5 Věcí bychom neměli dovolit jejich vztah Sex a vztahy


5 Věcí bychom neměli dovolit jejich vztah Sex a vztahy

No silnější a hezčí pocit, než být v lásce s někým, kdo nás také miluje. Ale musíme dávat pozor, aby se dostal do pasti obětovat naprosto všechno, co pro ni ... Takže,z aozpovimo bylo takové, že, že hodnoty, a to především, budete muset chránit jejich vztahy.

limity, které musíme bránit v jejich vztazích

  1. Není dát „all“, pokud jste nikdy dostatněco namísto

Je to velmi častý omyl ve vztahu někoho milovat - což znamená, aby se zapojily všechny své emoce bez omezení, úplně se této vášeň a odhalování skutečné sebeobětování. A to je samozřejmě dobré. Ale pokud nás někdo jiný setká na oplátku, a ukazuje, že naše úsilí stojí za to, každé gesto je podporován pravé lásky, bez projevů sobectví.

Dáme-li vše bez nároku na nic jiného, ​​než nároků a kritiky přijde čas, kdy se cítíme frustraci a prázdnotu. Tento pocit je velmi zničující, což by mělo určitě vědět. Láskato, sdílejte, dát.... A pamatují si, že si zasloužíte získat to samé.

  1. neničí hodnotu jejich sebeúcty nebo vztah se často stává, že partneři mají rozdílné preference, záliby a dokonce i hodnoty. Ale všechno bude v pořádku, pokud budou respektovat a vzájemně souhlasit

.Můžete například dovolit svému partnerovi, aby se uvolnil, chodil na večírky ... Ale můžete také chtít podělit o svůj čas s vámi. A vy si zasloužíte být jednou, v určitém okamžiku ho požádat, aby vám poskytl příležitost zůstat doma a odpočívat. Vše musí být v rovnováze. Ale pokud vás někdo milovaný kritizuje proto, že „nic moc“, nebo proto, že se vám nelíbí strany, můžete začít o sobě pochybovat a bude se cítit velmi špatně. Možná jsem opravdu nudná osoba? Možná je těžké být se mnou spokojen další? Takové otázky mohou skutečně snížit sebevědomí.

Partneři musí navzájem respektovat a oceňovat. To je velmi důležité.

Bez respektu nemůže dělat štěstí. Není

  1. umožňuje panua kdo porušují limitysvůj osobní prostor, nebo zničil všichni máme koníčky, přátele, vášeň - něco, bez nichž nemůžeme dělat. Nikdy nezanedbávejte svou rodinu nebo přátele kvůli svému milovanému.

Nemusíte se vzdát všeho, kterou milujete, svého partnera prostřednictvím,a pokud tak učiníte pak riskujete ztrátu jejich identity .Osobní prostor je něco, co nás dělá sobecké jako člověk, to je náš společenský život a naše vášně. Nezapomeňte na to. Nechcete

  1. zničit vaše sny a očekávání Některé podpory

úzké vztahy s korozívními partnery. Takoví lidé neustále "ozdobují křídla" a tvrdí, že v žádném případě nejsou schopni. Například, oni nejsou dost chytří na některé věci, které nikdy nedostanou práci, kterou chtějí mít, protože to nemohou dělat. Osoby, které každodenně "stříhaly své křídla" svým partnerům a jejich aspiracím, negativně ovlivnily a zbavily se energie. ne

  1. k vybrat zasibastát anešťastný člověk to je nejdůležitější. Probuďte se každé ráno, zeptejte se sami sebe, zda jste šťastná osoba. Zeptejte se sami sebe, zda chcete rozdělit váš partner s vámi na vaší dospělosti a stáří, nebo je to člověk, se kterým budete cítit harmonii a klid.

Pokud máte pocit, že moudrý, jisté a schopné realizovat své sny v životě, není pochyb - tyto vztahy jsou za ně bojovat. Ale pokud si

cítí vyčerpaný a váš partner dělá budete chtít plakat a truchlit, nesmát, jednat. Zasloužíš si být šťastný.To je základníprávoasiwnový člověk.


Buďte sami a buďte šťastní

Buďte sami a buďte šťastní

"Nezměnil jsem se. Nastal čas v mém životě, když musím dát lidem vědomí, že si zaslouží slyšet. " Pokud máte někdy stejnou potřebu života, neměli byste se cítit vinni: prioritou je hlavní cesta k nalezení rovnováhy a štěstí. Stínil naší touhou zavděčit všem kolem nás, nemají často příležitost nebo odvahu zastavit „krmení“ určitá spojení, že místo obohacení nám skutečně způsobit velké škody.

(Sex a vztahy)

Tmavá deprese bolesti

Tmavá deprese bolesti

Deprese je temná bolest, která obklopuje ty, kteří ji trpí. Je to jako obří dusivé šátek, který vás obtéká, zatemňovat život a tvorbu deku tmy, aby vás a lidé kolem vás uškrtit. smutek, podrážděnost, letargie, ztráta zájmu o okolí, neschopnost prožívat radost, ztráta chuti k jídlu, pocit viny, potíže s myšlení, koncentrace nebo rozhodování; opakující se myšlenky na smrt nebo sebevraždu .

(Sex a vztahy)