5 Věcí, přemýšlet o smrti


5 Věcí, přemýšlet o smrti

Zajímavá fakta Lidé často obětovat dar, připravit se na budoucnost. Je to jeden z hlavních důvodů, které pak mají pocit, jako by se plýtvání svůj život, které spadají do začarovaného kruhu myšlenek „v případě“ a „To je to, co musím udělat, je mít něco v budoucnosti ...“

Ale to je velmi vysoká cena, která není odůvodněná. Nenechte si myslet, že dostat radost z dnešního dne, zničit svou budoucnost, a to zejména s přihlédnutím k tomu, že nikdo neví, kdy jeho čas je u konce.

Obvykle lidé si nemyslím, že o věcech, dokud nebude příliš pozdě, nebo dokud se z jakéhokoliv důvodu život skončí neúspěchem, nutit je, aby tváří v tvář chaosu a nepořádek. Před

Years Bronte září sestra, která věnuje svůj život péči o nevyléčitelně nemocné, otevřela neobvyklý způsob vnímání života v důsledku svého vlastního knize o pět společných názorů, myšlenek nebo lítosti lidí, kteří byli na pokraji smrti.

Pravdou je, že jejich čtení, budete muset přemýšlet o posouzení toho, co může být navždy ztracena, a pochopit, jak moc může litovat nenaplněn.

Ale možná nejpřekvapivější na to vše -lidskou schopnost růst a rozvíjet až do posledního dechu.

Varování: tento nayhirkishi myšlenky a splnění snu chuť naděje a touhy k pohybu vpřed, a hořkost a žal poznání, že je obtížné pochopit, ale život se zdá věčný. Podívejte se často pacientů bolesti smrti, který řekl, že sestra Sep

: 1. „Kéž bych měl odvahu žít život věrný sám sobě, a ne podle toho, co jsem očekával od ostatních“

Je těžké být svět , kde každý dělá někoho.Ale pokud si nemyslím, že o tom krátkém čase, který musíte znát sám sebe a být přesně ten, který chcete být v jednu chvíli můžete začít cítit nepříjemně a úzkosti.

Skutečnost, že tato myšlenka je uložen daleko k životu, uzamčené hluboko v hlavě. Životprochází námi, jak jsme se na organizaci a dělat jiné plány.

Slovy ošetřovatelka IX, to je přesně to, co první lidé litovat před smrtí. Příliš mnoho z nás má obrovský seznam nesplněných snů, cíle, které považujeme za nepraktické nebo nepřístupné. Je to pravda, nebo možná máte stále sílu změnit vše? Odpověď je zřejmá.

2. „Je škoda, že jsem musel pracovat tak tvrdě,“

každodenní problémy, stres, je třeba tvrdě pracovat, vydělávat penny v nouzi nebo platby - , že to, co nás dělá žít do práce, spíše než práce žít .

Ačkoli tato práce zní zcela ideálně, v normálním světě musí člověk investovat do své práce srdce a duše, nikoli zkušenost nebo bolest.

V tomto případě práce by neměla být příčinou bolesti hlavy či překážek při získávání potěšení z malé cetky života jako je trávení času s blízkými a rodinou lidí.

Tyto úvahy o práci ukazují, že je na čase zjednodušit život a naučit se být spokojen s tím, co máte. Tato změna vám pomůže být šťastní a neľutovat neúmyslnou touhu před smrtí.


3. „Kéž bych neměl odvahu mluvit o svých pocitech“

Chcete-li najít harmonii se sebou, musíte se naučit, aby se podělili o své pocity. Kolikrát jsi mlčel kvůli strachu? Kolik slov neřeklo kvůli hrdosti, tvrdohlavě nebo hněvu?

Uzavřené a skryté emoce nesprávně, musí vyjádřit a přežít.

4. „Kéž bych nedržel v kontaktu s přáteli“

nedostatku času sváru, životní změny - to vše může odstranit vám z vašich přátel. Chcete-li si s přáteli udržet vztahy s nimi, někdy není snadné, ale jsou nedílnou součástí vás.

I na pokraji smrti, může litovat, že už příliš pozdě na to říct někomu, co jsem vždycky chtěl, protože před mnoha lety nechat tohoto muže. Přátelé jsou ti, kteří vždy žijí v našem srdci, naše nejdražší, i když někdy hořké vzpomínky.

5. „Je mi líto, že jsem nevěděl, opravdové štěstí“

v průběžném usilování o štěstí, mnoho lidí prostě ztracený čas a ztracené. Jeden by si mohl myslet, že štěstí závisí na úspěch, ale v tomto případě nemusíte pochopit hlavní: štěstí - není cíl a postoj.

V poslední minutě před smrtí si někteří lidé uvědomují, že nejdůležitější překážka štěstí se stala důležitým rozhodnutím, které se neodvážilo přijmout. Někdy by jim tyto změny umožnily žít plný život.

Na konci tohoto článku chceme sdílet některé myšlenky, které sestra Ver považuje za nejvíce motivující.

"Lidé velmi vyrůstají, když čelí vlastní smrtelnosti (...) Naučil jsem se nikdy podceňovat schopnost člověka růst. Některé změny jsou úžasné.

Každý se setká s různými emocemi, jako vždy: negace, strach, zlost, pokání, znovu popření a nakonec přijetí. Každý pacient našel svou vnitřní harmonii před jeho smrtí.

do jisté míry inspiruje naději a míru tváří v tvář smrti. Jenom vědět, že jste vyrostli a vzali jste si vlastní životní cestu, můžete dát harmonii svým posledním minutám. "

Život není to, o čem si myslíme, nebo co jsme vytvořili. To je to, co se děje právě teď, i když uvažujete o své minulosti a budoucnosti, což se v této chvíli stěží dá předpokládat.

Proto stojí za to zastavit plánování na každém kroku ve své životní cestě a využívat příležitostí na překvapení každý den.


7 Příznaky srdečního infarktu, ženy jsou často přehlíženy

7 Příznaky srdečního infarktu, ženy jsou často přehlíženy

Zajímavá fakta infarkt - státního orgánu, ve kterém ztráta srdečního svalu průtoku krve . Důvodem je okluze koronárních tepen. Blokování tepen zpočátku vede k tvorbě hrudní ropuchy. Pokud tento problém ignorujete, zhorší stav srdeční tkáně a vyvolá vývoj onemocnění kardiovaskulárního systému. Mezi nejčastější příznaky infarktu jsou silná bolest ve středu hrudníku, která se může šířit obě ruce a někdy i zpět.

(Zajímavosti)

úRazy a nemoci prsty

úRazy a nemoci prsty

Zajímavosti Je důležité vybrat si boty a dávají přednost ten, který nekomprimuje prsty příliš mnoho. Když se vrátíte domů, musíte boty odstranit, aby vaše nohy netrpěly. Thumbs jsou často zapomenuty. Nechceme pamatovat si je, až sodík, nebo až poté, co je deformace kloubů začne tvořit burzitidy (hallux vulgus), což je velmi bolestivé.

(Zajímavosti)