5 Tipů, jak mít dobrý krk


5 Tipů, jak mít dobrý krk

zdraví, které jste poskytli polovina bitvy, když se dozvěděl, že šíje je jako důležitou součást svého těla, jako tvář, to vyžaduje stejnou pečlivou léčbě, péči a pozornost.

péče krk a horní části těla - je složitý postup se skládá ze cvičení, masáže, výběr správné velikosti polštář na spaní a výběr kosmetiky. Dlouhodobě pečujte o stav pokožky kolem krku a v důsledku toho můžete bez obav ukázat oblast krku a krku.

V tomto článku zjistíte základní tipy, jak mít mladý a elegantní krk a některé jednoduché přírodní přípravky péče o pleť pro tuto oblast, které můžete aplikovat každý den.

Krk by měl dostávat každodenní péči, stejně jako celé tělo jako celek - pravidelný peeling a konstantní hydrataci. Nicméně krk vyžaduje zvláštní péči. Doporučujeme stejné postupy pro pokožku krku jako pro obličej.

Týdenní peeling

Prvním krokem k udržení hladké a elastické pokožky na krku je pravidelné provádění peelingu. Navrhujeme provést tento postup pouze jednou týdně, protože příliš časté postupy často vedou k podráždění pokožky, zvláště pokud máte suchou nebo citlivou pokožku.

K odstranění odumřelých kožních buněk, lze použít některý z těchto přírodních produktů, nebo jejich kombinace:

 • jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný)
 • Cukr
 • Mořská sůl

Smíchejte tyto složky s malou mandlový olej nebo gel z aloe vera, a provést jemnou masáž krku

Provádějte tento postup pečlivě, aniž byste spěchali, aniž byste tlačili a příliš nenápřeli kůži. Pohyby by měly směřovat od hrudníku k bradě.

Pak opláchněte studenou vodou, abyste zakryli póry a navlhčili pokožku na krku a oblasti krku.

Hluboké čištění

Jak zajistit hluboké čištění krku? Použijte jílovou masku, pokud máte mastnou nebo kombinovanou pleť. Masku můžete aplikovat jak na obličej, tak na krk.

Doporučujeme používat zelenou nebo růžovou hlínu a poté výrobu lavic. Tak, aby masku, jednoduše smíchejte prášek s hlínou vody bude pasta, která lze aplikovat na obličej a krk, nebylo úniku. Pro míchání jílů, Použití hliněné hrnce, mísy, skla nebo dřeva, ale není kov, , protože to může minimalizovat léčivé vlastnosti hlíny.

jíl Naneste na obličej a krk, ale oblast kolem očí a rtů se nedotýkejte, a nechte zaschnout po dobu 15 minut. Masku umyjte teplou vodou a poté pleť hydratujte krémem.

Denní zvlhčení

Jak zvlhčit krk? Se stejným mlékem jste žádali o obličej. Opět musíme mít na paměti, že kůže je krk a krk je tenký, velmi citlivý na všechny vnější akce (suchý vzduch, vítr, ultrafialové světlo), protože téměř žádný podkožní tuk, snížený svalový tonus, krev cirkuluje pomalu. Z tohoto důvodu se objeví zralá žena známky, především, je krku a krk na místě.

Doporučujeme tyto vysoce výživná jídla:

 • Mandlový olej
 • Oil šípky
 • olej ze semen stromu shi
 • jojobový olej
 • kokosový olej
 • olej, Hroznový
 • olej z pupalky dvouleté
 • olivový olej
 • olej, olej z pšeničných klíčků

Všechny tyto přírodní Přípravky budou velmi užitečné pro zajištění hluboké hydratace pokožky krku. Tyhle oleje byste měli používat pouze dvakrát denně: když se probudíte a půjdete spát. Pravidelná masáž

bohužel krk vystaven každodenní stres v důsledku špatného držení těla, delším vystavení počítače, špatnou náladu, atd.

Aby se zabránilo účinky stresu, doporučujeme používat výrobek, aby hydratují a jemně masírovat krk nejméně 5 nebo 10 minut denně.

dělat masáž krku oběma rukama a to buď jemně zatlačíte na jeho území pod bradou na bradě. Tím se zlepší krevní oběh a odstraní toxické látky.

palec a ukazováček tlačit čelist a opatrně ruku od shora dolů, lisování lehce na kůži. Relax před spaním

bruxismem - tzv zdravotní stav, ve kterém je osoba nedobrovolně komprimovat nebo skřípe zuby. A tento zvyk může výrazně ovlivnit vzhled krku, zhoršit jeho vzhled.

Pro nápravu tohoto stavu, musíte dělat cvičení na čelisti, které vám pomohou odstranit všechen stres, který se hromadí v této oblasti. Jsou velmi užitečné a také pomohou snížit a odstranit propad líc.

také si uvědomit, že v noci stisknete čelist nevědomě, a proto je důležité najít pár minut před spaním dělat masáž pro relaxaci v těle. Pokuste se spát s nemotornou čelistí a mírně otevřenými ústy, jak spí malé děti.

Správná péče o pleť na krku by měla být pravidelná. Je proto nezbytné, aby čistící, hydratace a výživa části těla stalo zvykem.

Použití těchto tajemství péče krku a dekoltu prostor doma každý den, budete překvapeni, když vidíte zlepšení. Nejen polipshaye stav vaší pokožky, ale výhled a postoj. Hlavním mottem: nebuďte líní a nenechte si ujít jediný den v péči o pokožku na krku a obličeji! Buďte zdraví a krásní!

Obrázek se svolením chiot to Run, osmachosant a Torbein Rønning.


Naučte přirozený způsob, jak se zbavit skvrn v podpaží

Naučte přirozený způsob, jak se zbavit skvrn v podpaží

Zdraví Tmavé skvrny pod paží může mít mnoho žen a mužů. Přestože tento projev není zdraví škodlivý a neindikuje nemoc, narušuje lidi. tmavé pigmentace podpaží je u pacientů s diabetem druhého typu velmi časté, protože inzulín reaguje s pokožkou, takže více melanin je produkován, což vede ke ztmavnutí určitých oblastech.

(Krása)

Prostředky se zázvorem k boji proti vypadávání vlasů

Prostředky se zázvorem k boji proti vypadávání vlasů

Lidé milují zázvor. Existuje jen málo koření, které mají tak silné prospěšné a léčebné vlastnosti pro zdraví a krásu jako tato tradiční čínská rostlina. Zázvor je bohatý na esenciální oleje, vitamíny, minerály, antioxidanty a aminokyseliny. Je také dokonalým prostředkem pro léčbu vypadávání vlasů . Zázvor vlastnosti, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů Lidé již dlouho zná a oceňují příznivé vlastnosti zázvoru.

(Krása)