5 Tipů, jak se zbavit měkká tuková tkáň


5 Tipů, jak se zbavit měkká tuková tkáň

zdraví Příliš měkká tuková tkáň na ramen a pasu může způsobit nepohodlí pro některé výjimečné lidi a je obtížné se zbavit i při cvičení a diety. Dramatický úbytek na váze, stejně jako zvýšení může způsobit, že kůže má být natažené v těchto oblastech a ztratit tón. Mezi další důvody patří vzestup času, nedostatek cvičení a podvýživa. Tento článek dáme vám několik tipů, které vám pomohou zbavit měkká tuková tkáň.

opatření pro boj proti měkká tuková tkáň

Podle odborníků hlavní příčinou letargie svaly je určitě špatná strava. jsme obvykle sledují určitou dietu, jak zhubnout, protože jsme ztrácet vodu a spolu s ním svalu. Tak hubnutí se vyskytuje v mnoha částech těla, ruce, hýždě, břicho nebo svalů. Budou vypadat měkký kvůli nedostatku vody a svalů, což znamená, že kůže, která stále obsahuje ropu nyní vypadá ochablá a volná.

zvážit kroky, které můžeme vzít ty každodenní návyky, které můžeme zlepšit boj proti této nešťastné apatie svalů.

 1. Potraviny, které posiluje svaly a spaluje tuk

  Oba tyto účinky jsou důležité nejen pro hubnutí, ale také zhubnout správně, aniž by ztratili příliš mnoho vody a nebudou šetřit svalovou sílu a tón. Tyto produkty poskytují pevnost tělo je nezbytný pro kosti a klouby. Pokud vám záleží na nich, a posílit je s vhodná strava, vyhnout se svalovou letargie. Zatímco strava je důležité mít na paměti, a zajistí, že ztratíte tuk, nikoliv svaly.

  • Protein: Proteiny jsou potřebné k posílení svalů. Existují lidé, kteří se rozhodnou žít, aniž by kdy úprava stravy začít myslet, že to pomůže zhubnout. To je obrovská chyba, budete muset zahrnout do jídelníčku mít pestrou a vyváženou stravu. Nejvíce doporučujeme dostat bílkovin, jako jsou vejce a maso kuřecí nebo krůtí. Losos je také skvělý pro získání správného množství bílkovin, stejně jako mandle. Jablka
  • : Nevahejte jablka s jejich kůže - to je skvělý zdroj vlákniny, který pomáhá spalovat tuk. Podle studie na Iowa State University, ursolova kyseliny obsažené v kůžích jablek, podporuje růst svalové hmoty a zároveň umožňuje spálit více kalorií.
 2. Význam antioxidantů

  Antioxidanty jsou nejlepším lékem na volné radikály, které pomalu zrychlují stárnutí pokožky a přispívají tak k svalové slabosti. Kromě toho vitamín C, který se nachází v mnoha z nich, pomáhá urychlit metabolismus a spalovat tuk bez ovlivnění svalové hmoty. Jinými slovy, tento druh ovoce v pravidelné konzumaci vám umožní zvýšit hladkost a elasticitu pokožky, obnovit, starat se o něj a spalovat tuk, zbytečné a škodlivé pro vaše tělo.

  Bobule mají dostatek antioxidantů a vitamín C, to lze říci o pomerancích a citronech. Dávají vám kolagen, což je důležité pro udržení elasticity pokožky. Takže buďte snídani pro každou příležitost. Dobré přírodní džusy budou vždy užitečné díky úžasnému obsahu vitamínů a minerálů.

 3. Řekněte "ne" rychlému občerstvení

  Je zřejmé, že to každý ví. Někdy je však rychlé občerstvení snadné a rychlé mít občerstvení, pokud máte nedostatek času, nebo když se o něco obáváte a chcete si vychutnat jídlo např. Ze sladkostí. To je chyba, vše vás nutí nejen k tomu, abyste získali váhu. Vzhledem k vysoké hladiny soli a cukru v potravinách, dostanete nafouklé břicho, bude tekutina hromadí v těle a kůže nevyhnutelně ztrácí pružnost. Takže, musíte si vzpomenout: vyhýbejte se rychlému občerstvení!

 4. Buďte opatrní se sluncem!

  Překvapuješ? Absolutně správné. Všichni víme, že Slunce je nezbytné pro naše zdraví, například při syntéze vitaminu D. však bude příliš dlouhé expozice slunečnímu záření vede ke zmizení přírodního kolagenu, ztrátou vlhkosti a nakonec se tvrdnutí kůže. Takže byste se měli vždy vyhýbat opalování v nejnebezpečnějším čase, kdy je nejsilnější slunce (od poledne do čtyř hodin).

 5. Cvičení k boji proti svalové slabosti

  Samozřejmě, nejlepší cvičení jsou ty, které jsou navrženy tak, aby opravily svalovou slabost, kde jsou pomalejší než potřebujete. Pokud máte pomalejší svaly na pasu a žaludku, vždy se doporučuje cvičení flexe a protahování. Chcete-li posílit tón vašich nohou a hýždí, chodit alespoň hodinu, jezdit na kole nebo plavat. Tyto malé denní cvičení společně s odpovídající dietou vám umožní zlepšit tón a postupně se zbavit svalové letargie. To bude vyžadovat úsilí, ale nic není nemožné, pokud máte trochu síly vůle. Jak se snažíte začít dnes?


9 Tipů pro rychlé a bezpečné čištění uší

9 Tipů pro rychlé a bezpečné čištění uší

Jak bezpečně vyčistit uši? Hygiena uší je nesmírně důležitá. Špatné řasy mohou způsobit nenapravitelné poškození. Nesprávné čištění návyky mnoha uši čisté uši, vrazil do zvukovodu vatové tyčinky, párátka, pletací háčky, klíče a další položky. Věří, že tímto způsobem mohou snížit množství uší a dalších částic, které mohou způsobit pocit bubeníka.

(Krása)

Snižte póry s těmito pěti přírodními léky

Snižte póry s těmito pěti přírodními léky

Póry - malé otvory v epidermis kůže. Jejich úloha je velmi důležitá, pokud jde o regulaci teploty těla, protože usnadňují pocení. Každý má asi dva milióny krát po celém těle. Přestože jsme zvyklí ignorovat jejich funkci, jsou nezbytné k ochraně pokožky před účinky environmentálních faktorů. Jejich velikost se může lišit v závislosti na genetice Nicméně, často se stanou expanzivní kvůli nadměrnému vylučování mazových žláz a ztrátě elasticity spojené s předčasným stárnutím.

(Krása)