5 Snadné způsoby, jak odstranit toxiny z ledvin


5 Snadné způsoby, jak odstranit toxiny z ledvin

Přírodní produkty Upozorňujeme, že vaše ledviny po celý den čistit krev, odstraňování toxinů a odpadu. Nepovažujte tuto důležitou funkci za opodstatněnou, protože na ní závisí vaše zdraví a kvalita života. Proč se nedozvíte o pěti jednoduchých způsobech, jak můžete udržet své zdraví ve skvělé formě?

Důležitost očisty ledvin

Vaše ledviny nepřestávají pracovat na okamžik. Filtrují krev, čistí ji odstranit přebytečné soli a toxiny, podporují sekreci hormonů, a jako výsledek, krevní tlak je lepší regulaci a nastavení tělo bilance elektrolytů.

Mnoho lidí podceňuje význam těchto orgánů nevědomky ublížit kvůli nezdravým životním stylem. Nakonec mohou být problémy. Hladiny kreatininu v nich se zvýší, ledviny se zhorší a správné odfiltrování krve se zpomalí.

Začne se cítit unavený a nemocný. A pokud si myslíte, že váš život je teď obtížný, představte si, jak to bude na dialýze. Ve skutečnosti může být již obeznámeni s někým, kdo to prožívá teď, a abyste pochopili, že je důležité udržovat čistotu a zdraví ledvin. Takže ... proč ne začít dnes?

Známky toho, že vaše ledviny mohou být problémy

my všichni občas zažívají příznaky, které popíšeme v tomto článku, a pravděpodobně s nimi zacházeli s podezřením - jen kdyby nebyly trvalé. Například, někdy se můžete cítit unavený nebo si všimnete opuchu nohou.

Může to být naprosto normální, ale pokud přetrvává, nebo je doprovázena nepohodlí a konstantní nároky na močení, měli byste vyhledat lékařskou pomoc.

 • Konstantní únava
 • oteklé nohy, zejména kolem kotníků
 • svědění po celém těle, nervozitu
 • časté močení častěji, než je obvyklé ztráty
 • chuti k jídlu, zvracení a závratě
 • necitlivost rukou a nohou
 • konstantní touha spát
 • výskyt tmavých oblastí na kůži

5 způsoby odstraňování toxinů ledvin

1. Soda do pečení

Rozhodně jste už slyšeli toto doporučení. Soda působí jako přírodní elektrolyt, který pomáhá řídit a regulovat kyselost krve (pH). Pokud máte problémy s ledvinami, které jsou obvykle doprovázeny renální acidóza - kyselost, která mění normální funkci ledvin.

Jedlé sody pomáhá udržovat optimální rovnováhu pH, aby se zabránilo acidózy, navíc také pomáhá zabránit vzniku ledvinových kamenů a zvyšuje celkovou kvalitu ledviny. To by vypít sklenici vody s lžičkou jedlé sody alespoň třikrát týdně.

2. Výhody jablečného octa

V tomto případě, jablečný ocet obsahuje kyselinu, který je prospěšný pro ledviny. Na první pohled se může zdát rozporné, protože se snažíme, aby zvýšení úrovně kyselosti v krvi, ale jablečný ocet je schopen podporovat dobré trávení a pomáhá detoxikaci ledvin.

vypijte sklenici vody s polévkovou lžící jablečného octa po hlavním jídle. Proč nezkusit? 3.

nejlepší přírodní byliny pro ledviny

fytoterapie je ideální způsob, jak očistit ledviny filtrování krevní oběh, snižuje zánět a zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů. Takže jaké jsou nejlepší rostliny a byliny používané k přípravě dobrého odpolední čaj? Zde je seznam:

 • Basil je vynikající možnost léčby, protože se vyhne citlivým ledvinové kameny. Můžete si uvařit čaj s použitím 5 listy bazalky a lžíci medu.
 • Pampeliška: Je to jeden z nejlepších bylin pro trávení, játra a ledviny. Je ideální pro léčbu detoxikace. Jen připravit čaj s použitím dvě čajové lžičky sušených květů a uvaříme po dobu 15 minut. Doporučujeme tento čaj jednou denně.
 • Ginger: pokud máte rádi zázvor na vašem štěstí. On je považován za jeden z nejlepších přírodních kořeny k léčbě problémů, jako je zánět, bolest, infekce ... a také čistí a posiluje játra a ledviny. 4.

 • Top ovoce a šťávy Meloun: Toto ovoce a přírodní léčebný prostředek pro onemocnění ledvin. Proč? Vzhledem k tomu, že obsahuje velké množství vody, a především, protože pomáhá čistit krev a tkáně. Nezapomeňte vždy konzumovat čerstvé. Šťávu z granátových jablek
 • : kvůli jeho adstringentní vlastnosti tohoto kyselého šťávy je důležitou součástí zdravé výživy, který by neměl být opomíjen.

5. lžíce olivového oleje a citronu ranní

Jak víte, olivový olej je bohatý na kyselinu olejovou, která má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají pečovat o své tělo. To je také plná mononenasycené tuky, které jsou dobře ovlivňují ledviny.

ráno Jednoduše smíchejte lžíci olivového oleje s několika kapkami citronové šťávy, a tento nástroj pomůže zabránit vzniku ledvinových kamenů. Proč to nezkusit?


Zapal krk? Vyzkoušejte tyto domácí prostředky!

Zapal krk? Vyzkoušejte tyto domácí prostředky!

Měl jste někdy krk? Chcete se naučit, jak se s touto běžnou poruchou zabývat? Přečtěte si více o tomto článku. Když je krk propuštěn, existují potíže při pohybu nebo krčení krku kvůli bolesti a nepohodlí. To může být doprovázeny dalšími příznaky, včetně bolesti hlavy, nepříjemné pocity v ramenou a pažích, silnou a nesnesitelnou bolest v krku, ztráta spánku kvůli nepohodlí, a tak dále.

(Lidových opravné)

Domácí lék na suché ruce a kůžičky

Domácí lék na suché ruce a kůžičky

Přírodních produktů suché ruce a popraskané pokožce způsobuje kontinuální expozici vůči znečištění, chemikálie v pracích a náhlým změnám teploty. Když jsou v přímém kontaktu s pokožkou, a pak odnést přirozenou vlhkost a vytváří zánět a brání schopnost regenerace. Takže začnou tvořit drobné vady a nedostatky, kterými se zbraněmi vypadají starší předčasně.

(Lidových opravné)