5 Tipů pro lesklé vlasy


5 Tipů pro lesklé vlasy

zdraví krásné vlasy mohou být krátké nebo dlouhé, tlustý nebo tenký, protože jediná věc, která ji charakterizuje - lesk. Lesklé, měkké vlasy vám poskytnou zdravý a silný vzhled.

V tomto článku se budeme s vámi podělit o několik základních způsobů, jak správně pečovat o vlasy a živí ho na několik dní, se stala mnohem blyskuchishym.

Denní česání pro brilantní vlasy

Možná, jakmile babička řekla, abyste si vlasy pokořil 100krát před spaním.

V současné době toto doporučení zní jako na začátku příběhu, nicméně prohlášení o vědecký fakt: mnohokrát, když se jemně čistit vlasy, stimuluje prokrvení pokožky hlavy a distribuuje po celé délce na přírodním olejem, který produkuje. To je důvod, proč jsou vlasy zvlhčovány od kořenů až po špičky.

Chcete-li dosáhnout maximálního výsledku, musíte si vzít kartáč s přírodním nylonem, protože to výrazně ovlivňuje pokožku hlavy a mnohem příjemnější.

Zahněte hřeben od čela a zezadu a pak od krku až po krk. Pocity musí být příjemné a uvolněné.

Postačí, že se hnízdí dvě minuty denně a brzy uvidíte úžasné výsledky.

Masáž hlavy hlavy

V předchozím tipu jsme již naznačili masáž hlavy, protože by také měla být důležitá pro lesklé zdravé vlasy.

Navíc je to také další způsob, jak zlepšit krevní oběh a výživu hlavy pleti, což často spadá do nejobtížnějších stresů dne.

Stiskněte prsty obou rukou na hlavě a pohybujte je malými kruhovými pohyby s malým stiskem.

Začněte na čelo, postupně jděte zpět a dozadu.

Tuto masáž lze provést kdykoli. Pokud máte pocit napětí v hlavě nebo jen den, kdy si česáte vlasy.

  • kokosový olej Rostlinný olej jistě pomůže hydratují vlasům přirozenou cestou bez přidání chemických látek běžně vyskytují v šamponech a kondicionéry (které poskytují pouze krátkodobé výsledky).
  • Nicméně, pokud používáte rostlinné oleje, vzhledem k vysokému obsahu tuku mohou dát vlasům odvážný nebo kluzký vzhled.
  • Případně si můžete vzít kokosový olej, protože navzdory mastnou texturu, je velmi snadno stravitelné a přirozeným způsobem reguluje tvorbu kožního mazu.
  • Použijte ji těsně před nebo po umytí vlasů, od středu až po špičky.
  • Kokosový olej je třeba vzít vůbec trochu.
  • Pak kombinujte vlasy tak, aby byl olej rovnoměrně rozložen.

Opláchněte s octem

Také doma je velmi dobré používat klimatizaci s octem. Ocet je nejen vlasům lesk a sílu, ale také reguluje přirozenou hladinupH, která je často narušena vlivem chemikálií.

Je třeba míchat jablečný ocet a vodu v poměru k jedné až třem, resp.. Dejte směs na chvíli plivat a můžete ji vypláchnout.

Nebojte se kvůli vůni octa - když jsou vlasy suché, zmizí. Ale pokud se o vás příliš zajímá, zkuste přidání některých kapek svého oblíbeného esenciálního oleje do léku.

Spotřeba zdravých tuků

Lesk na vlasy - je výsledkem správné výživy. Tuky jsou pro to důležité, ale pouze pokud jsou užitečné a poskytují vlasům a pokožce živiny.

Co obsahují?

  • Rostlinné lisované oleje: olivový, kokosový, sezamový, lněný, pšeničný klíč, slunečnice apod. Ořechy
  • semena Avocado žloutkem
  • Bílá ryba jogurt

Nezapomeňte pít hodně vody po celý den, je obzvláště důležitéráno. Zdravé vlasy jsou symbolem zdravých ledvin, takže saturace těla vlhkostí pomůže péči o zdraví vlasů zevnitř.


Jak mít zdravé krásné vlasy bez nerovný zámky

Jak mít zdravé krásné vlasy bez nerovný zámky

Zdraví pro mnoho lidí, kudrnaté vlasy, je skutečnou výzvou, protože je více než kroutí rovné vlasy - ačkoliv rovné vlasy má i své nevýhody. Využíváme této příležitosti, abychom vám řekli, jak získat krásné vlasy bez kuchařů a ukázat přirozenou krásu vlnitých vlasů , aniž by mu způsobila nějaké škody.

(Krása)

Impact účes zdraví vlasů Beauty

Impact účes zdraví vlasů Beauty

Možná překvapí, ale styl zvolený účes může skutečně mít vliv na zdraví vašich vlasů, a to je to, popíšeme v tomto článku. Vztah mezi stylingem vlasů a zdravím vlasů Každý ví, že existuje několik typů vlasů: přímá, vlnitá a kudrnatá. Ale kromě samotné povahy vašich vlasů je ovlivněna také faktory, jako je zbarvení, narovnání se speciálními nástroji, sušení vlasů a dokonce i použití nízko kvalitního šamponu.

(Krása)