5 Tipů pro dokonalou tvář kůže


5 Tipů pro dokonalou tvář kůže

Každý chce mít zdravou, měkkou a dokonalou tvář. Někdy můžeme utrácet neuvěřitelně velké množství peněz na produkty péče o pleť, které ne vždy přinášejí požadovaný výsledek. Nebojte se, v tomto článku, dáme dámy několik jednoduchých a levných tipů, které vám pomohou získat dokonalou kůži.

Tip pro zdravou a krásnou pleť

Jak dobře víte, kůže je odrazem vašeho zdraví. Dobře zvlhčená elastická kůže bez červených skvrn indikuje správnou výživu s vyváženým množstvím vitamínů a minerálů. Udržování pokožky v dokonalém stavu není vždy snadné, protože je ovlivněno takovými faktory, jako je čas, slunce, vítr a hormonální změny, které mohou často způsobit akné.

Nicméně, nebojte se, protože teď s vámi sdílíme některé jednoduché recepty na péči o pleť, které můžete používat každý den. Neříkáme, že se musíte vzdalovat všem denním krémům, ale je stále dobré poznat zajímavé, jednoduché a levné způsoby, jak doplnit vaši péči. Začněme.

1. Ovesná mouka a soda na pečení

Toto křovinořez by neměl být používán víc než jednou týdně. Jaký je jeho výsledek? Brilantní, mladá a bezvadná barva obličeje. S ním vyčistíte kůži od mrtvých buněk a zlepšujete oběh. Jedná se o jednoduchý nástroj, který neobsahuje žádné chemikálie. Tento křovin je skvělý způsob, jak se postarat o pokožku a naplnit ji přirozenou krásou.

Jak to vařit? Velmi snadné! Budete potřebovat pouze dvě lžíce ovesné vločky, jednu lžíci sody a trochu vody.Dobře promíchejte všechnu konzistenci krému. Je důležité přesně dosáhnout konzistence silného krému, který může být aplikován na kůži. Po nanesení odlupujte a odstraňte odumřelé kožní buňky kruhovým pohybem po dobu 15 minut. Pak opláchněte teplou vodou. Efekt vás jistě překvapí!

2. Facial green tea čaj

Toto je skvělý domácí prostředek, který změkčuje a aktivuje pokožku. Je dobré ho užívat ráno nebo večer, protože odstraňuje kůži a zlepšuje krevní oběh. Stačí připravit šálek zeleného čaje se dvěma taškami. Poté, co se čaj vaří a postříká, vložte jej do chladničky na krátkou chvíli. Když se vyčerpá, namočte kus látky a aplikujte čaj na obličej pokožky. Okamžitě uvidíte úlevu a kůže bude zesílena.

3. Jak se zbavit červené skvrny

Někdy změnu ročních období, v důsledku nízkých teplot a nízkých hormonálních změn na kůži se mohou objevit červené skvrny.Nebojte se, můžete snadno zbavit je pomocí vyrobený s medem a rozmarýnem vody. Tyto složky jsou velmi velmi užitečné při zánětech a pro péči, ošetření a regeneraci pokožky. Jen přípravy infuze tři větvičky rozmarýnu a půl šálku vody. Vařit vodu s rozmarýnem a přidejte tři polévkové lžíce medu. Když je směs mírně ochladí, použijte teplou vodu na obličej s rounem nebo komprimovat a nechá po dobu 15 minut. Potom opláchněte vodou a naneste hydratační krém. Určitě se vám to bude líbit. 4. Léčba akné

, kteří neměli akné? Zejména pokud jde o nos, kde se objevují nejčastěji. To je to, co se snažíme bojovat, protože v mladém věku.skvělý způsob, jak se postupně zbavit akné - vytvořit jednoduchý způsob přírodního jogurtu a citrónem. Budete potřebovat více než dvě polévkové lžíce jogurt a citronovou šťávou. Dobře připravit baken krém a dát na nejproblematičtější oblasti obličeje. Nechte působit 20 minut, aby se vůz začal pohybovat, a poté opláchněte vodou. Máte-li každý den, opakujte postup, se brzy stane znatelné výsledky.

5. Jak k odstranění nebo snížení malé obličejové jizvy po akné někdy

stále poměrně viditelné stopy, které nakonec neprošel. Po ránu jizvy se snažíme schovat pod tunou make-up, který je opravdu nepříjemné. Tak, jak se jich zbavit?Co lze udělat, aby se postupně začali mizet? Musk rose olej - dokonalý nástroj. Můžete snadno najít v obchodech s přírodními produkty a prodejen s parfémem. To není příliš drahé a můžete snadno koupit klasický krém s bílého pižma růží. Jen je třeba použít každý den s použitím rouna a provést jemnou masáž. Aktivuje krevní oběh a pomáhají olej proniknout lépe do kůže. Opakovat bez přerušení, den za dnem, a pak zjistíte, že jizvy začaly klesat.

Uvědomte si, že tyto nástroje budou účinná pouze tehdy, pokud je používáte pravidelně. Mnoho krémy jsou mnohem dražší, a účinek jsou stejné, takže každý můžete použít tyto přírodní prostředky, bez chemických přísad, které lidé používají již řadu let. Nenechte si ujít tuto příležitost!


Jak urychlit růst vlasů

Jak urychlit růst vlasů

Zde je několik tipů a postupů, jak vaše vlasy růst rychleji přirozeně tím, že získáte delší, tlustší a zdravější vlasy v co nejkratším čase. Přečtěte si dál! Tipy pro rychlý růst vlasů Abyste dostali delší vlasy na krátkou dobu, musíte se držet stravy plné živin, jako jsou vitamíny a bílkoviny. Potraviny, které jíte každý den, by měly být vyvážené a zdravé, obsahovat přísady, které jsou železo (aby se zabránilo vypadávání vlasů) a vitamíny B12 a E (pro silné a silné vlasy).

(Krása)

Natural Eye pro zdravou pleť

Natural Eye pro zdravou pleť

Kosmetický kosmetický průmysl vyvinul širokou škálu krémů, protože kůže kolem očí je jednou z oblastí, kde s největší pravděpodobností , příznaky předčasného stárnutí. Nicméně, mnoho žen nebylo schopno koupit tyto oční krémy, protože jejich vysoké ceny. Péče o kůži kolem očí se stala nezbytností v kosmetických procedurách.

(Krása)