5 Potravin, po kterých nechcete být sladké


5 Potravin, po kterých nechcete být sladké

Náhlé svačiny jsou jednou z nejčastějších příčin obezity. Chceš sladce a začneš nekontrolovatelně jíst nějaké nezdravé jídlo, vysoký obsah cukru, mouku a nízkotučné tuky.

Takové výrobky často nedávají tělu živiny vůbec, velmi rychle se změní v zásoby a začnou se hromadit v oblastech náchylných k hromadění tuku.

V tomto článku budeme nejprve diskutovat o některých produktech, které pomohou překonat impulzivní potřebu jíst něco sladkého. U nich stojí za to věnovat pozornost, protože poměrně často tato výživa vede k nerovnováze hladiny glukózy v krvi.

Užitečné cukroví

Tajemství těchto produktů, o kterých budeme hovořit dále, je, že jsou sami sladké. Někteří - kvůli obsahu užitečných cukrů, jiní - kvůli jinému typu živin se sladkou chutí. Nicméně, všichni, bez výjimky, pomáhají uspokojit potřebu jíst něco sladkého.

Úroveň glukózy v těle se neustále mění, což je důvod, proč někdy cítíme potřebu jíst něco s cukrem. A tyto produkty budou schopny nahradit škodlivé občerstvení.

Tento úžasný Skořice koření, které se používá jako přírodní prostředek diabetu typu II, snižuje hladinu cukru v krvi a zpomaluje vyprazdňování žaludku, což snižuje potřebu sladkých pochutin, které milujeme povolení po jídle. Koneckonců všichni chtějí uklidnit sladkou chuť po jídle.

Jak ji používat?

Existuje mnoho způsobů, jak konzumovat skořice. Pokuste se použít ceylonovou skořici, která je považována za jednu z nejužitečnějších. Můžete jíst:

  • V každém pečení nebo sladké dezert: suchar, dort, zmrzlina, atd.
  • Ve formě tinktury, po jídle.
  • Spolu s medem na prázdný žaludek. V

dýňová dýně obsahuje velké množství sacharidů, ale také spoustu vlákniny, která zajišťuje jejich postupné asimilaci. Proto přispívají k vyvážené a stabilní hladině krevního cukru.

Je důležité si uvědomit, že lidé, kteří jedí příliš mnoho sladkostí často mají problémy s intestinálními parazity, i když si nejsou jisti. Tyto parazity zvyšují touhu jíst něco sladkého, protože se živí. Proto vám doporučujeme jíst tykve- jeden z nejstarších pomocných prostředků. Jak ji používat?

Ačkoli se nejčastěji konzumuje v hotové podobě, mohou být též dýňové nebo syrové a přidané do salátů. A pokud budete vařit, může se ukázat jako velmi chutná

krémová polévka .Díky sladké chuti dýně můžete nakrájet proužky jako carpaccio a pečeme s trochou skořice. Tento recept je skvělý pro dezert.

Mrkev

mrkve také obsahují složité sacharidy, které předtím, než se stanou cukrem, musí být ještě strávil

. Stejně jako v případě dýní jsou absorbovány postupně, takže utopují touhu jíst něco sladkého.Jak ji používat?

Mrkev se doporučuje jíst syrové. A ještě lépe, pokud máte mixér, vařte džus s jablkem.

Můžete také roztáhnout a přidat do různých pokrmů jako obloha nebo na saláty, polévky nebo dokonce sendviče.

Sladké brambory

Existuje mnoho druhů sladkých brambor, které kombinují poněkud sladkou chuť. Sladké brambory obsahují mnoho přírodních cukrů. Ale nebojte se, protože jejich vysoký obsah je kompenzován značným množstvím vlákniny. Pokud se dostanete do podrobností:

sladké brambory obsahují pektin, vláknina, která zpomaluje vstřebávání cukrů.Jak ji používat?

Sladké brambory jsou velmi kyselé, ale nedoporučujeme jíst v odpoledních hodinách. Nejlepší je připravit něco z brambor ráno nebo dokonce i na oběd. Můžete ho pečeme nebo vařit, jako obvykle.

Steve

Tato rostlina pochází z Paraguaye, která díky mnoha výhodným vlastnostem získává popularitu jako přírodní sladidlo. Stojí za zmínku, že pomáhá regulovat hladinu glukózy v krvi, podobně jako skořice. Stevia navíc nemá vůbec kalorií, proto

můžete přestat jíst tolik sladkých . Díky úžasné sladkosti této rostliny nebudete cítit potřebu jíst další cukry.Jak ji používat?

S

stevia budete moci sladit vaše infuze, limonádu a nápoje přirozeným způsobem. Obrázky s laskavým svolením alfa, ccharmon, a sweetbeetand greenreen.


Jak vyléčit vřed vředy přirozeně

Jak vyléčit vřed vředy přirozeně

Přírodní produkty stomatitida nepříjemné, bolestivé a může se nehojí po dlouhou dobu. Tyto malé léze, které se objevují na vnitřní straně rtů, tváří a patra a jazyka, mohou být léčeni domácí opravné prostředky. Zjistěte si z tohoto článku, jak léčit stomatitidu a vředy v ústech přirozeně. Co byste měli vědět o sněti vředy a vředy v ústech Mohou být bílé nebo žluté barvě a tvaru „kráteru“, obklopen červeným kroužkem.

(Lidových opravné)

Incredible přízeň Chia semen pro zdraví

Incredible přízeň Chia semen pro zdraví

Přírodní prostředky jste slyšeli o výhodách Chia semínka? Pochází ze Střední Ameriky, kde to bylo používáno Maya a Aztecs pro lékařské a potravinářské účely. zapomenut po evropské kolonizace, když ustoupila do dalších produktů, jako jsou amarantu, ječmen a kino. Avšak před několika desetiletími, se ukázalo, aby se stal známý po celém světě, a nyní se pěstuje v mnoha dalších místech a deklarovat jako „superfoods“.

(Lidových opravné)