5 Tipů pro péči o slinivky


5 Tipů pro péči o slinivky

Natural znamená Slinivka je orgán, který jsme téměř nevěnoval pozornost, až, až bude čelit před možným chorobám. Je proto důležité, aby se dozvědět více o tomto těle, která se nachází za žaludkem a je zodpovědný za výběr šťáv, které pomáhají trávit potravu. V tomto článku vám dáme 5 tipů pro správnou péči opankreatu.

Tipy pro péči o pankreasu

1. Cross-kvetou zeleninu: nádherný efekt!

Překvapuješ? Ne opravdu! Jsme si jisti, že jste opakovaně slyšeli o výhodách brokolice, jako je její schopnost zabránit vzniku rakoviny. Kromě toho studie ukazují, že konzumace brokolice, jakož i růžičková kapusta, květák nebo konvenční chrání slinivky břišní před výskytem nádorů. Takže neváhejte přidat tuto zeleninu do své stravy. Doporučuje se používat dvakrát týdně jednu desku brokolice na parní lázeň a můžete si být jisti, že vaše slinivka bude chráněna. Nicméně upozorňujeme, že pokud máte problémy se štítnou žlázou, nedoporučuje se použití zkřížené ozeleněné zeleniny.

2. Zákaz kouření!

Co? Jste stále závislá na tom zranění? Pokud ano, hodí to bez přemýšlení. Kouření má velmi negativní dopad na zdraví. A víte, že šance na výskyt rakoviny pankreatu u kuřáků jsou velmi vysoké?Nezapomeňte na to, pokud chcete zachovat dobré zdraví a zabránit svým blízkým vidět vaše utrpení způsobené kouřením v budoucnu.

3. Rozloučit se s nezdravým jídlem

Jaké jídlo lze nazvat nezdravým? Není pochyb o tom jste si vědomi toho, jaké to je, smažené potraviny, zpracované potraviny, bílé mouky, cukru, průmyslové výrobky, Sodas ... Samozřejmě, že největší výhodou je, že toto jídlo je rychlé a snadné na přípravu. Řekněme, že když jste po práci unaveni a co nejméně chcete, je to celý večer v kuchyni. Ale to je velká chyba. Možná si to neuvědomujete, ale toto jídlo obsahuje hodně tuků a škodlivých látek, které zničí váš pankreas. Podle statistik je pravděpodobnost vývoje rakoviny pankreatu v nezdravé stravě velmi vysoká. Takže neváhejte a začněte měnit své stravovací návyky a také se vyvarujte pití alkoholu.

4. Naučte se, jak odstranit toxiny ze slinivky břišní

Všechno je správné, musíte odstranit toxiny ze slinivky břišní. Už jste se někdy snažili to udělat? Jak víte, pankreas je zodpovědný za syntézu esenciálních enzymů, které zlepšují metabolismus.Buďte opatrní, pokud je postižena slinivka břišní, nebo plněné toxiny kvůli nezdravé jídlo,začnete zažít změny hormonálního stavu (hormonální nerovnováha), což může způsobit cukrovku, například. Abyste zachránili zdraví pankreatu, měli byste jej čas od času vyčistit. Ale jak?

Všechno je velmi snadné. Během deseti dnů užijte 10 šálků tekutin denně, včetně džusů a nápojů, které jsou doporučeny pro zdraví pankreatu. O něco později oznámíme jejich seznam.Použití tekutiny pomůže obnovit tělo a vyčistit pankreas.

Je také důležité, aby vaše strava zahrnuty potraviny bohaté na antioxidanty, jinými slovy, to může zahrnovat ovoce, jako jsou pomeranče, kiwi, mango, jahody ... použití těchto zeleniny pomáhá odstranit slinivku a přispěje k posílení.

5. Šťávy pro posílení pankreatu

Máte rádi přírodní džusy? Pak neváhejte a zahrnout je do své každodenní stravy, váš pankreas bude velmi vděčný za to. Použití šťávy reguluje funkci pankreatu a přispívá k jeho normálnímu fungování. Je třeba zdůraznit, že zeleninové šťávy jsou velmi užitečné po obědě nebo během jídla, a ovoce je lepší jíst ráno.Ale nezapomeňte: měli by být užívány na prázdný žaludek a ne pít nic po dobu půl hodiny. A hlavní věc, nikdy nepřidejte cukr!

Mix zelí, mrkve, šťávy salátového šalátu

 • Sklenice z brusinic zelí (pára);
 • Sklenice mrkvové šťávy;
 • Poloviční sklenici vody;
 • celer řízky;

Vloďte všechny ingredience do mixéru, dobře promíchejte a pak nalijte do misky. Vše je jednoduché!

Artičok a šťáva Aloe Vera

 • Aloe Vera džusové sklo (uprostřed ovoce, kde je přítomna většina želatiny);
 • Srdce artyčoku (vařené v předstihu);
 • šťáva z poloviny citronu;
 • Půl pohár horké vody.

Vložte ingredience do mixéru a promíchejte do homogenní hmoty. Měl by být teplý džus s hustou konzistencí. Ale ujišťuji vás, je to skvělý způsob, jak vyléčit pankreas. Během oběda můžete dát nápoje.

Papája a lněná šťáva

 • Velký kus papáje;
 • lžíce prášek z lněného semínka;
 • Polovinu šálku vody;
 • Tři mandle.

Pít z těchto ingrediencí je nejlepší jíst ráno. Způsob přípravy je velmi jednoduchý: stačí jen namíchat všechny ingredience do mixéru přidáním polovičního sklenice vody. Každé ráno používejte malou dávku a nejenže získáte živiny, abyste mohli začít úspěšný den, ale také ušetříte pankreatické zdraví. Vychutnejte si!


Spotřeba kvasinkových

Spotřeba kvasinkových

Přírodní produkty, které už znáte o velkých výhod pivovarských kvasnic? Patříte těm lidem, kteří ještě nemají odvahu vyzkoušet? Pokud tomu tak je, pokud jste nezahrnuli Tento velice užitečný doplněk stravy pro svou obvyklou snídani, musíte přečíst tento článek přesvědčit sám sebe. Jsme přesvědčeni, že se ujistit, že není nic lepšího, než kvasinkovou snídaně, vychutnat nejlepší kvalitu života.

(Lidových opravné)

Domácí léky na snížení červené a bílé stretch

Domácí léky na snížení červené a bílé stretch

Natural znamená Protahování pokožku velmi nepříjemné. Změna hmotnosti nebo hormonální nerovnováha jsou obvykle hlavními příčinami jejich výskytu. Jak se s nimi můžete zbavit? Někteří lidé se obrací na plastickou chirurgii, ale tento nákladný zákrok není k dispozici všem. Tyto jednoduché prostředky, které mohou být použity jako doma, pomoci snížit strie přirozeně.

(Lidových opravné)