Produkty pro léčbu jater


Produkty pro léčbu jater

přirozeným způsobem geneticky modifikované potraviny každodenní stres, ke kterému jsme vystaveni v práci i doma, znečištění ovzduší ... Všechny tyto faktory mají negativní vliv na játra a nedovolí, aby správně fungovaly. V tomto článku vám řekneme o produktech, které pomohou jasné játr z trosek a toxinů.

Je velmi důležité provádět nejméně dvakrát ročně vyčištění jater, stejně jako přípravky ve vaší stravě, které zajistí normální fungování tohoto těla. Tímto způsobem odstraníte strusky a toxiny z těla. A teď vám řekneme přesně, jaké produkty by měly být používány pro účinné čištění jater.

Česnek

Česnek obsahuje velké množství alicinu a selenu.Tyto prvky jsou extrémně účinné při čištění jater. Použití malého množství česneku podporuje aktivaci enzymů v játrech a poskytuje přirozené čištění těla od toxinů.

Grapefruit

Grapefruit - ovoce bohaté na vitamín C a antioxidanty. Používání tohoto ovocezvyšuje přirozené schopnosti jater odstranit škodlivé toxiny.

Denní spotřeba grapefruitové šťávy zvýší detoxikační enzymy v játrech odpovědný za odstranění škodlivých látek z těla, včetně onkogenní a ty, které mohou mít nepříznivý vliv na imunitní systém, v případě, že nejsou odstoupit od těla. Řepa a mrkev

Tyto dvě krajní ovoce obsahují vysoké množství flavonoidů a beta-karoten, s možností zlepšení funkce jater. Doporučujeme přidávat na vaše každodenní stravu řepu a mrkev, abyste měli zdravou játra a poskytli jí normální práci.

Zelený čaj

Zelený čaj - skvělý nápoj, který zlepšuje funkci jater. Katechiny obsažené v čaji jsou zodpovědné za posilování jater a zlepšení jeho funkce, stejně jako pro zdraví obecně.

Zelení

Zelená listová zelenina dokonale čistí játra jako celek a také pomáhá odstraňovat škodlivé toxiny z krve, protože mají vysokou hladinu chlorofylu. Mohou být konzumovány syrové ve formě salátů, džusů, nebo přidat do polévky. Avocado

častém používání avokáda pomáhají udržovat vaše játra zdravá, protože obsahuje mnoho živin a pomáhá produkovat látky, jako je hlutatinon odpovědný za odstraňování škodlivých toxinů z jater, což nepříznivě ovlivnit vaše zdraví.

Jablka

Pektiny a další složky, které obsahují jablko, pomáhají účinně odstraňovat toxiny, které se nacházejí v zažívacím traktu. To usnadňuje proces čištění jater.

Cereální obiloviny

Obilné zrno, jako je hnědá rýže a celozrnná pšenice jsou velmi užitečné pro naše tělo a zdraví obecně. Pomáhají snižovat zátěž jaterních buněk a regulují metabolismus tuků v těle.

brokolice a květák

zeleniny, například brokolice a květák, aktivující přirozenou produkci jaterních enzymů, , které mají schopnost zničit látky rakovinotvorné v těle.Glukosinoláty obsažené v této zelenině snižují pravděpodobnost vzniku rakoviny. Proto doporučujeme zahrnout tuto zeleninu do své každodenní stravy.

Citrón a limetka

Tyto citrusové plody jsou bohaté na vitamín C a šťávy z nich pomáhají stimulovat funkci jater. Proto doporučujeme použití čerstvých citronových nebo limetkových nápojů.A pro nejlepší efekt doporučujeme tyto rány používat ráno.

Zelí

Časté používání kapusty pomůže stimulovat normální funkci jater, což je velmi důležité pro odstranění škodlivých toxinů z těla.

Nezapomeňte ...

Použití výše uvedených nápojů je nejlepší způsob, jak zůstat zdravý. Sledujte svou stravu tak, aby tělo bylo schopno odstranit přebytečné látky, které jí způsobují škodu, a že další orgány mohou správně fungovat. Mějte na paměti, žejátra - jeden z nejdůležitějších orgánů lidského těla, a proto by měly věnovat stejnou pozornost k němu poskytnout mu správné fungování a v žádném případě nebude restartován.


10 čIstičů jater

10 čIstičů jater

Játra jsou jedním z největších a nejdůležitějších orgánů v těle. Odhaduje se, že každou minutu jater dostane 1,5 litru krve, a je zodpovědný za takové životně důležité funkce, jako je čištění, syntézy a skladování živin. Ale kvůli nadměrné konzumaci zpracovaných potravin a přes špatné návyky, jako je nedostatek pohybu nebo nadměrné konzumace alkoholu, játra mohou být přetěžovány a není schopna plnit své úkoly.

(Lidových opravné)

3 Nejlepších lékařské infuze ke spotřebě v noci

3 Nejlepších lékařské infuze ke spotřebě v noci

Natural znamená, že pokud budete pít léčivé infuze v noci, budete spát nejen bezpečnější, ale bude intenzivně druhý den, a posílí váš imunitní systém, Pokud přidat odpovídající přírodní trávu. Dnes v tomto článku chceme říct, jaké léčebné infuze jsou nejlépe konzumovány v noci. Nenechte si ujít tuto příležitost!

(Lidových opravné)