5 Výrobků, které pomáhají zlepšit paměť


5 Výrobků, které pomáhají zlepšit paměť

Vaše paměť dává smysl životu. Díky tomu můžete dělat spoustu úkolů a dělat spoustu úkolů. Díky tomu budete mít vzpomínky na život a získávat zkušenosti. Je zřejmé, že existují produkty, které mohou pomoci udržet paměť v dobrém stavu. Níže budeme hovořit o pěti produktech, které pomáhají paměť.

1. Brusinka

Brusinka je jedním z nejoblíbenějších plodů, pokud jde o zdraví. Již několik let se díky svým vlastnostem a výhodám stal tento výrobek velmi "módní". Brusinka pomáhá s pamětí kvůli anthokyaninu - pigmentu, který mu dává výraznou barvu a také snižuje degeneraci mozku. V důsledku toho brusinky zlepšují kognitivní procesy, které narušují paměťovou práci. Cranberries pomáhají předcházet takovým chorobám, jako je Alzheimerova choroba nebo senilní demence.

2. Jablka

Jablka - Další produkt, který má užitečné vlastnosti pro zvýšení paměti. Vysoký obsah quercetinu, antioxidant, zpomaluje degenerativní procesy, které ovlivňují paměť, ať jsou patologické, nebo se objevily během normálního stárnutí. Tato složka se většinou vyskytuje v kůře, ačkoli je také přítomna v buničině. Tak jablka stimulují tvorbu buněk a udržují mozkovou synapse v dobré kondici, což ovlivňuje kvalitu paměti.

3. Špenát

Špenát, samozřejmě, je jedním z nejpopulárnějších produktů, které pomáhají paměť. Je dobře známo, že špenát pomáhá paměť a mozek jako celek. Špenát obsahuje lutein - chemikálie, která chrání mozkové buňky před degenerativními procesy. Má také velké množství kyseliny listové, což je skvělé pro urychlení zpracování informací a zlepšení duševní aktivity. Kromě toho obsahuje také velké množství železa.

4. Celer

Celer - přírodní produkt, který můžete také použít pro paměť. Celer obsahuje významné množství chemikálie - luteolin, který snižuje negativní účinky procesu stárnutí a vzhled a uvolňování molekul, které způsobují zánět v mozku a následně ztrátu paměti. Ve skutečnosti, celer může být také užitečné v prevenci bolestí hlavy a dokonce i migrény.

5. Ryby

Některé druhy ryb také pomáhají udržovat paměť. Mezi ně patří tuniak, losos, pstruh a sardinka. Jak už víte, tyto ryby (včetně lososa) obsahují velké množství omega-3 mastných kyselin, které jsou pro tělo důležité jako celek. Tento typ mastných kyselin pozitivně ovlivňuje nervový systém. Tyto druhy ryb obsahují i ​​jód - což je nesmírně důležitý prvek pro normální práci paměti a kognitivních procesů.

Doufáme, že se vám líbí tento článek o produktech, které vám pomohou zlepšit paměť!


Osm málo známé zajímavé informace o výhodách přírodních prostředků skořice

Osm málo známé zajímavé informace o výhodách přírodních prostředků skořice

Jedná se o jednu z nejstarších koření na světovém pochází ze Srí Lanky a rozbalte ho z malého jehličnatý strom (lat. Cinnamomum verum). Obvykle se používá jako koření ve vaření, ale to není jediná věc, pro kterou si zaslouží respekt a získala všeobecné uznání. Dnes uvádíme některé z mnoha užitečných vlastností skořice a její pozitivní vliv na práci našeho těla.

(Lidových opravné)

Zkuste tyto domácí opravné prostředky proti kolitidy

Zkuste tyto domácí opravné prostředky proti kolitidy

Přírodní prostředky kolitida - onemocnění způsobené zánětem tlustého střeva a konečníku . v nejnižší části střevní sliznice jsou změny, která obaluje jeho . To způsobuje řadu nežádoucích účinků, včetně bolesti a průjem. Ačkoli kolitida obvykle dochází zřídka a nemá žádné nápadné příznaky, mnoho lidí má jít k lékaři, protože problém se stává chronickou.

(Lidových opravné)