5 Rýže okouzlující lidé


5 Rýže okouzlující lidé

My všichni víme, jakokouzlující lidé, aby nás cítit. Mají něco zvláštního: světlo, charisma a kouzlo, které přesahují fyzický vzhled.

Za prvé, možná si myslíme, že se někdo narodí se schopností okouzlit ostatní a touto přitažlivostí se vztahují k druhým a jejich gesta je přirozená.

Ale není. V dobách "trenérů" a guruů, schopných vést mnoha způsoby k úspěchu v každodenním životě, nemůžeme zapomenout, že kouzlo přímo souvisí s emoční inteligencí.

Současně je třeba objasnit, že tato kvalita nemá nic společného s fyzickou přitažlivostí. Existují faktory, které jsou poměrně značné, zajímavé a jdou daleko za tvář nebo tělo.

Mluvíme o tom, jak si vzájemně ovlivňujeme, cítíme ostatní a dokonce je inspirujeme.

Rádi bychom, abyste poznali vlastnosti, které tyto osoby definují.

1. Kouzelní lidé vědí, jak komunikovat s ostatními

Travis Bradbury je jedním z autorů, kteří prodali největší počet knih o emoční inteligenci.

Všechny jeho práce mají specifický účel: učit lidi různé schopnosti, aby se mohli cítit úspěšnější a šťastnější.

Můžete si také myslet, že kouzelní lidé jsou schopni se spojit s jinými lidmi, protože mají nepochopitelné "něco", které jim to umožňuje.

Toto "něco" - ve skutečnosti řada funkcí, které lze rozlišit. Jedná se o takové příznaky jako:

 • empatie. Oceňují lidi, kteří mluví.
 • Kouzelní lidé jsou citově otevřeni a souvisejí s ostatními s teplem.
 • Vyzařují důvěru a bezpečnost.
 • Jsou schopni udělat člověka zvláštní.

2. Chápou důstojnost a respekt

Kouzelní lidé čerpají ostatní, protože se vztahují k životnímu prostředí se stejným respektem, které dostávají na oplátku.

 • Neroznačují zranitelnost, nemají zastrašování, nevystavují stěny a sarkasmu nepoužívají sobecký jazyk.
 • Současně chápou, že s každým musí být zacházeno důstojně. Když je respekt, lidé "rozkvétají" a vykazují svou nejvyšší kvalitu.
 • všichni jsme si toho všimli. Když nás někdo zachází dobře a hodnotí nás, motivuje nás k tomu, abychom se ukázali nejlepšími. Dává nám sílu.

3. Chraňte své osobní hranice

Tam je něco, co bychom chtěli vidět u lidí, pochopit, jak respektovat čas a osobní prostor ostatních, porozumění osobních hranice a jejich snahy nejsou porušována.

 • Existují lidé, kteří věří, že mají právo zasahovat do našich záležitostí, požádat o pomoc a proniknout do prostoru, kde se každý z nás stará o sebeúctu a vnitřní rovnováhu.
 • Okouzlující lidé vás však chrání a respektují. Nikdy se nezlobí, pokud jednoho dne řeknete: "Dnes už nechci nikam chodit" nebo "nesdílím váš názor."

Vědí, jak ukázat neviditelnou úctu bez slov, která vyplňuje vztah s harmonií, v níž cítíme, že jsme podporováni, oceňováni a dokonce bránit.

4. Mají pozitivní pohled na život

 • Když mluvíme o pozitivním pohledu, někdy se jedná o dvojsečný meč. Jsou to lidé, kteří jsou nerealisticky pozitivní, protože si myslí, že všechno se stane samo o sobě, nebo co se děje dobře, když to opravdu toužíte.
 • Není to okouzlující lidé. Chápou, že život zahrnuje boj, úsilí a překonání překážek.
 • Vše, co dělají, ukazuje na pozitivní postoj, který se živí nadějí, odvahou a nadšením. Jejich energie a vitalita nakazí ostatní.

5. Je to světlo v bouři

Dávají nám podporu, světlo a motivaci. Kouzelní lidé dělají věci tak tvrdě, že se zdá snadné a mají skromné ​​srdce, které nás uklidňuje, aniž bychom žádali o něco na oplátku.

Abychom byli během bouře světlo, potřebujeme nejdříve vůli.

 • To také znamená touhu vidět příležitosti, kdy ostatní vidí pouze problémy, odvahu překonat hranice a dělat vše pro společné dobro, aby každý vyhrál a nikdo neztrácel. Není to snadné. Není snadné léčit život tak, aby se
 • v jiných uvědomovalo, že má dosáhnout společného dobra. Je to tolerance vůči ostatním, která je dnes tak nutná. Být okouzlujícím může být velkým problémem v našem každodenním životě, ale stojí za to vyzkoušet v praxi.
 • Za tímto účelem začněte péčí o sebe a princip osobního rozvoje, který nám postupně umožňuje nabídnout to nejlepší ostatním, abychom byli šťastní.
 • Koneckonců, když je člověk šťastný a šťastný, je to zřejmé. Pak se toto kouzlo stává nakažlivá a člověk se stává okouzlujícím.


Take v náručí všechno dobré, co se stalo s ním a opatrovat

Take v náručí všechno dobré, co se stalo s ním a opatrovat

Sex a Vztah Většina z nás nepoužívají vždy upřímně přál něco dobrého pro ostatní. Existuje taková rys, že lidé chtějí "udělat všechno dobré, ale ne tak dobře jako já". Bohužel, ne každý den, vidíme projevy ušlechtilých, čistých a zbavených sobeckých myšlenek. V podstatě lidé mají tendenci chtít to nejlepší pro sebe a své blízké.

(Sex a vztahy)

Ztráta přátelům je tak bolestivé jako součást milovaného Sex a vztahy

Ztráta přátelům je tak bolestivé jako součást milovaného Sex a vztahy

Během svého života budete muset nechat několik přátel a navazovat nové známosti. Totéž platí pro partnery . Vše má svůj vlastní konec, ale existují nové počátky, ne méně překvapivé a plné štěstí. Pravděpodobně už víte, že existují různé druhy přátelství. Srdce může začít cítit tak blízko a silné jako určitá osoba , že se stane nedílnou součástí každodenního života.

(Sex a vztahy)