní systém je mechanismus, který tělo používá k ochraně před viry, bakteriemi a jinými typy nemocí. Někdy je imunita slabá a důvodem může být špatná výživa nebo nemoc, která jí neumožňuje řádnou funkci.

Symptomy slabého imunitního systému

Imunitní systém je vaší ochranou, vaší "imunitní odpovědí" na zvláštní vliv vnějších látek, které jsou škodlivé pro zdraví. Imunitní systém se skládá z celé sítě buněk, tkání a orgánů, které společně chrání vaše tělo.

Určitě víte, že tyto ochranné buňky se nazývají leukocyty nebo bílé krvinky. Ochraňují tělo před různými nemocemi. Tyto buňky jsou v brzlíku, slezině a kostní dřeni. Jsou také nazývány "lymfatické orgány".

Pokud z nějakého důvodu pozorujete pokles bílých krvinek, nebudete schopni tento problém vyřešit sami. Proto je při vzhledu nejmenších příznaků velmi důležité, abyste se poradili se svým lékařem a zjistili příčinu. Zvažte možné příznaky, které dávají signál slabý imunitní systém.

1. Únava

Ve skutečnosti může být únava způsobena mnoha faktory. Nicméně, pokudúnava tě doprovází v dopoledních hodinách, a nejméně zátěže ohromil,av případě kolísání teploty způsobuje deprese nebo nevolnost, může to znamenat problém zdravotní. 2.

časté infekce močových cest, žaludeční potíže, oteklé a červené dásně, častý průjem ... Všechny tyto příznaky ukazují, že váš imunitní systém není řízen vnějším vlivům, které vstupují do těla tak, jak mají. Nedává požadovanou reakci, která by chránila tělo před bakteriemi a viry. V důsledku toho se tělo stává více náchylné k nemoci.

3. Chřipka, nachlazení, bolest v krku

Kolikrát jste měl chlad? každý měsíc? Máte někdy pocit bolestí v krku? Máte nemoc? Zeptejte se svého lékaře a zkontrolujte hladinu bílých krvinek v krvi. Možná, že váš imunitní systém není chráněn, jak by měl.

4. Alergie

Některé alergické reakce se objevují častěji. Může to být reakce na pyl, prach a jiné environmentální faktory, které nepříznivě ovlivňují kůži nebo sliznice a okamžitě poškozují zdraví. Takže pokud uvidíte alergii, znamená to, že imunitní systém je oslabený.

5. Úrazy, které je obtížné léčit

Naučte se, jak posílit imunitní systém

1. Sledujte své stravě

Každý si je dobře vědom toho, že správná strava - klíčem k dobrému zdraví. Ale velmi často si to uvědomujeme, když už máme zdravotní potíže nebo když jsou pacienti nemocní.Je důležité dodržovat vyváženou stravu, která často vzít ovoce, zelenina, potraviny bohaté na bílkoviny a omezit konzumaci potravin s vysokým obsahem cukru, tuku a vyhýbat se alkoholu.

Citrus je velmi zdravý, takže nezapomeňte použít pomeranče, mandarinky, papája, hrozny, rajčata atd.

2. Zdravý spánek

Váš spánek by měl být zdravý a kompletní. Je nezbytné zachovat zdravou imunitu, stejně jako obnovit energii a umožnit tělu správně fungovat. Nespavost a úzkost - co zabraňuje normálnímu spánku, hlavním nepřátelům těla.

3. Hygiena a čistota

Každý ví o významu hygieny, ale někdy na to zapomíná.třeba si umýt ruce před jídlem,po kontaktu se zvířaty, když přišli z ulice nebo práce ... čistota produktu je neméně důležité. Důkladně omyjte ovoce, které budete používat při vaření. Ponořte je do vody a zbavte se zbytků. To je velmi důležité pro ochranu vašeho imunitního systému.

4. Nedostatek stresu

Stres není jen emocionální stav. Stálý stres může být příčinou vážných problémů.Toxiny, které se hromadí v těle, oslabují imunitní systém a způsobují onemocnění.Mějte to na paměti. Nastavte priority, naučte se milovat sebe, zvýrazněte svůj čas a dělejte to, co se vám líbí.


7 Cvičení ke snížení dvojité brady

7 Cvičení ke snížení dvojité brady

Dnes budeme mluvit o dvojité bradě. To může být poměrně malá část těla, ale to nebrání tomu, že je důležité, jak z hlediska estetického az lékařského hlediska. Akumulace tuku v této oblasti vypadá nezajímavě a může být také známkou kardiometabolické poruchy. Chin může vypadat pomalý nebo provokativní kvůli tuku, který se nahromadil.

(Užitečné návyky)

Jak oživit své tělo za pouhých 15 minut

Jak oživit své tělo za pouhých 15 minut

Užitečné návyky Mnoho tradičních japonských ošetření se šíří po celém světě jako řešení problémů různých nemocí. Obvykle je jasné, že mnoho nemocí vyžadují pouze lékařský zásah a léčbu, ale někdy tam jsou podmínky, pokud existují alternativy, které mohou poskytnout úlevu od nepohodlí. Tyto postupy obvykle pomáhají dosáhnout stavu fyzické i psychické rovnováhy, a jsou založeny na ovládacím vzájemných vztazích mezi těmito složkami.

(Užitečné návyky)