5 Snadné způsoby, jak odstranit toxiny z ledvin


5 Snadné způsoby, jak odstranit toxiny z ledvin

Přírodní produkty Upozorňujeme, že vaše ledviny po celý den čistit krev, odstraňování toxinů a odpadu. Nepovažujte tuto důležitou funkci za opodstatněnou, protože na ní závisí vaše zdraví a kvalita života. Proč se nedozvíte o pěti jednoduchých způsobech, jak můžete udržet své zdraví ve skvělé formě?

Důležitost očisty ledvin

Vaše ledviny nepřestávají pracovat na okamžik. Filtrují krev, čistí ji odstranit přebytečné soli a toxiny, podporují sekreci hormonů, a jako výsledek, krevní tlak je lepší regulaci a nastavení tělo bilance elektrolytů.

Mnoho lidí podceňuje význam těchto orgánů nevědomky ublížit kvůli nezdravým životním stylem. Nakonec mohou být problémy. Hladiny kreatininu v nich se zvýší, ledviny se zhorší a správné odfiltrování krve se zpomalí.

Začne se cítit unavený a nemocný. A pokud si myslíte, že váš život je teď obtížný, představte si, jak to bude na dialýze. Ve skutečnosti může být již obeznámeni s někým, kdo to prožívá teď, a abyste pochopili, že je důležité udržovat čistotu a zdraví ledvin. Takže ... proč ne začít dnes?

Známky toho, že vaše ledviny mohou být problémy

my všichni občas zažívají příznaky, které popíšeme v tomto článku, a pravděpodobně s nimi zacházeli s podezřením - jen kdyby nebyly trvalé. Například, někdy se můžete cítit unavený nebo si všimnete opuchu nohou.

Může to být naprosto normální, ale pokud přetrvává, nebo je doprovázena nepohodlí a konstantní nároky na močení, měli byste vyhledat lékařskou pomoc.

 • Konstantní únava
 • oteklé nohy, zejména kolem kotníků
 • svědění po celém těle, nervozitu
 • časté močení častěji, než je obvyklé ztráty
 • chuti k jídlu, zvracení a závratě
 • necitlivost rukou a nohou
 • konstantní touha spát
 • výskyt tmavých oblastí na kůži

5 způsoby odstraňování toxinů ledvin

1. Soda do pečení

Rozhodně jste už slyšeli toto doporučení. Soda působí jako přírodní elektrolyt, který pomáhá řídit a regulovat kyselost krve (pH). Pokud máte problémy s ledvinami, které jsou obvykle doprovázeny renální acidóza - kyselost, která mění normální funkci ledvin.

Jedlé sody pomáhá udržovat optimální rovnováhu pH, aby se zabránilo acidózy, navíc také pomáhá zabránit vzniku ledvinových kamenů a zvyšuje celkovou kvalitu ledviny. To by vypít sklenici vody s lžičkou jedlé sody alespoň třikrát týdně.

2. Výhody jablečného octa

V tomto případě, jablečný ocet obsahuje kyselinu, který je prospěšný pro ledviny. Na první pohled se může zdát rozporné, protože se snažíme, aby zvýšení úrovně kyselosti v krvi, ale jablečný ocet je schopen podporovat dobré trávení a pomáhá detoxikaci ledvin.

vypijte sklenici vody s polévkovou lžící jablečného octa po hlavním jídle. Proč nezkusit? 3.

nejlepší přírodní byliny pro ledviny

fytoterapie je ideální způsob, jak očistit ledviny filtrování krevní oběh, snižuje zánět a zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů. Takže jaké jsou nejlepší rostliny a byliny používané k přípravě dobrého odpolední čaj? Zde je seznam:

 • Basil je vynikající možnost léčby, protože se vyhne citlivým ledvinové kameny. Můžete si uvařit čaj s použitím 5 listy bazalky a lžíci medu.
 • Pampeliška: Je to jeden z nejlepších bylin pro trávení, játra a ledviny. Je ideální pro léčbu detoxikace. Jen připravit čaj s použitím dvě čajové lžičky sušených květů a uvaříme po dobu 15 minut. Doporučujeme tento čaj jednou denně.
 • Ginger: pokud máte rádi zázvor na vašem štěstí. On je považován za jeden z nejlepších přírodních kořeny k léčbě problémů, jako je zánět, bolest, infekce ... a také čistí a posiluje játra a ledviny. 4.

 • Top ovoce a šťávy Meloun: Toto ovoce a přírodní léčebný prostředek pro onemocnění ledvin. Proč? Vzhledem k tomu, že obsahuje velké množství vody, a především, protože pomáhá čistit krev a tkáně. Nezapomeňte vždy konzumovat čerstvé. Šťávu z granátových jablek
 • : kvůli jeho adstringentní vlastnosti tohoto kyselého šťávy je důležitou součástí zdravé výživy, který by neměl být opomíjen.

5. lžíce olivového oleje a citronu ranní

Jak víte, olivový olej je bohatý na kyselinu olejovou, která má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají pečovat o své tělo. To je také plná mononenasycené tuky, které jsou dobře ovlivňují ledviny.

ráno Jednoduše smíchejte lžíci olivového oleje s několika kapkami citronové šťávy, a tento nástroj pomůže zabránit vzniku ledvinových kamenů. Proč to nezkusit?


šťáVa nastavit alarm

šťáVa nastavit alarm

Přirozenou cestou moderního životního stylu, že většina lidí jsou dnes plné četných povinností, což mnoho lidí trpí úzkostí. Tento problém může být zacházeno jako s jakoukoli jinou problematiku zdraví, protože pokud nechcete dostat správné léčby, může dojít ke snížení kvality života a vést k vážnému fyzické a emocionální problémy.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro otoky mandlí

Přírodní prostředky pro otoky mandlí

Natural Tonsilitida znamená - onemocnění způsobené viry nebo bakterie v hrdle. V tomto článku se budeme sdílet některé přírodní prostředky pro oteklé mandle vyplývající z angíny. Takže už nebudete trpět tímto onemocněním a budete schopni zabránit jeho výskytu. Co byste měli vědět o mandlí a mandlí Zánět úkolem je chrání tělo před bakteriemi, piercing mu s jídlem, nebo vzduchem, stejně jako všechny další předměty, a organismy, které vstupují do úst dutiny Jestliže osoba vliv na některé mikroorganismy nebo ona je v souladu se špatnou hygienou, mandle jsou zanícené a začnou produkovat hnůj k překonání infekce.

(Lidových opravné)