5 Příčin obezity, které nesouvisí s food


5 Příčin obezity, které nesouvisí s food

Zajímavá fakta často spojována s nadváhou sedavý způsob života a nezdravá strava. Existuje však mnoho dalších důvodů, které vám neumožňují zbavit se dalších kilogramů.

Dnes vám řekneme o některé z příčin obezity , které nesouvisejí s vaší každodenní stravy.Přečtěte si pozorně, protože se můžete v tomto popisu identifikovat.

1. Jaterní problémy

Velmi často je příčinou nadváhy porucha funkce jater. Tento orgán je nejdůležitější v těle, a to závisí na jeho stavu veřejného blaha.

Po játra začne vykonávat své funkce špatně, tělesný tuk hromadí v oblasti břicha. Příznaky poruchy jater

: cukr

 • hladiny tlak a hladinu cholesterolu Vysoký krevní
 • Elevated krev v těle
 • bolesti kloubů Alergické Problémy Kožní reakce

Pokud si všimnete vzhled přebytečný tuk kolem pasu, a změny ve vaší stravě nebylo Naposledy se obraťte na svého lékaře. To gastroenterolog může diagnostikovat problémy v játrech a léčby. 2. Špatná práce

vaječníků u žen může být příčinou zhoršení obezity v reprodukčním systému, včetně vaječníků onemocnění.

Obvykle vyvolává tyto poruchy hormonální nerovnováhy v těle. Výsledkem je, že tělo nemůže správně absorbovat sacharidy a udělá z nich tuk.

styl jídlo nemá žádný vliv na tento proces, takže i když budete jíst jen výživná jídla kvůli špatné výkonnosti vaječníků zhubnout může být velmi těžké.

Symptomy ovariální chudých:

 • přibývání na váze navzdory vysoké fyzické aktivity a dodržování zásad správné výživy
 • touhy po mléčných výrobcích a sladké vzhled
 • tuku v dolní části těla (břicho, hýždě, boky) bolest

3. vaječníků onemocnění štítné žlázy rakovina

Možná jste často slyšet, že problémy s štítné žlázy může vést k rychlému přibývání na váze.

Je toto tělo reguluje proces používání tělo energii kalorií rezervy a vstřebávání potravy.

Při onemocnění štítné žlázy se nemůžete zbavit nadbytečných kilogramů dokonce na něž se správnou výživou.

Příznaky onemocnění štítné žlázy: svalová slabost

 • Chronický únavový hubnutí zisk vlasů
 • Pomalejší tlukot srdce Deprese

Pokud najdete jeden nebo více z těchto příznaků, doporučujeme, abyste endokrinologa. Tento specialista pomáhá diagnostikovat a léčit onemocnění štítné žlázy.

Včasné odhalení nedostatků v práci tohoto životně důležitého orgánu pomoci zabránit vážné zdravotní problémy, proto neváhejte s průzkumem.

4. Zhoršení nadledvin

uvažují o příčinách obezity, nelze zmínit jeden z hlavních rizikových faktorů - poruchy nadledvin.

Nadledvinky jsou zodpovědné za reakci těla na stresující situaci. Právě oni hrají důležitou roli v tom, jakou strategii chování zvolí v případě nebezpečí: člověk uteče nebo odolává.

Když člověk zažije hodně stresu v těle, je hormonální nerovnováha, která v průběhu času může vést k celkově špatným zdravotním stavem a vývojem závažných onemocnění.

Navíc, nadledviny se podílejí na produkci hormonu stresu (cortisol). Vysoká hladina kortizolu vede k nadváze ve střední části těla.

Příznaky nadledvin Špatný:

 • vzhled tukových zásob v břiše
 • Nadváha se objeví především v oblasti obličeje a krku, a nikoli ruce a nohy
 • Vysoký krevní tlak Zvýšení hladiny krevního cukru
 • slabost ve svalech
 • Časté změny nálady

Pokud zaznamenáte některý z příznaků uvedených výše, se neodkládejte a konzultujte s lékařem. Zkuste také změnit váš obvyklý životní styl ke snížení stresu. pomoci uvolnit svaly těla jógy, tak aby si vybral denní zvyk věnovat nějaký čas cvičení. 5. Diabetes

druhý typ diabetu druhého typu může také vést k kila navíc, jak to onemocnění charakterizované zvýšenými hladinami glukózy v těle.

hladina glukózy stoupá v důsledku neschopnosti buněk správně absorbovat inzulín (v medicíně Tento proces je znám pod pojmem „rezistence na inzulín“).

Lidé s inzulínovou rezistencí trpí zvýšenou hladinou cukru v krvi, což často vede k obezitě.

Podle statistik asi 80% diabetiček má nadváhu nebo obezitu.

Máte-li podezření na cukrovku, poraďte se s lékařem a ujistěte se, že dokončíte vyšetření celého těla.

nízkokalorické salát recept na hubnutí

Přidáme-li tuto skutečnost nízkokalorickou dietu salát spolu s dalšími užitečnými produkty, můžeme snížit velikost a žaludek.


Příznaky žen, které by se neměly ignorovat

Příznaky žen, které by se neměly ignorovat

Můžete mít drobné zdravotní problémy každý den, ale existují symptomy žen, které nelze ignorovat. Bolest na hrudi, vysoká horečka a nadměrné krvácení jsou zjevné známky toho, že je něco špatně. Neměli byste ignorovat tyto problémy, protože mohou být známkami bezprostředních problémů. Ženy obvykle nedávají pozornost těmto příznakům a nechápou, že potřebují lékařskou pomoc.

(Zajímavosti)

7 čAstých příčin nadměrných plynů a nadýmání

7 čAstých příčin nadměrných plynů a nadýmání

Plyny a nadýmání - toto je jedním z nejčastějších a nevyhnutelných problémů mnoha lidí. Vznikají kvůli bakteriím, které žijí ve střevě. Avšak vnitřní problémy nebo reakce na vnější faktory mohou situaci zhoršit. Ačkoli to není vážný zdravotní problém, někdy nadměrné plyny se vyskytují tak často, že se staly skutečnou výzvou pro osobu, která je trpí a způsobuje mnoho nepříjemností.

(Zajímavosti)