5 Tipů v boji proti zácpě


5 Tipů v boji proti zácpě

Zácpa přírodní prostředky - symptom, který signalizuje, že je obtížné střevní činnost. Tam je většinou kvůli nedostatku vody v těle. Kromě toho mohou lidé trpět zácpou a v důsledku užívání některých léků. Tento článek vám poradí, jak se zbavit zácpy, jakmile je to možné, a za použití velmi jednoduché metody a přírodní produkty, které jsou k dispozici v každém koutě světa.

Bojové techniky

1) Pít více vody.

Kdykoliv cítíte, že máte zácpu, vypít dva až čtyři sklenice teplé vody. Pokud trpíte zácpou po dobu několika dnů, každé ráno na lačno vypít sklenici čisté pitné vody.

Obecně platí, že každý den byste měli vypít minimálně 10 sklenic teplé vody. Voda je nejlepším nástrojem v boji proti odpadu a toxinů v těle, protože je to myje dobře. Vzhledem k tomu, že nelze srovnávat nápoje jako džus a soda, bez ohledu na to, jak dobrý je váš zdravotní stav a zda jsou přírodní složky těchto nápojů.

skutečnost, že sycené vody a džusy obsahují vysoké množství cukru může zhoršit jen zácpu.

2) Jezte více zeleniny a ovoce.

Jezte ovoce, zeleninu a další potraviny bohaté na vlákninu splnit svůj denní požadavek na jejich spotřebu. V den sníst 24 až 38 gramů vlákniny. Zácpa vyplývají z konzumace velkého množství tuku, cukru a mléčných výrobků, přičemž lepší využití vlákno, celozrnné, otruby, ovoce a zelenina.

také zvážit, aby vlákno v podobě vitaminových doplňků do potravin, a to i pokud jste si jisti, že budete mít možnost získat většinu denní potřeby tuků z potravy.

Vláknina z ovoce a zeleniny, které nejsou vždy dobře stravitelné enzymy lidského těla a proto se vstřebává do krevního řečiště. Tak tkáň zůstává v tlustém střevě, který absorbuje vodu a změkčuje výkaly.

Seznam potravin, které jsou bohaté na obsah vlákniny patří: maliny, hrušky a jablka, těstoviny s celozrnná mouka (ready-made), ječmen (ready made) a otruby, cizrna, černé fazole a čočka (hotové) artyčoky a hrášek (ready made), brokolice.

3) Káva vám pomůže!

Mnoho lidí považuje kávu za nejrychlejší způsob, jak se zbavit zácpy. A to lze vysvětlit skutečností, že kofein obsažený v kávě může stimulovat pohyb svalů v střevním traktu, což zase zvýší aktivitu střev.

Na druhou stranu, káva je také silná diuretika, která snižuje vlhkost stolicí, což může vést k obtížným pohybům. Lékaři doporučují vyhnout se diuretikům, jako je káva, alkoholické a sýrové nápoje, stejně jako snížení množství čaje.

4) Dejte švestku!

V případě zácpy jíst čtyři švestky a / nebo vypít dvě sklenice švestkové šťávy. Švestky jsou obzvláště bohaté na vlákninu a také obsahují sorbitol - přírodní cukry, které pomáhají vylepšit stolici a vyhnout se zácpě.Sorbitol je neagresivní stimulátor tlustého střeva, který pomáhá snižovat dobu vyprazdňování a snižuje riziko zácpy.

Pokud se vám nelíbí struktura nebo specifická chuť švestky, můžete ochutnat více šťávy z tohoto ovoce. Mějte však na paměti, že

účinek sklenice takové šťávy přichází za pouhých pár hodin, takže počkejte, než začnete pít další pohár . Pokud tomu tak není, můžete se stát obětí opačné katastrofy - průjem (průjem).Také si všimněte, že

ve 100 g odtoku obsahuje 14,7 g sorbitolu , zatímco ve 100 g švestkové šťávy je mnohem menší - pouze 6,1 g. Aby bylo dosaženo co nejlepšího účinku, budete muset pít více šťávy, protože švestky, z nichž jsou vyrobeny, jsou dále zpracovávány a obsahují cukr.5) Zapojte se do sportu!

Pokud máte takovou příležitost,

trávit více než 10 minut v sedící pozici . Pohyb! Samozřejmě mírná fyzická aktivita - je to skvělé, ale dokonce i 30 minut chůze zlepší práci střeva.


5 Koření očistit tělo toxinů

5 Koření očistit tělo toxinů

Přírodní produkty Na našich stránkách jsme opakovaně diskutovali, proč je důležité, aby pravidelně odstraňovat toxiny. přebytek toxinů výrazně zhoršuje lidské zdraví, což způsobuje slabost a závratě, a snižuje kvalitu života celkově. Samozřejmě, že lidské tělo je uspořádáno takovým způsobem, že se snaží rychle odstranit všechny toxiny a škodlivých odpadů.

(Lidových opravné)

Postupy, které zlepšují krevní oběh znamená

Postupy, které zlepšují krevní oběh znamená

Natural pocit chladu v nohou, nohy a ruce jsou jasné znamení problémy s kardiovaskulárním systémem. Tento pocit je obvykle doprovázen zánětem, který se může každým dnem zhoršovat. oběhové problémy se často vyskytují ve středním věku a starší, protože tepny stane tužší časem. Tyto problémy se mohou také vyvinout kvůli vysokému cholesterolu, špatné výživě a nedostatku fyzické aktivity.

(Lidových opravné)