5 Jednoduchých způsobů, jak zmírnit ručníky


5 Jednoduchých způsobů, jak zmírnit ručníky

zajímavých faktů Čas ovlivňuje všechny typy tkání, ale především se jedná o ručníky, protože tyto předměty jsou často vystaveny změnám teploty a vlhkosti.

Kromě toho, že si vlastní látku nosíte, zjistíte, že ručníky se ztuhnou a začnou podráždit pokožku. Naučíme vás, jak tomu zabránit.

Proč se ručníky časem stávají těžkými?

Tvrdá voda obsahuje minerály, které se hlásí ke tkáním

To vede k tomu, že ručníky ztrácejí původní jemnou texturu a stává se těžko na dotek. Abyste to napravili, musíte přijmout určitá opatření.

ve skladových změkčovadla a mazadla, které obsahují silikon

Tyto sloučeniny způsobují tvorbu filmu, což tkáně absorbovat vodu. Ačkoli továrna změkčovadlo je navržen s cílem zmírnit ručníkem po delší době používání těchto prostředků můžete získat docela opačný efekt, protože paradoxně to může znít. Žehlení

způsobuje obvyklé opotřebení tkaniny Každý ví, že vysoké teploty způsobují škody na věci vychladnout, zatímco naopak prodloužit dobu jejich provozu. Takže pokud patříte k těm, kteří hledají perfekcionismus a měly by být žehlit všechny své věci, ručníky poradí žehlit pouze tehdy, když železo vychladne bit.

jsme často nedostatečně vysušené ručníky

I když budete sušit ručníky na čerstvém vzduchu, čas od času je třeba ještě třást s cílem umožnit cirkulaci vzduchu lépe.

5 tipů, které vám pomohou zmírnit ručníky

1. Omyjte ručníky v roztoku citronu nebo octa před pracím

Před vložením ručníky do pračky, doporučujeme pre-vyperte jej ve studené vodě s malým množstvím citronové šťávy a ocet

Nebojte se, protože vaše ručníky budou cítit špatně, vůně zmizí. Umyvadla můžete umýt v pračce jako obvykle. Po umytí nebudete cítit žádný specifický zápach, místo toho si všimnete, jak měkké se vaše ručníky staly.

2. Vyvarujte obchod aviváž na prádlo

Už jsme vám řekli, že chemické látky obsažené v obchodě znamená, nakonec vést k tuhosti tkáně. Vytvářejí neviditelnou bariéru, která neumožňuje vládám absorbovat vodu jako obvykle.

3. Přidejte do pračky šampon a ocot

Nashatir neumožňuje prášek pracího prostředku držet látkua ocot působí na stejných principech jako minerály obsažené v tuhé vodě.

Společně tyto dva výrobky zaručují, že vaše ručníky budou měkké a příjemné na dotek.

4. Nepoužívejte zneužívání prací prášky

Zdá se, že jste všichni slyšeli tvrzení, že "více" nemusí vždy znamenat "lepší". Totéž platí pro domácí mýdlo a prací prášek. Přebytek těchto látek může vést k tvorbě sedimentu a stupnice v pračce.

Použijte výše uvedené triky a začněte používat méně prášku na mytí a vaše ručníky budou určitě měkké.

5. Nepřeplňujte pračku

Pro naše rada pracovala, je třeba dávat pozor a kolik věcí jste vložili do pračky pro jeden mycí cyklus, protože restartovat stroj může snížit účinnost všech těchto produktů.

Je důležité vysušit ručníky, aby se změkčily?

Odpověď na to je jednoznačná - a jen tak. Sušicí ručníky hrají mnohem důležitější úlohu, než byste si mohli představit.

Pokud máte sušení, doporučujeme, abyste před zapnutím programu vložili tenisovou kouli dovnitř. To pomůže uklidit ručníky a ochránit je proti stírání.

Pokud nemáte speciální sušení, můžete použít následující tipy:

  • Není nutné udržovat ručníky po dlouhou dobu pod vlivem vysokých teplot, protože to vede k tuhosti tkaniny.
  • Zapamatujte si jeden z našich prvních tipů: během sušení ubrousků musíte čas od času otřásat. Tímto způsobem otevřete přístup k čerstvému ​​vzduchu a vaše věci budou rychlejší.

Tyto tipy vám pomohou nejen zmírnit ručníky, ale také ušetřit peníze, které jste strávili v zásobnících.

Zkuste tyto triky využít dnes a určitě nebudete litovat. Tak jak jste připraveni?


Vše, co potřebujete vědět o osteoartróze

Vše, co potřebujete vědět o osteoartróze

Osteoartróza patří do numerické skupiny revmatických onemocnění. Všechna tato onemocnění kombinují, že ovlivňují lidské tělo . Příčiny, průběh a metody léčby onemocnění motorického systému jsou však různé. Osteoartróza je charakterizována zejména postupným opotřebením a degenerací kloubní chrupavky. Obvykle se tato choroba objevuje již u starších a starších osob (od 50 let), ale každoročně z důvodu nepříznivých vnějších faktorů osteoartróza postihuje stále více mladých lidí.

(Zajímavosti)

5 Známky, že máte intuitivní inteligence

5 Známky, že máte intuitivní inteligence

Intuitivní inteligence dnes v módě. Není zdaleka racionální přístup s logickou analýzou, kterou aplikujeme na svět a měříme jej jako IQ. Mluvíme o několika typech inteligence. Každý člověk uspěje v jedné dimenzi, která je založena na její velikosti a úspěchu v životě. Spisovatelé jako Howard Gardner mluví o důležitosti lidské intuice.

(Zajímavosti)