5 Tipů pro lesklé vlasy


5 Tipů pro lesklé vlasy

zdraví krásné vlasy mohou být krátké nebo dlouhé, tlustý nebo tenký, protože jediná věc, která ji charakterizuje - lesk. Lesklé, měkké vlasy vám poskytnou zdravý a silný vzhled.

V tomto článku se budeme s vámi podělit o několik základních způsobů, jak správně pečovat o vlasy a živí ho na několik dní, se stala mnohem blyskuchishym.

Denní česání pro brilantní vlasy

Možná, jakmile babička řekla, abyste si vlasy pokořil 100krát před spaním.

V současné době toto doporučení zní jako na začátku příběhu, nicméně prohlášení o vědecký fakt: mnohokrát, když se jemně čistit vlasy, stimuluje prokrvení pokožky hlavy a distribuuje po celé délce na přírodním olejem, který produkuje. To je důvod, proč jsou vlasy zvlhčovány od kořenů až po špičky.

Chcete-li dosáhnout maximálního výsledku, musíte si vzít kartáč s přírodním nylonem, protože to výrazně ovlivňuje pokožku hlavy a mnohem příjemnější.

Zahněte hřeben od čela a zezadu a pak od krku až po krk. Pocity musí být příjemné a uvolněné.

Postačí, že se hnízdí dvě minuty denně a brzy uvidíte úžasné výsledky.

Masáž hlavy hlavy

V předchozím tipu jsme již naznačili masáž hlavy, protože by také měla být důležitá pro lesklé zdravé vlasy.

Navíc je to také další způsob, jak zlepšit krevní oběh a výživu hlavy pleti, což často spadá do nejobtížnějších stresů dne.

Stiskněte prsty obou rukou na hlavě a pohybujte je malými kruhovými pohyby s malým stiskem.

Začněte na čelo, postupně jděte zpět a dozadu.

Tuto masáž lze provést kdykoli. Pokud máte pocit napětí v hlavě nebo jen den, kdy si česáte vlasy.

  • kokosový olej Rostlinný olej jistě pomůže hydratují vlasům přirozenou cestou bez přidání chemických látek běžně vyskytují v šamponech a kondicionéry (které poskytují pouze krátkodobé výsledky).
  • Nicméně, pokud používáte rostlinné oleje, vzhledem k vysokému obsahu tuku mohou dát vlasům odvážný nebo kluzký vzhled.
  • Případně si můžete vzít kokosový olej, protože navzdory mastnou texturu, je velmi snadno stravitelné a přirozeným způsobem reguluje tvorbu kožního mazu.
  • Použijte ji těsně před nebo po umytí vlasů, od středu až po špičky.
  • Kokosový olej je třeba vzít vůbec trochu.
  • Pak kombinujte vlasy tak, aby byl olej rovnoměrně rozložen.

Opláchněte s octem

Také doma je velmi dobré používat klimatizaci s octem. Ocet je nejen vlasům lesk a sílu, ale také reguluje přirozenou hladinupH, která je často narušena vlivem chemikálií.

Je třeba míchat jablečný ocet a vodu v poměru k jedné až třem, resp.. Dejte směs na chvíli plivat a můžete ji vypláchnout.

Nebojte se kvůli vůni octa - když jsou vlasy suché, zmizí. Ale pokud se o vás příliš zajímá, zkuste přidání některých kapek svého oblíbeného esenciálního oleje do léku.

Spotřeba zdravých tuků

Lesk na vlasy - je výsledkem správné výživy. Tuky jsou pro to důležité, ale pouze pokud jsou užitečné a poskytují vlasům a pokožce živiny.

Co obsahují?

  • Rostlinné lisované oleje: olivový, kokosový, sezamový, lněný, pšeničný klíč, slunečnice apod. Ořechy
  • semena Avocado žloutkem
  • Bílá ryba jogurt

Nezapomeňte pít hodně vody po celý den, je obzvláště důležitéráno. Zdravé vlasy jsou symbolem zdravých ledvin, takže saturace těla vlhkostí pomůže péči o zdraví vlasů zevnitř.


7 Způsobů, jak vypadají skvěle bez make-up

7 Způsobů, jak vypadají skvěle bez make-up

Dnes mnoho celebrit se uchylují k zajímavému experimentu a stále více se objevuje na veřejnosti bez make-upu. Souhlasíte, také si myslíte, že bez make-upu a tuny kosmetiky na obličeji nemůže mít krásný vzhled. To však vůbec není. V tomto článku budeme sdílet některé užitečné tipy pro péči o pleť. Naučíte se vnímat svou přirozenou krásu (jak chcete opakovat francouzštinu, "oh naturael").

(Krása)

Přírodní prostředky pro růst vlasů

Přírodní prostředky pro růst vlasů

Zdraví Někdy naše vlasy ztrácí sílu, poškodí a začne padat, a určitě budeme dělat vše, co je v našich silách, aby ji obnovit a urychlit svůj růst. To je v tomto případě jsme pro Vás připravili několik užitečných doporučení, přírodní prostředky, které pomáhají dosáhnout požadovaného výsledku: mít opravdu husté vlasy a zdravé a lesklé a hebké vlasy.

(Krása)