5 Receptů pás v boji proti zácpě


5 Receptů pás v boji proti zácpě

Existuje mnoho přírodní recepty pro boj zácpa, nicméně jeden z nejjednodušších a nejpříjemnějších způsobů - vybrat si pro své dietní jídla, které podporují správnou funkci střev a jíst každý den.

V tomto článku se budeme diskutovat o nějaké chutné proužek, který může být opilý po celý den s cílem zlepšit činnost trávicího systému a řešit problémy se zácpou. Kromě toho mají i řadu dalších užitečných vlastností.

Strip - je lepší než džusu

Přestože přírodní šťávy a skupina jsou velmi užitečné, poskytuje tělu řadu vitamínů a minerálů, ale pokud se snažíte zbavit zácpy, možná budete chtít rozhodnout pro kapely. Je to proto, že obsahují vlákno ovoce je ztracena během vaření šťávy.

's, proč se kapela je mnohem lepší fed a můžete ji pít ke snídani nebo lehký oběd v občerstvení. Toto chutné a zdravé jídlo nahradit něco s vysokým obsahem cukru a rafinované mouky.

med Pidsolodit lane, pokud jste velmi touží, aby se svlékli bylo sladší, kladen na bílý cukr nejvzdálenější polici, protože je zdraví škodlivé, a pokusit přírodní sladidlo, který má rovněž projímavé vlastnosti - akátového medu. Pokud nemůžete najít tento druh medu jej nahradit jiným medem nebo melasou z přírodní ovocné nebo obilného.

Kefír a Kefír švestky - druh kvasného jogurtu, který si zachovává všechny vlastnosti běžného jogurtu, ale stále má několik dalších výhod. Vzhledem k nižší obsah laktózy, je mnohem jednodušší, aby výtah a podporuje prospěšné střevní bakterie. Můžete si koupit ready jogurt obchod nebo vařit své vlastní ruce z kysaného mléka.

Sušené švestky jsou nejen bohaté na vápník a je ideální pro prevenci osteoporózy, je stáleobsahuje velké množství vlákniny a po mnoho staletí považováno za vynikající nástroj pro boj proti zácpě. Pokud máte možnost používat sušené švestky namočit přes noc. Oves a data

rozdíl rýžové mléko, které u některých lidí může způsobit zácpu, Ovesné mléko je bohaté na rostlinný hlen, typ vlákniny, který podporuje správné fungování střeva. Chcete-li připravit tento pás, můžete použít ovesné mléko nebo lžíci ovesných vloček předem namočených ve vodě na několik hodin.

Data, jako většina sušených ovoce, obsahují hodně vlákniny a poskytují vám energii. Proto je to skvělá volba pro vaše ranní jízdní pruhu.Oves dává nápoj krémovou strukturu a data z něj udělají sladší.

Jablka a kiwi

Jablka byla vždy používána v případě zácpy nebo průjem. Jejich tajemství v kůži, která obsahuje většinu vlákniny ovoce. Ale pokud budete používat slupku, ujistěte se, že tato jablka jsou bez pesticidů.

Pro pásek můžete použít surové nebo sotva sintrované jablko, odhalí jeho chuť. Současně by měly kiwi jíst na hladovém žaludku, protože jsou nejlepší způsob, jak jednat jako projímadlo. Jogurt a fíky

Pokud nemáte podmáslí, můžete nahradit jogurt, ačkoliv neobsahuje tolik užitečné enzymy. Pokuste se najít nejvíce přirozené jogurt bez přidání sladidel, cukru, barviv a chutí.

Ořechy, ať už syrové nebo sušené, obsahuje hodně vlákniny a dá pruh sladké chuti.

Líska a lněná semínka

Konečně bychom chtěli zmínit ořechy a semena bohatá na vlákniny, které mohou být přidány do rostlinného mléka pro lepší chuť.

Lískové ořechy také pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. V některých obchodech najdete lískové mléko, které má lahodnou chuť a je dobře integrováno do kokosových čipů.

Mezitím, nezapomeňte namočit semena lnu v noci, aby uvolnily rostlinný huk. Poté můžete přidat vodu, do které byly infuze do vašeho pruhu. Ke každému proužku stojí také přidání hrsti ořechů a lžičky lněného semínka.


Jak snížit skvrny na rukou

Jak snížit skvrny na rukou

Přírodní prostředky skvrny na rukou obvykle dochází s věkem. Jeho vzhled je ovšem ovlivněn i jinými faktory, jako je slunce. Často přírodní krásy přitahovat příliš pozornosti, protože někdy jsou lidé ochotni utratit spoustu peněz na produkty, které mohou pomoci odstranit případné závady. Takže pokud chcete vědět o několik nástrojů, které pomáhají snížit skvrny na rukou a na stejný čas je jednoduchá a levná?

(Lidových opravné)

Nápoje a tipy pro snížení celulitidy

Nápoje a tipy pro snížení celulitidy

Jak asi víte, celulitida je problém, který je obtížné eliminovat. To se vyskytuje častěji u žen, zejména důsledku hormonálních změn, i když to není jediný důvod, protože to může být také způsobena tím, špatné stravovací návyky, zácpa a nedostatek pohybu. Celulitida může postihnout různé části těla, včetně žaludku a boků, což je neatraktivní na pohled, protože kůže se stává textury velmi podobá pomerančové kůry.

(Lidových opravné)