5 Důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu a vztahy Sex


5 Důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu a vztahy Sex

Předpokládejme následující situaci: Právě jsi pomilovali, leží vedle postele se svým partnerem šťastné a unavenou tvář. Všechno šlo podle plánu - oba jste vynaložili veškeré úsilí, abyste si navzájem poskytli nadpozemskou radost.

Nicméně, až se partner radostně usmívá z nově zkušeného orgasmu, cítíte trochu zklamání. Proč je to, že nemůžete vždycky užívat sex?

Ve skutečnosti na tuto otázku není jasná odpověď. Sex - je neuvěřitelně intimní proces, který není jasně stanovena pravidlaproto, posuzovány jednotlivě pár může zažít různé pocity.

lze jmenovat pouze dva předpoklady jsou povinni užít sex (samozřejmě, bez ohledu na sexuální touhy), sice dokonalé držení svého těla a bezmeznou důvěru v partnera.

Naštěstí existuje mnoho filmů o sexu a vztahů (například španělský film s názvem „Tajemství sexu a lásky“), který vychází spíše diskutovat o sexu otevřeně a svobodně.

Kromě toho, často označované v těchto filmech nejen intimní, ale komunikace mezi partnery je nejrychlejší a nejlepší způsob, jak řešit případné problémy v intimním životě.

vás baví a 5 bylin, které pomáhají zlepšit kvalitu sex libida

závisí na tom, co se děje za dveřmi ložnice

Sex - jazyk, který lidé používají k lásce vyjádřit to, co slova nemohou říct. Sexuální styk je příležitostí komunikovat s partnerem to, co se neodvážíme říkat nahlas.

Často si mylně myslíme, že ložnice je místo odděleno od jiných aspektů vztahu mezi dvěma dospělými. Vůbec ne! Bohužel tato chyba předpokládá nejen lidé s dlouhodobými vztahy, ale i ti, kteří hledají zábavu na jednu noc.

To je důvod, proč nabízíme vyřešit typické chyby, které vám neumožňují užívat sexu.

1. Nedostatek důvěry

zvláštní pozornost by měla být věnována pro páry, kde jeden z partnerů je ostrý jazyk a druhý se bojí udělat chybu a vypadá zle v očích partnera.

V takovém návrhu nerovné vztahy přidat něco nového vztahu nebo změnit plány na sobotu v noci může proměnit v závažné stresové situaci za jednoho z partnerů.

Nedostatek sebedůvěry a sebevědomí může vést k vážným problémům v intimním životě. 2. Nízké sebevědomí

Samozřejmě, že je příliš kritický partnera nemůže. Nicméně, bude nízké sebevědomí neumožní užít sex nebo otevřít partnera při souloži. Když jeden z partnerů má nízké sebevědomí, on / ona obviňuje jen sám do potíží v intimním životě. Navíc

, muž s nízkým sebevědomím neodváží otevřeně hovořit o intimních problémech.

Pokud patříte k těmto lidem, by se měl poradit s psychologem nebo samostatně pokusit změnit postoje k sobě a naučit se milovat své tělo.

pravidelně užívat sex je možné pouze v případě, upřímnost ke svému partnerovi a ochotu pracovat na chyby.

3. Váš partner v posteli chová sobecky

Bohužel, někteří lidé věří, že sex jediný způsob, jak uspokojit jejich potřeby, zatímco zapomínají pocity partnera.

Například, jestliže jeden z partnerů má ráda tvrdý sex, to bude pohybovat s rychlostí, která stejně jako to, zapomenout na potřebu uspokojit milovaného člověka. Totéž se děje, když partner, který projevuje sex v iniciativě, miluje pomalý a něžný sex.

Pokud se jednou ocitli v podobné situaci, pokusit se převzít iniciativu do svých rukou a naznačit svému partnerovi, co se vám líbí. Ujistěte se, že váš milenec jen tak ráda, že podle pokynů, a spolu s ní sex změna k lepšímu.

Pokud dáváte přednost plnou kontrolu nad situací partnera a nechat ho ignorovat jejich preference a pocity při pohlavním styku, člověk může sám sebe ptát, zda tyto vztahy perspektivě.

4. Sex stala monotónní a nudná

Může to znít zábavné, ale dlouhodobé vztahy, kdy víte dokonale každou buňku svého partnera, může také vést k problémům v posteli, protože proces milování stane předvídatelný.

Víte předem, kdy partner začne předehrou, kde vám to dotýká, jak rychlý pohyb. Když se však opakuje znovu a znovu, zájem o sex postupně umírá.

Pokud jste unaveni z jednotvárnosti ve vztahu, doporučujeme hledat nové pozice, sexuální hry, masážní oliyky pro předehru. Můžete dát vaší fantazii šanci a vybrat si, co má váš partner rád. Hlavní věc - překvapit své milované osoby a přidání pepře do vztahu.

Pokud partner poskytuje zkusit něco nového v posteli, nenechte se urazil a neberte to kriticky, protože změny jsou zapotřebí nejen v ostatních oblastech života, ale i v ložnici.

5. Předsudky, které brání užívat sex

kulturu, náboženství a dokonce i televizní snaží, aby nás učil, jak a kdy budete milování. těchto úmluv zakořeněné v našem vědomí a zabránit intimní užívat si života naplno.

Nezáleží na tom, zda oba partneři trpí omezeními uloženými společností nebo pouze jedním z nich. Hlavní věc - je čas si všimnout problému a udělat první kroky k jeho řešení. Si uvědomit, že sex - je intimní proces, pravidla, která lze nastavit jen pár v lásce, ne společnost.

Neexistují žádné špatné pozice nebo preference v sexu, pokud to oba partneři chtějí.

Spokojenost se sexem nemůže být dosaženo bez komunikace a důvěry mezi partnery. Pokud vidíte nepokoje v intimním životě, o tom mluvit otevřeně se váš milenec a společně najít způsob, jak vyřešit tento problém.

divný pocit, který může nastat po sexu

Než začneme sexu, většina z nás chtějí vědět, co to je. Když se zeptáme přátelé, popisují to jako kouzlo.


5 Rýže okouzlující lidé

5 Rýže okouzlující lidé

My všichni víme, jak okouzlující lidé, aby nás cítit. Mají něco zvláštního: světlo, charisma a kouzlo, které přesahují fyzický vzhled. Za prvé, možná si myslíme, že se někdo narodí se schopností okouzlit ostatní a touto přitažlivostí se vztahují k druhým a jejich gesta je přirozená. Ale není. V dobách "trenérů" a guruů, schopných vést mnoha způsoby k úspěchu v každodenním životě, nemůžeme zapomenout, že kouzlo přímo souvisí s emoční inteligencí.

(Sex a vztahy)

Tenké vztahy a křehké vazby

Tenké vztahy a křehké vazby

Takové vztahy lze pozorovat mezi partnery v pár, mezi přáteli a dokonce i v rodinném kruhu. No, v takovém plynulém vztahu je běžné? Oni trvají jen nějakou dobu a obvykle skončí rychleji, než můžete očekávat. Doporučujeme číst: V pár je důležité, aby nebyl stejný, ale být dobrým týmem. Zdá se, že se společnost změnila a my jsme s ní.

(Sex a vztahy)