5 čAsné příznaky fibromyalgie


5 čAsné příznaky fibromyalgie

zajímavých faktů fibromyalgie - onemocnění, které je uznáváno všemi zdravotnické organizace (a Světová zdravotnická organizace, 1992).Je nepochybné, je častější u žen.

Dnes fibromyalgie je výzvou pro vědu a lékařství, protože klinický profil a symptomy mohou být velmi široká a zahrnuje chronickou bolestí pohybového aparátu, syndromu dráždivého tračníku, hyperaktivního močového měchýře poruchy, poruchy spánku, bruxismus

Zvýšená ... citlivost vůči bolesti a poruch nálady, která způsobuje tento chronický stav - dva společné příznaky objevily u pacientů. Je třeba také zmínit různá omezení v běžném životě.

Utrpení může paralyzovat protože obtížné zajistit plnou funkční obvod léčbu pro pacienty získat jejich kvalitu života.

Jako vždy v případě chronických onemocnění, je důležité mít co nejvíce informací a být součástí podpůrné skupiny, který vám pomůže vyzkoušet různé procedury, dokud se dosáhnout co nejlepších výsledků.

V dnešním článku vám doporučujeme naučit pět známky předčasného fibromyalgie, který by měl mít na paměti. Fibromyalgie

:

časné příznaky začnou brát v úvahu důležitý aspekt. Obvykle lidé s fibromyalgií, příliš pozdě na to dát správnou diagnózu prostřednictvím různých příznaků.

Typicky, oni se obracejí na různých lékařů a specialistů, až konečně dostat správné diagnózy. Například, často slyšet o revmatismu či artritidy. Nicméně, fibromyalgie

- je mnohem více.

Neurologové zjistili, že fibromyalgie není vlastně revmatická onemocnění, aporuch v centrálním nervovém systému.

's, proč je třeba dávat pozor na tyto příznaky, a pokud jsou perzistentní nebo v kombinaci s jinými problémy, to je čas na návštěvu dobrého specialistu. Osifikace osifikace

pocit nebo ztrátu pohyblivosti v kloubech jsou velmi bolestivé.

  • Tento pocit ochromení obvykle se objeví v dopoledních hodinách, a jedním z prvních příznaků fibromyalgie.
  • Pokud jste vsedě nebo vleže na dlouhou dobu,tělo a klouby nereagují správně.
  • Můžete si všimnout, tento příznak při změnách teploty a relativní vlhkosti.

Například pokud jste v místnosti s klimatizací. Když jdete ven na ulici a všimněte si rozdílu teploty, máte pocit, bolesti hlavy a ztuhlost svalů krku a ramen. Poruchy spánku

přes dostatek spánku, pacienti trpící fibromyalgie může probudit a stále cítí unavený když spal jen několik hodin.

několik studií na toto téma ukazují, že během fáze hlubokého spánku (fáze delta) může být přerušení v mozkových vln, které přinášejí klid.

To znamená, že navzdory skutečnosti, že spíte, nejste odpočinku.

Menší kognitivních poruch lidé s fibromyalgií často uvádějí, že mezi prvními příznaky jsou si všimlměl nějaké potíže s koncentrací nebo zpožděné schopnost soustředit se na konkrétní úkoly.

  • Tyto poruchy jsou označovány jako „vláknité mlha“ a vyznačují malými poruch paměti nebo obtíže při současném vnímání několik věcí.
  • důležité poznamenat, že tyto příznaky mohou být rovněž spojena se stresem, takže pokud jste se snaží zjistit, zda může být fibromyalgie, je nutné brát v úvahu další konkrétnější příznaky (bolesti kloubů, únava, atd.)

břicha Mnozí lidé s fibromyalgií cítit různé zažívací problémy, které se vyskytují v časných stádiích těchto příznaků:

  • bolesti břicha, zácpa nebo průjem
  • syndrom dráždivého tračníku
  • potíže s polykáním nebo trávením jídla. Odborníci říkají, že někdy fibromyalgie může způsobit problémy ve svalech jícnu.

myofasciální bolest syndrom myofasciální bolest - je neuromuskulární stav, kdy kolem svalů nebo pojivové tkáně, vytvořené a distribuci velmi bolestivá místa (známé jako spouštěcí body).

  • Pokud máte pocit, bolestivé opakující pohyby na nečekaných místech, může to být příznakem tohoto onemocnění.
  • Někdy těžký ramenní vak může způsobit silnou bolest na krku, ramenou a dokonce i loktech. To je třeba mít na paměti.

Nezapomeňte, fibromyalgie mohou mít vliv na každého člověka jinak, což způsobuje širokou škálu příznaků.

Nicméně, tam jsou některé společné symptomy, doporučujeme požádat o pomoc, pokud některý z nich jsme popsali dnes, se stala trvalou a ovlivňuje kvalitu života.


Pět důvodů, proč pijí kávu každý den

Pět důvodů, proč pijí kávu každý den

Zajímavá fakta Pokud jste vždycky myslel, kávy jako škodlivý nápoj, budete rádi, že vědět, že káva skutečně pomůže být veselý a zdravý v mírném jeho použití. A Pokud sportujete, kofein obsažený v kávě vám může přinést ještě více přínosů pro zdraví. Existuje mnoho diskusí o tom, zda pít kávu, že tělo přináší prospěch nebo škodu.

(Zajímavosti)

Příznaky rakoviny vaječníků, která by neměla ignorovat

Příznaky rakoviny vaječníků, která by neměla ignorovat

Zajímavých faktů Ačkoli tento typ rakoviny má nejvyšší úmrtnost v časné detekci svou příležitost pokračovat nebo uložit zvyšuje životnost o 95%. Rakovina vaječníků je často označována jako "tichý vrah". Důvodem je to, že stejně jako u jiných typů příznaků spojených s nádorem může dojít pouze v případě, že máte vážné stádium, které je velmi obtížné léčit.

(Zajímavosti)