5 Důvodů k pití baklažánové vody s citronem


5 Důvodů k pití baklažánové vody s citronem

Lilek voda s citronem může udělat mnohem víc pro vaše tělo, než jen pomůže zhubnout. Tato úžasná kombinace je opravdu velmi dobrá pro zdraví.

Kromě toho, že to je často nazýváno „spalovače tuků“, je důležité si uvědomit, že tyto přírodní pomocníkypracovat jen tehdy, pokud vás zajímá, co jíte, a o jejich životním stylu a návyků obecně.

Lilek voda s citronem je skvělý doplněk k dietu. Tento levný, zdravý a léčebný lék, který pomůže postarat se o vaše celkové zdraví.

V tomto článku bychom chtěli upozornit na pět důvodů, proč začít přidávat tento nádherný nápoj do vaší stravy.

Nebudeš litovat!

1. Lehký, výživný nápoj

Od nynějška si pamatujte: nenechte vodu, kterou používáte k vaření lilku. Můžete jej použít ještě více přidáním jedné citronové šťávy.

Většina vody, kterou používáte k vaření zeleniny: mrkev, zelí nebo pepř - obsahuje minerály a fytonutrienty, které pomáhají snižovat váhu a zlepšovat trávení.

Lilek voda s citronem, bezpochyby, je nejlepší volbou všech. Po prvních dvou týdnech zaznamenáte výsledky.

Budete mít skvělou kombinaci vitamínů K, C a B6, stejně jako bioflavonoidy, antioxidanty a minerály (např. Draslík).

2. Vodní lžička s citronem je efektivní diuretikum

Jak jsme již zmínili, obsah draslíku je jedním z nejdůležitějších přínosů tohoto nápoje. Kvůli tomuto minerálu můžete snadno vyloučit toxiny močí.

Použití vody z lilku s citronemsnižuje nadýmání, čistí střeva a stará se o práci močového traktu, aby se maximalizoval diuretický účinek.

Jeden zajímavý fakt, který je často přehlížen, je, že i když se při stolku snažíte nepoužívat příliš mnoho soli, mnoho výrobků, které si vyberete v obchodě s potravinami, obsahuje hodně soli. Jedním ze způsobů, jak se tomu vyhnout a snížit účinek soli na tělo, je vypít tento nádherný nápoj. Pokud máte nadýmání, můžete také vypít sklenici lilku s citronem 20 minut před každým jídlem po celý den.

3. Pomáhá snížit cholesterolCholesterol - tichý nepřítel, který nemá žádné příznaky a může postupně způsobit vážné poškození tepen.

Chcete-li snížit hladinu cholesterolu, musíte se postarat o to, co jíte.

Lilek voda s citronem reguluje a minimalizuje vstřebávání cholesterolu z jídla.

Také optimalizuje funkci kardiovaskulárního systému

v důsledku obsahu kyseliny askorbové. Kyselina askorbová a vitamin C pomáhají snižovat tvorbu tuků a snižovat hladinu cholesterolu v krvi. 4. Poskytuje pocit sytostiLilek voda s citronem neobsahuje tuky. Fytonutrienty však poskytují pocit sytosti, který snižuje chuť jídla mezi jídly.

Chcete-li co nejvíce využít tohoto nápoje, měli byste vypít sklenici 20 minut před jídlem:

jeden před večeří a druhý před večeří. Tento nápoj

usnadňují vstřebávání živin, obnovit hladinu železa v organismu a uhasit hlad vznikající uprostřed dne. 5. pečující o játra

použití tohoto nádherného nápoje poskytne játr s několika vitamíny, které mu pomohou vykonávat mnoho důležitých funkcí.

Lilek voda s citronem je velmi užitečné pro

žlučníku: stimuluje produkci žluči a snižuje záněty. Můžete také zjistit, že je zajímavé vědět, že voda z lilku pomůže

rovnováhu hladiny cukru v krvi.Přidání citronové šťávy může zlepšit přirozené vlastnosti lilku.

Jak vařit lilku vodu s citronem? Ingredience

1 liter vody 1 lilek šťáva z jednoho citronu

  • přípravy můžete připravit lilek s citrónovou vodou v jednom ze dvou způsobů: První

: můžete použít vodu, kterou jste použili vařit lilek.

Stačí přidat jednu citronovou šťávu do lžičky šťávy. Je to snadné.

  • Jiný způsob je také velmi jednoduchý. Jednoduše umyjte lilek, nakrájejte a umístěte do nádoby s vodou. Nechejte stát celou noc. Další den přidejte citronovou šťávu a ... závoj!
  • Doporučujeme podstoupit tuto léčbu ve dvou týdnech a pak si odpočinout po dobu dvou týdnů.
  • Před každým jídlem pijte jeden šálek a uvidíte, jak se vaše celkové zdraví postupně zlepšuje. 5

nápojové recepty pomoci zhubnout Kromě cvičení a vyvážený soulad dietu, existuje mnoho receptů, které pomáhají zabránit zadržování tekutin a urychlení metabolismu, který podporuje hubnutí. Dávejte pozor na 5 skvělých nápojů, které vám pomohou zbavit se nadváhy.


11 Tipů spát dobře a probudit aktualizované

11 Tipů spát dobře a probudit aktualizované

Dobrý sen nejen poskytuje dobrý odpočinek. Dobrý spánek je také požadován pro aktivní následující den. Pokud budete postupovat podle těchto tipů, proberete se s pocitem obnovy a budete mnohem šťastnější. 1. Dobrý spánek Každé tělo je schopné regulovat množství potřebného spánku. Avšak průměr pro dospělou osobu je mezi 7 a 9 hodinami.

(Užitečné návyky)

Jablečný ocet pro hubnutí a odstranění toxinů

Jablečný ocet pro hubnutí a odstranění toxinů

Každý rok, vánoční prázdniny nechávají obrovský dotisk na našem těle. Tělo se stává přeplněné toxiny, dochází k nadýmání a zpravidla shromažďujeme pár kilo navíc, což je pak obtížné se zbavit. V tomto článku popíšeme jednoduchý a zdravý způsob, jak očistit tělo pouze 3 dny v týdnu, zatímco vy nemusíte hladovět a jít do velkých obětí.

(Užitečné návyky)