5 Tipů pro ženy, které se obětují kvůli ostatním


5 Tipů pro ženy, které se obětují kvůli ostatním

Ženy většinou věnují svůj život ostatním lidem. Mají vychovávat děti, péči o staré rodiče, kteří nejsou schopni se sami o sebe postarat, nebo zanedbávat své vlastní zájmy pro dobro milovaného člověka a potřebám druhých.

Souhlasím, mezi tvými přáteli je také taková nezištná žena. Tento druh chování však není pouze reprezentativní pro krásný sex. Někteří muži mají také altruistické vlastnostia rád pomáhají lidem z jejich okolí.

Bohužel, nezištné a nezaujaté muži jsou mnohem méně pravděpodobné než ženy. Právě proto budeme mluvit o ženách, kteří jsou připraveni na všechno pro ostatní.

Mnoho žen dělá za druhé hodně dobrých, aniž by jim něco nahradilo. Nesobecká žena má dobrou pozici, aby dávala všechno těm, kteří ji potřebují, a mezitím zapomínala na své vlastní zájmy a potřeby.Bohužel, nezištné ženy si neuvědomují, že takové altruistické chování může nakonec vést k negativním důsledkům.

Všechno má limit

. Dříve nebo později se takové nesebecké odhodlání může stát emocionálním a psychickým zatížením. Navzdory skutečnosti, že mozek nepřestává rozkazovat, aby mohl jít dopředu, tělo nemůže odolat a začne nemocně. Tím, že zanedbáváte své vlastní zdraví, nucujete tělo trpět a vyčerpat veškeré jeho zdroje.Pokud tento popis poznáte sami sebe, pokud jste neustále sleduje změny nálady, únava a vzrušení neodůvodněné - jsou první známky toho, že budete potřebovat

vzít oddechový čas a odpočinek. Pokuste se zpomalit tempo a předat náš malý test.

Když odpovíte na tyto 5 otázek, můžete lépe porozumět a spravovat svůj život. 1. Kdy jste naposledy mohli posedět v úplném tichu a odpočinku?

Mlčení je neuvěřitelně prospěšné mozku

. Pomáhá zefektivnit myšlenky a obnovit vnitřní rovnováhu.Dejte si alespoň několik minut každý den, abyste se usadili v naprosté tichosti v samoty. To vám pomůže změnit vnitřní baterie a dobít. Navíc klid a ticho vám pomohou

nalézt mír a harmonii po prodloužené vyčerpávající práci.Mnoho žen je zvyklé, že tráví svůj celý den starostí o ostatní. Věnují čas dětem nebo starají se o rodiče a další příbuzné, kteří se o sebe nemohou postarat.

Obvykle

takové oddaný ženy nemají čas na odpočinek, klid a komunikaci se sami. To je špatné, protože čas od času musíme všichni zůstat sami, abychom analyzovali situaci a překonali stres. Bohužel, někteří lidé jsou tak zvyklí na šílené životní tempo a vnější tlak, že necítí potřebu mlčení a osamělosti. Pokud také považujete odpočinek za ztrátu času, znamená to, že

musíte okamžitě udělat přestávku a zastavit aktivní aktivitu

. Věřte mi, že pozitivní efekt nebude zpožděn. 2. Jak často s někým úpěnlivě mluvíte o vašich problémech?otevřené konverzace - to je komunikace, která nás těší nebo obává

s těmi, kteří nás mohou nejen slyšet, ale také pochopit

. Obvykle mluvíme s blízkými, zejména s příbuznými a přáteli, protože s námi mají emoční spojení a jsou schopni správně pochopit naše problémy. Během upřímného rozhovoru může člověk sdílet své nejtrapnější zkušenosti. Často sami se nedaří dostat ze složité situace aboční pohled vám umožní podívat se na situaci v jiném úhlu a pochopit podstatu problému.

Bohužel, dnes lidé zdebilnoho tak spěchat a že žijí některé případy, aniž by našel čas promluvit a sdílet se svými blízkými naléhavé. Frankové rozhovory jsou devalvovány a lidé mají v sobě všechny své zkušenosti, což negativně ovlivňuje jejich blahobyt. Nepřebírejte tuto chybu!

Zkuste se setkat se svými blízkými co nejčastěji, i když to nic neříkejte.

Můžete si jednoduše vychutnávat komunikaci s vaším rodilým člověkem a mluvit o každodenních záležitostech, bude mít také pozitivní efekt. Po takových schůzkách určitě pocítíte obnovu vnitřní rovnováhy a nárůst pozitivní energie.

3. Udělali jste chybu, pokud si myslíte, že je vše v platnosti. Rozpoznat své slabiny je normální! Nezapomeňte, že za méně než 30 hodin a

nemůžete věnovat 90% svého času jiným lidem

. Máte-li žít podle zásad: „vše, co mohu“ a „Musím udělat všechno, co očekávat od“ , dříve či později vás povede do slepé uličky. Pokud patříte k těm lidem, kteří jsou připraveni na všechno kvůli ostatním, s největší pravděpodobností nemůžete odmítnout lidi. Nicméněsamotné slovo "ne" stojí za to učit se mluvit nahlas a s jistotou je použít, je-li to nezbytné kvůli svému vlastnímu dobru.

Zde jsou některé příklady selhání, které doporučujeme vzít v úvahu: Dnes jsem příliš vyčerpaný / -a, takže vám nemohu nic pomoci. Myslím, že vám nemohu pomoci v příštích několika dnech. Potřebuji nějaký čas pro sebe.

  • Ne, rozhodl jsem se / neplnit požadavek. Nepovažuji to za přijatelné.
  • Cítím se špatně a chci se o sebe postarat.
  • 4. chlubit sebe a ocenit každým dnem
  • Lidé, kteří používají věnovat svůj čas starat se o ostatní, často chybí vděčnost a uznání.

Nesebecká a velkorysá žena je často vnímána jako splatná. Lidé z jejího prostředí mylně věří, že nezištná žena se vždy dostane do záchrany v obtížích. Doufám, že žena s altruistickými vlastnostmi bude rád poslouchat, podporovat, chránit, rozšiřovat pomocnou ruku a starat se o její vlastní.

Pokud si všimnete, že lidé nedoporučují vaši práci,

ustoupit a dovolit jim, aby převzali kontrolu nad situací ve svých rukou. Tehdy budou vaši blízcí pochopit, jak moc jste jim pomohli a oceňovat vaši tvrdou práci.

S láskou a úctou k sobě není nic špatného . Máte právo být hrdý na vaše dobré skutky a chválíte své úspěchy.5. Naučte se hýčkat sebe sama

Pokud jste žena nezištná, pak můžete přesně vědět, jak se starat o ostatní. Jsou to lidé, kterým pomáháte, máte moc nad vaší emocí, někdy pozornost, energii a ochotu obětovat se.Tak proč konečně nezradit vaše zásady a začne se více starat o sebe?

Zde je několik tipů, které vám pomohou:

Věnujte více času sobě a svému hobby.

Užijte si nakupování a získávejte to, o čem jste snili.Dejte svůj den trochu vaší oblíbené záležitosti.

  • Cestujte víc.
  • Změňte svůj obrázek.
  • Najděte přátele, kteří vás budou vždy moci rozveselit.
  • Není nutné zdržovat se zaváděním těchto tipů v životě. Pokud máte pocit, že je třeba změnit svůj život, jednat okamžitě!
  • 7 známky toho, že přátelství skončilo
  • Při přátelství přestává být ekvivalentní k unii, a nelze napravit, pravděpodobně ani nevědí, méně než si zaslouží


Jaká neříci lidem depresivní

Jaká neříci lidem depresivní

Sex a vztahy Support osoby trpící depresí může být obtížný úkol. Někdy opravdu chcete vzdálit od této osoby, a ne riskovat řekne nebo udělá něco, co může ještě zhoršit situaci. Nedělejte to: váš přítel nebo příbuzný, který žije s touto nemocí, potřebuje více pomoci než kdy jindy. Je třeba mít na paměti, že i ty nejlepší myšlenky mohou mít jiný význam pro někoho, kdo trpí depresí.

(Sex a vztahy)

ČAs léčí vše?

ČAs léčí vše?

Jak často jste říkali, že čas zachází se všemi zraněními? Kdykoli přerušíme vztah nebo projde něco, co doslova rozbíjí naši duši, je to začátek velmi těžkého období, které musí být nějak překonáno. Doporučené čtení: " Anna Karenina je syndrom: láska oběť " Ale my jsme vždy po etapách v pořádku? Spoléháš na vůli osudu a důvěřuje jí, aby uzdravila veškerou bolest?

(Sex a vztahy)