5 Důvodů pro vaginální svědění


5 Důvodů pro vaginální svědění

Vaginální svědění je běžným problémem. Existuje řada faktorů, které mohou být jeho příčinou.

Ať je jakýkoli důvod, je to velmi nepohodlná porucha, která může způsobit úzkost a úzkost, zvláště když jsou doprovázeny dalšími příznaky.

Je důležité, aby všechny ženy věnovaly pozornost symptomům v této části těla, protože to může být příznakem infekce nebo nemoci. Nicméně před panikou je nejlepší konzultovat gynekologa za správnou diagnózu a léčbu.

Ve většině případů, když zaznamenáte tyto příznaky, je obvykle způsobeno něčím nevzhledným. Jen v některých případech to může být známkou vážného problému.

V dnešním článku zvážíme pět příčin vaginálního svědění a poradíme vám o některých přírodních způsobech léčby. Stalo se ti tohle?

1. Moucha bodláka

Normální pH vaginy je asi 4,7 nebo méně, to znamená, že je docela kyselá. Užitečné bakterie, známé jako laktobacily, jsou zodpovědné za udržování odpovídající rovnováhy pH, které zabraňují množení hub a dalších mikroorganismů v tomto teplém, vlhkém prostředí.

Bohužel, mnoho faktorů může změnit přirozené pH vaginální oblasti, což vede k infekcím nebo proliferaci hub.

V důsledku toho se obvykle objevují bílé nebo nažloutlé sekrety, které doprovázejí chuť a přetrvávající svědění.

Chcete-li obnovit dobré bakterie ve vagině,  je nutné pravidelně konzumovat probiotika, například jogurt. Pokud je svědění velmi silná, zkuste opláchnout oblast malým množstvím octa ředěného ve vodě.

2. Vulvite

Tento výraz se týká podráždění vnějších genitálií. Jedná se o poruchu, ke které dochází v důsledku použití tvrdého mýdla nebo gelu.

Dalším možným důvodem je použití toaletního papíru s barvivy nebo pachy, které dráždí oblast. Ještě více případů může dojít, pokud

utrácíte příliš mnoho času v mokrém sportovním oblečení nebo plavkách. Aby se zabránilo negativním účinkům, je nutné

promývat vaginální oblast teplou vodou a měkkým mýdlem, což pomůže udržet přirozenou rovnováhu pH.Nepoužívejte žádné deodoranty nebo prášky pro tuto část těla.

3. Holení Holení a další metody odstranění chloupků může způsobit alergické reakce u citlivou pokožku kolem pochvy, a tak není divu, že po holení můžete zažít mírnou nebo těžkou svědění.

Chcete-li předejít tomuto problému, použijte masti k uklidnění podráždění a snažte se oholit pouze jednou za 2-3 týdny.

4. Sexuálně přenosné nemoci Nestříkejte se! Ve vzácných případech způsobuje vaginální svědění STD.

Většina těchto onemocnění nemá v počátečních stádiích příznaky a obvykle se projevuje bolestí nebo vylučováním, a nikoliv kvůli svědění.

V některých případech však svědění může být prvním příznakem některých STD. Pokud je tento nepříjemný pocit doprovázený výskytem červených svědivých tuberkul,

je to pravděpodobně herpes - jeden z nejběžnějších a nejrozšířenějších pohlavních chorob dnes.

Málokdy má vážné následky, ale je důležité ho léčit tak, aby se nestal chronickým. 5. Kožní nemociKožní poruchy, včetně psoriázy a ekzému, mohou také způsobit svědění v genitální oblasti.

Obvykle ovlivnit

jinou pleť, takže je důležité, aby se zjistilo, zda způsobují svědění, a pokud ano, pak je třeba navštívit lékaře, aby si správnou a účinnou léčbu.

Například, když psoriáza postihuje vagínu, může lokální aplikace kortikosteroidů v kombinaci s hydratací významně pomoci.


Kidney Disease: často vyskytují příznaky a léčba

Kidney Disease: často vyskytují příznaky a léčba

Natural znamená onemocnění ledvin. Začínají s intenzivní bolestí v pánevní oblasti a zpět, a často doprovázena horečkou. Pokud ji někdy pocit, víte, jak to může obtěžovat, protože chceme mluvit o těchto nemocech a kroků potřebných pro její prevenci a léčbu. Jak vědět, pokud máte ledvin nemoc infekce v jedné nebo dokonce obou ledvinách dochází, když bakterie připojit k nim, způsobující zánět a zasahování do jejich normální práci.

(Lidových opravné)

4 Způsobů používají česnek k léčbě hypertenze

4 Způsobů používají česnek k léčbě hypertenze

Přírodní produkty trpíte vysokým krevním tlakem? V svými příbuznými začal mít problémy s krevním tlakem? Za prvé, měli byste vždy následovat doporučení lékaře. Za druhé, je důležité si uvědomit, že setkávají s potřebou změnit návyky. zlepšit stravu, omezit spotřebu soli, cukru a tuků nasycených každodenní tělesné cvičení je bezpochyby vynikající léčbu hypertenze.

(Lidových opravné)