5 Snadné způsoby, jak odstranit toxiny z ledvin


5 Snadné způsoby, jak odstranit toxiny z ledvin

Přírodní produkty Upozorňujeme, že vaše ledviny po celý den čistit krev, odstraňování toxinů a odpadu. Nepovažujte tuto důležitou funkci za opodstatněnou, protože na ní závisí vaše zdraví a kvalita života. Proč se nedozvíte o pěti jednoduchých způsobech, jak můžete udržet své zdraví ve skvělé formě?

Důležitost očisty ledvin

Vaše ledviny nepřestávají pracovat na okamžik. Filtrují krev, čistí ji odstranit přebytečné soli a toxiny, podporují sekreci hormonů, a jako výsledek, krevní tlak je lepší regulaci a nastavení tělo bilance elektrolytů.

Mnoho lidí podceňuje význam těchto orgánů nevědomky ublížit kvůli nezdravým životním stylem. Nakonec mohou být problémy. Hladiny kreatininu v nich se zvýší, ledviny se zhorší a správné odfiltrování krve se zpomalí.

Začne se cítit unavený a nemocný. A pokud si myslíte, že váš život je teď obtížný, představte si, jak to bude na dialýze. Ve skutečnosti může být již obeznámeni s někým, kdo to prožívá teď, a abyste pochopili, že je důležité udržovat čistotu a zdraví ledvin. Takže ... proč ne začít dnes?

Známky toho, že vaše ledviny mohou být problémy

my všichni občas zažívají příznaky, které popíšeme v tomto článku, a pravděpodobně s nimi zacházeli s podezřením - jen kdyby nebyly trvalé. Například, někdy se můžete cítit unavený nebo si všimnete opuchu nohou.

Může to být naprosto normální, ale pokud přetrvává, nebo je doprovázena nepohodlí a konstantní nároky na močení, měli byste vyhledat lékařskou pomoc.

 • Konstantní únava
 • oteklé nohy, zejména kolem kotníků
 • svědění po celém těle, nervozitu
 • časté močení častěji, než je obvyklé ztráty
 • chuti k jídlu, zvracení a závratě
 • necitlivost rukou a nohou
 • konstantní touha spát
 • výskyt tmavých oblastí na kůži

5 způsoby odstraňování toxinů ledvin

1. Soda do pečení

Rozhodně jste už slyšeli toto doporučení. Soda působí jako přírodní elektrolyt, který pomáhá řídit a regulovat kyselost krve (pH). Pokud máte problémy s ledvinami, které jsou obvykle doprovázeny renální acidóza - kyselost, která mění normální funkci ledvin.

Jedlé sody pomáhá udržovat optimální rovnováhu pH, aby se zabránilo acidózy, navíc také pomáhá zabránit vzniku ledvinových kamenů a zvyšuje celkovou kvalitu ledviny. To by vypít sklenici vody s lžičkou jedlé sody alespoň třikrát týdně.

2. Výhody jablečného octa

V tomto případě, jablečný ocet obsahuje kyselinu, který je prospěšný pro ledviny. Na první pohled se může zdát rozporné, protože se snažíme, aby zvýšení úrovně kyselosti v krvi, ale jablečný ocet je schopen podporovat dobré trávení a pomáhá detoxikaci ledvin.

vypijte sklenici vody s polévkovou lžící jablečného octa po hlavním jídle. Proč nezkusit? 3.

nejlepší přírodní byliny pro ledviny

fytoterapie je ideální způsob, jak očistit ledviny filtrování krevní oběh, snižuje zánět a zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů. Takže jaké jsou nejlepší rostliny a byliny používané k přípravě dobrého odpolední čaj? Zde je seznam:

 • Basil je vynikající možnost léčby, protože se vyhne citlivým ledvinové kameny. Můžete si uvařit čaj s použitím 5 listy bazalky a lžíci medu.
 • Pampeliška: Je to jeden z nejlepších bylin pro trávení, játra a ledviny. Je ideální pro léčbu detoxikace. Jen připravit čaj s použitím dvě čajové lžičky sušených květů a uvaříme po dobu 15 minut. Doporučujeme tento čaj jednou denně.
 • Ginger: pokud máte rádi zázvor na vašem štěstí. On je považován za jeden z nejlepších přírodních kořeny k léčbě problémů, jako je zánět, bolest, infekce ... a také čistí a posiluje játra a ledviny. 4.

 • Top ovoce a šťávy Meloun: Toto ovoce a přírodní léčebný prostředek pro onemocnění ledvin. Proč? Vzhledem k tomu, že obsahuje velké množství vody, a především, protože pomáhá čistit krev a tkáně. Nezapomeňte vždy konzumovat čerstvé. Šťávu z granátových jablek
 • : kvůli jeho adstringentní vlastnosti tohoto kyselého šťávy je důležitou součástí zdravé výživy, který by neměl být opomíjen.

5. lžíce olivového oleje a citronu ranní

Jak víte, olivový olej je bohatý na kyselinu olejovou, která má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají pečovat o své tělo. To je také plná mononenasycené tuky, které jsou dobře ovlivňují ledviny.

ráno Jednoduše smíchejte lžíci olivového oleje s několika kapkami citronové šťávy, a tento nástroj pomůže zabránit vzniku ledvinových kamenů. Proč to nezkusit?


Vlastnosti kolagenových 7 výhod denní spotřeby přírodních prostředků

Vlastnosti kolagenových 7 výhod denní spotřeby přírodních prostředků

Všude slyšíme o tom, jak důležité vlastnosti kolagenu. Najdeme kosmetiku a dokonce i potraviny, které obsahují přírodní kolagen. Ale opravdu víte, který kolagen a jak to pomáhá? O tom vám o tom povíme. Co je kolagen? kolagen - látka, která hraje důležitou roli při tvorbě kostí, chrupavky a kůže. Je důležité jak pro naše zdraví, tak pro zdraví jiných zvířat, protože to vše je zapotřebí.

(Lidových opravné)

Nejlepší způsob skladování aloe gel

Nejlepší způsob skladování aloe gel

Přírodní produkty v průběhu několika posledních desetiletí rostliny aloe se stala velmi populární, protože se ukázalo, že má mnoho aplikací v oblasti krásy a alternativní medicíny. Gel, který je obsažen v těchto listech, obsahuje potřebné živiny , které mají pozitivní vliv jak na vzhled, tak na vnitřní stav člověka.

(Lidových opravné)