5 Důvodů, proč nemůžete zhubnout


5 Důvodů, proč nemůžete zhubnout

Hubnutí Příliš často se lidé nejsou schopni zhubnout ještě podrobeny přísné diety a vyčerpávající fyzické přípravy.

Pokud jste s touto situací obeznámeni, přečtěte si náš článek pečlivě. V ní najdete odpověď na otázku, proč se to děje. Připravte se na seznam užitečných tipů, které vám pomohou zhubnout a změnit svůj život k lepšímu.

Nenechte ihned panice, pokud nemůžete rozloučit několik nadváhy, protože z důvodů, proč je to snadno odstranit.

Vše, co potřebujete, je diverzifikace stravy a pravidelné cvičení určitých fyzických cvičení. Ve skutečnosti je ztráta hmotnosti a utažení postavy mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát.

Proč neztratíte váhu?

1. Ve vaší stravě je nedostatečný počet proteinů

Když chce člověk cítit dobře a být zdravý, v její stravě by mělo být dostatečné množství bílkovin.

zvláště důležité denní doporučená dávka proteinu k jídlu, pokud chcete zbavit břišní tuk.

jistotu, aby část svého jídelníčku jsou potraviny bohaté na bílkoviny: rybí

 • Kuřecí Krůtí zelenina

Bean Chcete-li zhubnout, doporučujeme snížit spotřebu tučné maso a sýrem. Navzdory tomu, že tyto produkty obsahují velké množství bílkovin, jsou také vysoce kalorické.

2. Nesprávné cvičení

Samozřejmě, jakékoliv cvičení je velmi prospěšné pro tělo. Nicméně, pokud se budete snažit, jak zhubnout a spalování tuků v oblasti břicha, výběr cvičení je třeba přistupovat obezřetně.

Většina tuku v oblasti břicha pomáhají v boji proti kardiotrenuvannya s přídavnou zátěží, neboť tato cvičení se vyznačují vysokou intenzitou.

Zde jsou některé účinné cvičení, které by měly přijmout:

„Biking“

 • V tomto cvičení aktivní břišní svaly a šikmé.
 • Pro cvičení ležet na zádech a položte ruce za hlavu.
 • Zvedněte kolena k hrudi, zatímco trháte ramena z podlahy.
 • Začněte pomalu, simulovat jízdu na kole.

„Russian Twist“

Toto cvičení s dostatkem původním názvem také aktivuje břišní svaly. Je to neuvěřitelně efektivní, pokud se chcete zbavit tuků v pasu, protože nejlepší z toho při provádění brachiálního žaludku.

 • Chcete-li zvýšit účinek cvičení, je lepší jej provést s dalšími nosnými kotouči nebo činky. To vám pomůže posílit váš sval a urychlit váš proces hubnutí.

Cvičení s lékařským míčem

Jedním z nejúčinnějších způsobů aktivace břišních svalů je provedení cvičení s lékařskou kuličkou. Všimněte si, že toto cvičení je mnohem obtížnější než předchozí dvě, protože lékařská koule dává další zátěž na kmen a dělá člověku více namáhaných svalů.

 • Chcete-li provést cvičení, umístěte míč pod pás. Koule by měla udržovat váhu vašeho těla. Držte ruce za hlavou.
 • trhat tělo off míč a zvedněte spodní část trupu směrem stehna, dotáhnout vaše břišní svaly, stejně jako je to možné.
 • Toto hnutí připomíná obvyklý houpací stroj. Nicméně při práci s lékařskou koulí budete muset výrazně zatěžovat břišní svaly, abyste míč udrželi pod pasem.

cvičení na břišním svalstvu žaludku

 • ležet na podlaze a ohýbat kolena. Pro udržení rovnováhy rukou je lepší dát hlavu.
 • Během tohoto cvičení musí být noha jedné nohy umístěna na kolena druhého (viz foto výše), aby svaly pracovaly silněji.
 • Toto cvičení se také podobá práci na tisku, ale během ní je nutné trochu naklonit kufr buď jednosměrně, nebo druhým. Prostřednictvím těchto pohybů se cvičení nazývalo "zkroucení".

3. Nezapomeňte se starat o imunitního systému

Někdy neschopnost zhubnout je spojena s poruchami imunitního systému. Proto se místo toho, abyste se vyčerpali dietou a tréninkem, je lepší se ujistit, že máte všechno ve svém zdraví.

Pro autoimunitní onemocnění doktoři často předepisují kortikosteroidy, a to prednison a kortizon.

Dlouhodobé užívání těchto léčiv může vést k vzniku nadváhy, jmenovitě akumulaci tuku na žaludku.

Pokud jste byli diagnostikováni s "autoimunitní chorobou" a předepsanými kortikosteroidy, buďte připraveni vzít další kilo. Nicméně není nutné předem panikařit, protože jakmile odstraníte onemocnění a přestanete užívat léky, váha se stabilizuje.

4. Nemůžete zhubnout, protože jen jíst nízkotučné potraviny

Toto tvrzení se může zdát divné, ale naše tělo vlastně uspořádány tak, že pouze nízkou spotřebu mléčné produkty bez urychlit nejen hubnutí, ale mají zcela opačný účinek.

Mnoho výrobců se snaží kompenzovat nízké obsahy tuku v potravinách s vysokým obsahem cukru, aby se zlepšila jejich chuť. Pokud chcete zhubnout a mít vyvážený pas, cukr ve stravě by měl být minimální, takže byste neměli zneužívat tuky bez potravin.

5. Nejíš snídaně

Každý odborník na výživu tvrdí, že vynechat snídani, nemůže v žádném případě, protože to je nejdůležitější jídlo.

Pokud pravidelně vzdát snídani a začít svůj den na lačný žaludek, může to vést k pomalejšímu metabolismu a tvorbě tukových usazenin na břiše. Když je člověk hladový, její tělo se začne ukládat tuk rychle, takže chcete-li mít atraktivní a napjatou postavu sám není hlad Morita a ne vzdát snídani.

Jak se zbavit nadváhy a břišní pomocí zázvor a citron zázvor a citron

pomůže zbavit nadbytečných kilogramů, protože urychlují metabolismus. Díky termodynamickým vlastnostem zázvor pomáhá spalovat tuky.


Tenký s citronem-Lilek vody

Tenký s citronem-Lilek vody

Mnoho lidí říká, že "zázrak-voda". Jedná se o velmi jednoduchý recept, který nejen pomáhá odstranit nežádoucí kilo, ale také vám dodává více energie po celý den. Všichni víme o obrovských přínosech lilku pro zdraví. Víte však, že tím, že kombinujete baklažán s citronem, můžete zvýšit užitečné vlastnosti?

(Ztráta váhy)

8 Tipů, jak utáhnout břicho

8 Tipů, jak utáhnout břicho

Hubnutí zdraví a vzhled jsou důležité pro většinu lidí navzdory tomu, co jejich pohlaví či věku. To zahrnuje nadváhou nebo jen pár kilo navíc, které jsou kolem pasu tak viditelné, a to zejména v oblasti břicha, který také nevypadá moc dobře s určitými typy oblečení. To je důvod, proč jsme vám osm tipů, jak zpřísnit vaše břicha.

(Ztráta váhy)