5 Tipů pro dokonalou tvář kůže


5 Tipů pro dokonalou tvář kůže

Každý chce mít zdravou, měkkou a dokonalou tvář. Někdy můžeme utrácet neuvěřitelně velké množství peněz na produkty péče o pleť, které ne vždy přinášejí požadovaný výsledek. Nebojte se, v tomto článku, dáme dámy několik jednoduchých a levných tipů, které vám pomohou získat dokonalou kůži.

Tip pro zdravou a krásnou pleť

Jak dobře víte, kůže je odrazem vašeho zdraví. Dobře zvlhčená elastická kůže bez červených skvrn indikuje správnou výživu s vyváženým množstvím vitamínů a minerálů. Udržování pokožky v dokonalém stavu není vždy snadné, protože je ovlivněno takovými faktory, jako je čas, slunce, vítr a hormonální změny, které mohou často způsobit akné.

Nicméně, nebojte se, protože teď s vámi sdílíme některé jednoduché recepty na péči o pleť, které můžete používat každý den. Neříkáme, že se musíte vzdalovat všem denním krémům, ale je stále dobré poznat zajímavé, jednoduché a levné způsoby, jak doplnit vaši péči. Začněme.

1. Ovesná mouka a soda na pečení

Toto křovinořez by neměl být používán víc než jednou týdně. Jaký je jeho výsledek? Brilantní, mladá a bezvadná barva obličeje. S ním vyčistíte kůži od mrtvých buněk a zlepšujete oběh. Jedná se o jednoduchý nástroj, který neobsahuje žádné chemikálie. Tento křovin je skvělý způsob, jak se postarat o pokožku a naplnit ji přirozenou krásou.

Jak to vařit? Velmi snadné! Budete potřebovat pouze dvě lžíce ovesné vločky, jednu lžíci sody a trochu vody.Dobře promíchejte všechnu konzistenci krému. Je důležité přesně dosáhnout konzistence silného krému, který může být aplikován na kůži. Po nanesení odlupujte a odstraňte odumřelé kožní buňky kruhovým pohybem po dobu 15 minut. Pak opláchněte teplou vodou. Efekt vás jistě překvapí!

2. Facial green tea čaj

Toto je skvělý domácí prostředek, který změkčuje a aktivuje pokožku. Je dobré ho užívat ráno nebo večer, protože odstraňuje kůži a zlepšuje krevní oběh. Stačí připravit šálek zeleného čaje se dvěma taškami. Poté, co se čaj vaří a postříká, vložte jej do chladničky na krátkou chvíli. Když se vyčerpá, namočte kus látky a aplikujte čaj na obličej pokožky. Okamžitě uvidíte úlevu a kůže bude zesílena.

3. Jak se zbavit červené skvrny

Někdy změnu ročních období, v důsledku nízkých teplot a nízkých hormonálních změn na kůži se mohou objevit červené skvrny.Nebojte se, můžete snadno zbavit je pomocí vyrobený s medem a rozmarýnem vody. Tyto složky jsou velmi velmi užitečné při zánětech a pro péči, ošetření a regeneraci pokožky. Jen přípravy infuze tři větvičky rozmarýnu a půl šálku vody. Vařit vodu s rozmarýnem a přidejte tři polévkové lžíce medu. Když je směs mírně ochladí, použijte teplou vodu na obličej s rounem nebo komprimovat a nechá po dobu 15 minut. Potom opláchněte vodou a naneste hydratační krém. Určitě se vám to bude líbit. 4. Léčba akné

, kteří neměli akné? Zejména pokud jde o nos, kde se objevují nejčastěji. To je to, co se snažíme bojovat, protože v mladém věku.skvělý způsob, jak se postupně zbavit akné - vytvořit jednoduchý způsob přírodního jogurtu a citrónem. Budete potřebovat více než dvě polévkové lžíce jogurt a citronovou šťávou. Dobře připravit baken krém a dát na nejproblematičtější oblasti obličeje. Nechte působit 20 minut, aby se vůz začal pohybovat, a poté opláchněte vodou. Máte-li každý den, opakujte postup, se brzy stane znatelné výsledky.

5. Jak k odstranění nebo snížení malé obličejové jizvy po akné někdy

stále poměrně viditelné stopy, které nakonec neprošel. Po ránu jizvy se snažíme schovat pod tunou make-up, který je opravdu nepříjemné. Tak, jak se jich zbavit?Co lze udělat, aby se postupně začali mizet? Musk rose olej - dokonalý nástroj. Můžete snadno najít v obchodech s přírodními produkty a prodejen s parfémem. To není příliš drahé a můžete snadno koupit klasický krém s bílého pižma růží. Jen je třeba použít každý den s použitím rouna a provést jemnou masáž. Aktivuje krevní oběh a pomáhají olej proniknout lépe do kůže. Opakovat bez přerušení, den za dnem, a pak zjistíte, že jizvy začaly klesat.

Uvědomte si, že tyto nástroje budou účinná pouze tehdy, pokud je používáte pravidelně. Mnoho krémy jsou mnohem dražší, a účinek jsou stejné, takže každý můžete použít tyto přírodní prostředky, bez chemických přísad, které lidé používají již řadu let. Nenechte si ujít tuto příležitost!


7 žIvotních změn, které vám pomohou vypadat a cítit mladé

7 žIvotních změn, které vám pomohou vypadat a cítit mladé

Zůstaňte v dobré kondici a cítit, že mladý není jen umění. Je to také touha lépe se starat o sebe, a to jak navenek, tak i na vnitřní úrovni. Kromě krémů a kosmetických operací existuje řada jednoduchých a nenákladných věcí, které můžete udělat, abyste vypadali a cítili se mladí. Na jedné straně je vždy důležité , aby vaše věk .

(Krása)

Toxické' straně vaření

Toxické' straně vaření

Vsadím se, že jste nikdy nepřemýšleli o tom, do jaké míry takové pole řízení v domácnosti jako vaření může být jak prospěšné, tak škodlivé pro zdraví. Několik zdrojů ohrožení zdraví bylo nalezeno v takových materiálech, jako je teflon a plast, ale také je problém s nevhodným vařením. Přečtěte si více o tomto v našem článku.

(Krása)