5 Produktů pro čisté tepny přirozeně


5 Produktů pro čisté tepny přirozeně

Znáte všechny možné důsledky arteriální obstrukce? Jsme přesvědčeni, že souhlasíte se skutečností, že stojí za to plánovat konzumaci jídla, abyste vyčistili tepny.

Když vám lékař řekne, že vaše tepny jsou blokovány, měli byste vědět, že jste zvýšené riziko kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění.

Cévní mozková příhoda, přerušovaná krvácení a infarkt myokardu jsou jen málo možných komplikací.

Nicméně, nemůžete zoufat! Naštěstí může být vyloučení tepen mnohem jednodušší, než se může zdát. Tajemství je zlepšit životní styl, a to dělat více cvičení a změnit svou dietu. Hlavní látky způsobující tento problém jsou

cholesterol a triglyceridy. Cholesterol je lipoprotein, který se používá k regulaci vstupu a uvolňování různých prvků do a z buněk. Když máme přebytek cholesterolu,

se lepí na stěny tepen, což znamená, že krev neteče přes ně podle potřeby. V důsledku toho nemůže krev dostat do životně důležitých orgánů vašeho těla v požadovaných množstvích.

Triglyceridy jsou tuky, které působí stejným způsobem.

Doporučená literatura: 6 úžasných tipů, snížit triglyceridy při snídani

S ohledem na to, že výrobky

obsahují hodně vlákniny, antioxidanty a zdravé tuky , jsou našimi spojenci v boji proti nepřátelům tepen.5 potravin pro čištění tepny

1. řasy

řasy - jeden z nejužitečnějších a výživných potravin. Pokud tomu nevěříte, podívejte se na obsah výživy:

obsahují minerály, bílkoviny, karotenoidy a antioxidanty. Ve skutečnosti je to téměř všechno, co vaše tělo potřebuje, aby zůstal zdravý. Navíc, kromě schopnosti vyčistit tepny, řasy také pomáhají snížit vysoký krevní tlak.

To je důvod, proč řasy by měly být nedílnou součástí stravy lidí, kteří chtějí zůstat zdraví.

2. Tučné ryby: tuňák a losos

Před několika lety měl tento druh ryby velmi špatnou pověst. Ve skutečnosti se to považovalo za velmi škodlivé pro naše zdraví právě kvůli obsahu tuku.

Musíme však dávat pozor na typ tuku, který přidávají do stravy. Tuňák a lososový tuk obsahuje silnou aminokyselinu, jejíž přínos nás dále ohromí. Je známá jako omega-3 a

je skvělý způsob, jak vyvážit cholesterol a triglyceridy. To je důvod, proč výrobky, které obsahují spoustu omega-3s, jako je tuňák a losos, čistí tak dobře tepny.

Pokud přidáte tučné ryby do vaší stravy, také

uvidíte zlepšení krevního tlaku. Ve skutečnosti konzumace potravin bohatých na omega-3s je skvělý způsob, jak zlepšit celkové zdraví. 3. Ovesné vločky

Pokud si myslíte o nahrazení pšenice s jinými obilovinami, doporučujeme oves. Nejprve obsahuje méně sacharidů. Navíc ty, které jsou obsaženy v ovesu

, jsou pomalu absorbovány a tím přínosnější. Ovesná vločka nám dává energii pro metabolismus jídla, ale těžší se stává tlustým než jiné zrna a zrna. Na druhou stranu je ovsa bohatá na vlákninu, která snižuje schopnost cholesterolu držet se v našich tepnách.

Buďte opatrní. Je snadné najít dnes mnoho ovesných produktů. Je však třeba mít na paměti, že

ne všechny jsou nutně užitečné, protože mnoho z nich také obsahuje mnoho tranzitů. 4. Sója

Obecně platí, že všechny fazole zlepšují arteriální zdraví, ale sója je dnes nejúčinnější.

Isoflavony obsažené v něm

stimulují významné snížení cholesterolu a triglyceridů. Můžete také zkusit tofu. Zpočátku se to může zdát trochu únavné, ale ve skutečnosti je to velmi užitečné. Tofu je ideální produkt pro mnoho receptur, protože je vhodný pro jakoukoliv kombinaci produktů.

5. Rajčata

Rajčata bohatá na lykopen - velmi silný antioxidant. Ale proč nemusíte přidávat více antioxidantů do výživy čistící tepnu?

Někdy příčinou arteriální obstrukce je oxidace složek v krvi.

Spotřeba rajčat je skvělý způsob, jak bojovat proti této příčině zablokovaných tepen. Kromě toho je nejlepší, že rajčata mohou být přidána do vaší obvyklé stravy různými způsoby: v salátech, omáčky, studené polévky, džusy ... Tento seznam je téměř nekonečný.

Také si přečtěte: Jak pěstovat rajčata doma

Vybrali jsme tyto výrobky nejen kvůli jejich čisticím vlastnostem, ale také proto, že jsou snadné najít, jsou univerzální. Navzdory skutečnosti, že můžete vždy hledat něco nového, dáváme přednost ingrediencím, které lze snadno rozpoznat a přidávat do stravy.

Zvyšte jejich příjem a nechte je součástí stravy, abyste rychle a efektivně vyčistili tepny!

Main image zdvořilost © wikiHow.com

Clean zablokované cévy pomocí jednoduchého nápoj

Mnozí lidé se obávají o blokovaných tepny, protože porucha je častější na celém světě v důsledku špatné stravovací návyky a neaktivní životní styl.


Přírodní prostředky pro boj proti depresi

Přírodní prostředky pro boj proti depresi

Přírodních produktů deprese - je velmi závažný stav, který je důvod, proč je tak důležité identifikovat příznaky, příčiny a způsoby prevence. Existuje celá řada faktorů, které ovlivňují náladu, rodina, manžel, přátelé, práce, hospodářství, naše vědomí, naše schopnost. V každém okamžiku se můžeme rozbít a cítit depresi.

(Lidových opravné)

7 Produktů k odstranění toxinů a posilování imunitního systému

7 Produktů k odstranění toxinů a posilování imunitního systému

Vaše tělo neustále odstraňuje krve a odstraňuje různé toxiny, které mohou ovlivnit zdraví. Někdy jsou však základní systémy těla v obtížích. Nakonec se odpad může hromadit a zasahovat. Nejprve si možná nevšimnete zjevných příznaků. Proto je obtížné tuto komplikaci léčit, aby se předešlo závažnějším následkům.

(Lidových opravné)