5 Rýže okouzlující lidé


5 Rýže okouzlující lidé

My všichni víme, jakokouzlující lidé, aby nás cítit. Mají něco zvláštního: světlo, charisma a kouzlo, které přesahují fyzický vzhled.

Za prvé, možná si myslíme, že se někdo narodí se schopností okouzlit ostatní a touto přitažlivostí se vztahují k druhým a jejich gesta je přirozená.

Ale není. V dobách "trenérů" a guruů, schopných vést mnoha způsoby k úspěchu v každodenním životě, nemůžeme zapomenout, že kouzlo přímo souvisí s emoční inteligencí.

Současně je třeba objasnit, že tato kvalita nemá nic společného s fyzickou přitažlivostí. Existují faktory, které jsou poměrně značné, zajímavé a jdou daleko za tvář nebo tělo.

Mluvíme o tom, jak si vzájemně ovlivňujeme, cítíme ostatní a dokonce je inspirujeme.

Rádi bychom, abyste poznali vlastnosti, které tyto osoby definují.

1. Kouzelní lidé vědí, jak komunikovat s ostatními

Travis Bradbury je jedním z autorů, kteří prodali největší počet knih o emoční inteligenci.

Všechny jeho práce mají specifický účel: učit lidi různé schopnosti, aby se mohli cítit úspěšnější a šťastnější.

Můžete si také myslet, že kouzelní lidé jsou schopni se spojit s jinými lidmi, protože mají nepochopitelné "něco", které jim to umožňuje.

Toto "něco" - ve skutečnosti řada funkcí, které lze rozlišit. Jedná se o takové příznaky jako:

 • empatie. Oceňují lidi, kteří mluví.
 • Kouzelní lidé jsou citově otevřeni a souvisejí s ostatními s teplem.
 • Vyzařují důvěru a bezpečnost.
 • Jsou schopni udělat člověka zvláštní.

2. Chápou důstojnost a respekt

Kouzelní lidé čerpají ostatní, protože se vztahují k životnímu prostředí se stejným respektem, které dostávají na oplátku.

 • Neroznačují zranitelnost, nemají zastrašování, nevystavují stěny a sarkasmu nepoužívají sobecký jazyk.
 • Současně chápou, že s každým musí být zacházeno důstojně. Když je respekt, lidé "rozkvétají" a vykazují svou nejvyšší kvalitu.
 • všichni jsme si toho všimli. Když nás někdo zachází dobře a hodnotí nás, motivuje nás k tomu, abychom se ukázali nejlepšími. Dává nám sílu.

3. Chraňte své osobní hranice

Tam je něco, co bychom chtěli vidět u lidí, pochopit, jak respektovat čas a osobní prostor ostatních, porozumění osobních hranice a jejich snahy nejsou porušována.

 • Existují lidé, kteří věří, že mají právo zasahovat do našich záležitostí, požádat o pomoc a proniknout do prostoru, kde se každý z nás stará o sebeúctu a vnitřní rovnováhu.
 • Okouzlující lidé vás však chrání a respektují. Nikdy se nezlobí, pokud jednoho dne řeknete: "Dnes už nechci nikam chodit" nebo "nesdílím váš názor."

Vědí, jak ukázat neviditelnou úctu bez slov, která vyplňuje vztah s harmonií, v níž cítíme, že jsme podporováni, oceňováni a dokonce bránit.

4. Mají pozitivní pohled na život

 • Když mluvíme o pozitivním pohledu, někdy se jedná o dvojsečný meč. Jsou to lidé, kteří jsou nerealisticky pozitivní, protože si myslí, že všechno se stane samo o sobě, nebo co se děje dobře, když to opravdu toužíte.
 • Není to okouzlující lidé. Chápou, že život zahrnuje boj, úsilí a překonání překážek.
 • Vše, co dělají, ukazuje na pozitivní postoj, který se živí nadějí, odvahou a nadšením. Jejich energie a vitalita nakazí ostatní.

5. Je to světlo v bouři

Dávají nám podporu, světlo a motivaci. Kouzelní lidé dělají věci tak tvrdě, že se zdá snadné a mají skromné ​​srdce, které nás uklidňuje, aniž bychom žádali o něco na oplátku.

Abychom byli během bouře světlo, potřebujeme nejdříve vůli.

 • To také znamená touhu vidět příležitosti, kdy ostatní vidí pouze problémy, odvahu překonat hranice a dělat vše pro společné dobro, aby každý vyhrál a nikdo neztrácel. Není to snadné. Není snadné léčit život tak, aby se
 • v jiných uvědomovalo, že má dosáhnout společného dobra. Je to tolerance vůči ostatním, která je dnes tak nutná. Být okouzlujícím může být velkým problémem v našem každodenním životě, ale stojí za to vyzkoušet v praxi.
 • Za tímto účelem začněte péčí o sebe a princip osobního rozvoje, který nám postupně umožňuje nabídnout to nejlepší ostatním, abychom byli šťastní.
 • Koneckonců, když je člověk šťastný a šťastný, je to zřejmé. Pak se toto kouzlo stává nakažlivá a člověk se stává okouzlujícím.


ČAs nevymaže, dá všechno na své místo

ČAs nevymaže, dá všechno na své místo

Na rozdíl od populární fráze čas nevymaže všechny špatné vzpomínky sám o sobě. Komplikované příběhy nejsou řešeny sami o několik měsíců nebo let. Time není pasivní látka, která působí jako gumu vymazat něco nepříjemného, ​​protože plynutí času připojeny na mysl, zejména s ohledem na konkrétní způsob vytváření reality.

(Sex a vztahy)

Láska pro každý typ osobnosti

Láska pro každý typ osobnosti

Vybíráme naše partnery na základě vašeho vlastního osobnostního typu ? Možná jste o tom nikdy neuvažovali, nebo jste vždycky věděli, že je to pravda. V každém případě vás dnes vyzýváme, abyste se dozvěděli o čtyřech typech osobnosti, které podle odborníků představují hlavní stavební kameny silné lásky.

(Sex a vztahy)