5 Otázek, které je třeba dát před rozpadem


5 Otázek, které je třeba dát před rozpadem

Sex a vztahy rozmělnit - je skvělá a velmi důležité rozhodnutí.

Je proto důležité používat tuto situaci jako příležitost. To je příležitost dát několik velkých a důležitých otázek. Konkrétně se jedná o pět. To

otázky, které nám dělají otevřené oči a myslet. Musíme zvážit, zda je rozhodnutí ukončit vztah je v pořádku, pokud jsme na špatné cestě.

Také všechny tyto otázky nám pomůže studovat tyto vztahy. Pokud se rozhodneme je zastavit, můžeme vytvořit zdravé a silné vazby v budoucnosti.

1. Hledáte „dokonalého člověka“ do svého partnera?

Je důležité pochopit, protože máme velmi vysoká očekávání všech. Někdy tyto nerealistická očekávání mohou zkreslit realitu nebo poškodit zdravý vztah.

Někdy neuvažujeme, že jiná osoba je také živá bytost. Možná, že si myslíme, že to vypadá jako prototyp, nebo mají pocit, že tento vztah skončí není tak dobrý.

Jako v každém vztahu, ne všechna naše očekávání, může být odůvodněnoperfektní. Můžeme začít cítit frustrovaný a to nám dává pocit špatné. Také, tam je tendence odsoudit nebo obviňovat jinou osobu.

důležité, že jsme se sami sebe ptát, jestli začneme uvažovat o ukončení našeho vztahu, takže partner nemůže splnit tyto nemožné očekávání.

Pokud ano, musíme se naučit odstranit tento závoj způsobený nerealistické idealizace našich vztahů. Musíme si uvědomit, že ostatní - lid.

2. Jsou můj nezdravý vztah?

o ukončení vztahu může být s ohledem na utrpení, které pouze zvyšuje s časem. Pokud ano, to je důležité přemýšlet o zdraví vztahů. Musíte zjistit, zda byly nezdravé pro vás.

K úspěšnému dokončení tohoto retrospektivu, musíme prostor, a co je nejdůležitější, čas.

pocity, emoce a bolest nás může vidět věci bez jasnosti a vede nás k tomu, že iracionální rozhodnutí. Můžeme pochopit, že bychom nenašli známky zneužívání, manipulace, lži a špatné chování, které poškozují.

Musíme rychle rozbít vztah, který je nezdravé. Který také zobrazuje jméno vztahy poškodit dva lidi, kteří nedostávají žádnou radost ze vztahu, ani lásky.

3. Je situace příliš napjatá, aby přerušila vztah?

Přestože se to může zdát triviální, mohou časy nadměrné práce a stresu také způsobit problémy. Toto nás může učinit méně vědomé, tolerantní vůči jiným lidem a způsobit, abychom se rozhodovali špatně.

Když se ocitáme v situaci velkého stresu a úzkosti, můžeme rychle překročit hranice a dokonce ztratit správné pochopení všude kolem.

Proto je nezbytné, abychom tyto faktory zohlednili při rozhodování o jakémkoli důležitém rozhodnutí. Zvláště s vážnými vztahy, cítíme to kvůli stresu a jen přetížením života.

4. Má můj vztah vliv na třetí strany?

Vliv ostatních na nás a na náš vztah je úžasný. Může to být větší, než si uvědomíme. Když chápeme tento pojem, musíme tuto otázku nutně položit.

Například odmítnutí rodičů přijmout vztah dítěte může vést ke konfliktu a napětí mezi párem, který ovlivňuje zdraví jejich vztahu.

Když přítel nebo člen rodiny odmítá nebo nesouhlasí s naším partnerem, můžeme se ublížit.

Nejhorší je to, že v nevědomém stavu projevujeme tuto bolest v našem vztahu nebo v našem partnerovi. Každou naši frustraci roztříštíme na tuto osobu.

5. Mohu věřit mému rozhodnutí nebo mám nějaké pochybnosti?

Byl nás učen věnovat zvláštní pozornost názorům ostatních, pokud jde o osobní aspekty našeho života. Nicméně, tyto aspekty jsou to jen můžeme kritizovat.

Možná, že přítel vám řekne, že váš vztah není pro vás správný, nebo se mu váš partner nelíbí. Na druhou stranu může člen vaší rodiny říci, že vám chybí dobrá šance. Budou se vás zeptat, jak můžete tuto příležitost vynechat ...

Všechny tyto myšlenky a ostatní mohou mít velký vliv na vás při rozhodování.

Proto je velmi důležité, abyste jasně pochopili a představili si, co chcete. Nedovolte, aby názory ostatních vedly k dalšímu výsledku. Podívejte se dovnitř a najděte odpověď, kterou můžete skutečně najít.

Než přerušíte vztah, zeptejte se sami sebe tyto velmi důležité pět otázek. Objevíte aspekty, které možná nevíte o sobě. Získáte nové znalosti a nepochybujete o přijatém rozhodnutí, protože budete vědět, že je to správné.

7 chyb ve vztazích, které je třeba okamžitě opravit

Některé statistiky ukazují, že jedna z obou manželství končí rozvodem. Nicméně neindikují, které faktory jsou spojeny s rozvodem.


Co je láska a posedlost odlišná?

Co je láska a posedlost odlišná?

Láska - Je to tak intenzivní pocit, že se někdy dostává mimo kontrolu. Láska a posedlost jsou velmi úzce spjaty, takže je občas těžké rozlišit. Je těžké pochopit, jestli jste v pasti závislosti nebo opravdu milujete. Proto se dnes chceme podívat na některé klíčové rozdíly mezi láskou a závislostí . To vám usnadní vidět, co se děje s vámi.

(Sex a vztahy)

Jak žít s někým, kdo má hraniční poruchu osobnosti Sex a vztahy

Jak žít s někým, kdo má hraniční poruchu osobnosti Sex a vztahy

Hraniční poruchy osobnosti (NMD) komplikuje životy mnoha párů , ale je možné udržovat vztah. Musíte mít na paměti některé aspekty, že vztahy byly zdravé a vyvíjely se tím nejlepším způsobem. Je důležité vědět, že pomáhat vašemu partnerovi při protiraketové obraně neznamená změnit jeho. Tato nemoc by měla být pod dohledem profesionála.

(Sex a vztahy)