5 Recepty na vlasy domácí


5 Recepty na vlasy domácí

krása vlasy suché a lámavé? Pokud ano, možná to naléhavě potřebuje vaši péči a pozornost. S cílem usnadnit proces pro vás péče o vlasy, jsme se shromáždili v tomto článku 5 recepty na vlasy domácí, které jsou jednoduché na přípravu, ale obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály. Dozvíte se, jak, aby se vaše vlasy silné a zdravé bez výrazných nákladů a pravidelné návštěvy kosmetických salónů.

Příčiny poškození vlasů

 • - Nadměrné přehřívání vlasů (kulmu, fén a žehlička na vlasy)
 • - Nadměrné vystavení přímému slunečnímu záření
 • - pokrytí vlasy
 • - Chemická ondulace
 • - Painting
 • - příliš často, nebo naopak příliš časté česání vlasů
 • - Příliš časté šamponování šampon
 • - Použití prodlužování vlasů nebo paruky

poškozené vlasy a může způsobit vážné problémy, jako roztřepené konečky nebo zpomaluje svůj růst. Nejdůležitější věc, kterou byste měli udělat, je v tomto případě - je ignorovat problém. Za prvé, měli byste navštívit stylista a odříznout třepení, ošetření vlasů a začít čerpat z jeho přirozené klimatizace vyrobené ručně.

Při přípravě těchto kondicionéry, které potřebujete velmi málo složek, které navzdory své dostupnosti, je stále dobře postaráno posilování a krásný vzhled vašich vlasů.

 1. kondicionér s banánovníky a avokádem Ingredience

:

 • Pivbanana 1 vejce 1 avokádo
 • 2 lžíce medu olivový olej první extrakční Příprava

:

Peel avokádo a rozřízne se na dvě poloviny. Odstraňte dužinu a učinit z ní bramborovou kaší.

rošt půl banán se dvěma lžícemi olivového oleje. Přidejte avokádo a smíchejte dohromady do hladka.

Pak mix avokádo a banán s máslem a medem. Pro hladký a příjemnou texturu perebyyte mix mixér.

Použití:

První namočit vlasy s vodou a zkontrolujte, zda je rovnoměrně navlhčené v celém textu. Začne platit kondicionér z vlasových kořínků, aby se zabránilo skalp. Pečlivě distribuovat kondicionéru po celé délce, se zaměřením na nejvíce postižených oblastech. Ponechte kondicionér na vlasy po dobu 10 minut a pak ji smyjte. Tento postup umožní vašim vlasům lesk a hebkost.

Užitečné funkce:

 • Banana ostruha vlasy, udržuje její přirozenou formou
 • Avocado podporují růst vlasů a zároveň hydratační olivový olej
 • posílí vlasy a dát to zářit
 • Med také, aby vaše vlasy lesklé a měkké
 • Tento kondicionér je jeden z nejlepších léků na 2.

poškozené vlasy kondicionér s octem a vaječný

Složení: 3 vejce

 • Olivový olej Med ocet

Citronová šťáva Příprava:

Samostatné bílky od žloutků a bílků bít na stabilní pěnu.

Přidejte do této hmoty 100 ml octa a 100 ml citronové šťávy. Směs se míchá, potom se přidá k ní 200 ml olivového oleje a 3 lžíce medu.

Důkladně promíchejte vše, až se vytvoří homogenní pasta.

Použití:

Když je směs připravena, naneste malé množství na to v ruce a distribuovat po celé délce vlasů. Nechte klimatizaci po dobu 15 minut a opláchněte ji studenou vodou.

Užitečné vlastnosti:

 • Vejce je samo o sobě skvělým klimatizátorem. Navíc se ukazuje, vlasům přirozený lesk Olive posiluje
 • medu vlasy dodává vlasům příjemnou barvu a dělá to hedvábný
 • ocet zabraňuje vypadávání vlasů

3. hydratační maska ​​s banány banánů

je výborný prostředek pro vlasy, které ztratil svůj lesk, protože negativní účinek barvy nebo obložení při vysokých teplotách. Maska tohoto produktu pomůže oživit poškozené vlasy při minimálních nákladech času a peněz.

Složení: 1 banán

 • 1 vejce mléko Med

olivový olej Příprava: Smíchejte

banán, vejce, 3 lžíce medu a másla, a 5 čajových lžiček olivového oleje, dokud nevznikne homogenní pasty.

Použití:

Naneste pastu na vlasy a nechte působit 30 minut, poté opláchněte velkým množstvím vody. 4. Hydratační

jogurt maska ​​Složení: 1 vejce

  jogurt Příprava: Metla vejce

  , dokud nevznikne homogenní viskózní hmoty. Přidejte 6 polévkových lžic jogurtu a důkladně promíchejte směs.

  Použití:

  Naneste směs na vlasy, masírovat opatrní a obrousí sprchový víčko. Napište jogurt kondicionér po dobu 20-30 minut, pak umyjte vlasy šamponem a opláchněte teplou vodou.

  5. Zvlhčující oleje

  I když jsou výše uvedené klimatizační jednotky velmi účinné, někdy kvůli nedostatku času, možná budeme potřebovat rychlejší péči o vlasy. V tomto případě budou nejlepší alternativou přírodní oleje. Procházejí vlasovou pokožkou a pomáhají obnovit poškozené vlasy a chrání je před vznikem nových problémů. Oleje také změkčují vlasy a dodávají jim lesk. Nejúčinnější jsou následující oleje:

  a) Olej z avokáda

  Je to vynikající nástroj pro vlasy, protože obsahuje mastné kyseliny a vitamin E, které změkčí vlasy a přeměnit ji přírodní lesk. Nejlepší je použít teplý nebo dokonce horký avokádový olej (jen dávejte pozor, abyste se vyhnuli popálení) a držte jej v hlavě po dobu 30 minut. Poté ho opláchněte, nebo ho nechte v noci a vypláchněte další den.

  b) Olivový olej

  Olivový olej je vynikající změkčovadlo, které má mnohem lepší účinek na vlasy než jiné oleje. Chcete-li zvýšit pozitivní účinek olivového oleje na zlepšení struktury a stavu vlasů, aplikujte ho v teplém nebo horkém stavu. Použijte jednu masku olivového oleje na vlasy s masážními pohyby a položte na hlavu sprchovou čepičku nebo polyethylenový vak. Počkejte 40 minut, pak opláchněte kondicionér teplou vodou a šamponem.

  Samokonzervované kondicionéry na vlasy a levné, ale účinné alternativy

  Nemůže být ospravedlňováno špatně uchopené a zanedbané vlasy. Ve skutečnosti, aby se zlepšil vzhled a stav vašich vlasů, nemusíte strávit hodně peněz nebo se o něj postarat po celou dobu. Vše, co potřebujete, je více trpělivosti, protože obnovení vlasů bude trvat alespoň chvíli, spíše než jeho poškození. Tyto klimatizační jednotky můžete používat dvakrát měsíčně a můžete je používat častěji, pokud jsou vaše vlasy velmi poškozeny.


  Jak používat bílý vajec vypadat skvěle

  Jak používat bílý vajec vypadat skvěle

  Vaječné bílkoviny jsou jedním z nejběžnějších potravin po celém světě kvůli důležitým minerály a bílkovin, které obsahují. Jak víte, vejce se dělí na dvě části: žloutek a bílkoviny. Ačkoli živiny jsou většinou obsaženy v žloutku, bílkoviny jsou skvělé pro vaše zdraví a krásu. Vaječné bílé se používají v různých chutných pokrmech.

  (Krása)

  Přírodní balzám, které mají extrémně dlouhé řasy

  Přírodní balzám, které mají extrémně dlouhé řasy

  Abychom měli extrémně dlouhé řasy, máme tendenci užívat jatečně upravená těla. To nám dává uspokojivý účinek, ale je to umělý a dočasný prostředek. Aby naše řasy rostly vysoká a hustá, můžete použít tento velmi účinný starý lék. Z tohoto článku zjistěte, jak si vyrobit domácí přírodní balzám, aby se rychle dostaly extrémně dlouhé řasy.

  (Krása)