5 Chyb, které dělají lidé žárlí


5 Chyb, které dělají lidé žárlí

Sex a vztahy Mnoho lidí si myslí, že jen ukázat své partnery, jak moc je rád, když žárlivá. Existují však určité typy žárlivosti, které jsou velmi negativní. Žárliví lidé by si to měli pamatovat.

V určitém okamžiku jsme byli všichni žárliví.

Pokud máte bratry a sestry, ve vašem dětství jste pravděpodobně cítili zvláštní pocit, že vaši rodiče věnovali více pozornosti vašemu bratrovi nebo sestře nebo je chválili víc.

Problémy s žárlivostí jsou však obvykle spojeny s láskou v romantických vztazích. Například jsme přesvědčeni, že takové fráze, například "Pokud žárlí, znamená milovat" - jsou správné.

Nicméně, ačkoli žárlivost může být normální výskyt, mohou způsobit, že lidé dělají mnoho chyb kvůli slepotě na tento pocit, který může poškodit jejich vztah. Chcete vědět více?

1. Žárliví lidé pohlcují svého partnera

Žárliví lidé jsou velmi zranitelní a nutí je, aby se pokoušeli ovládat svého partnera po celou dobu. Chtějí, aby jejich polovina byla jen s nimi. Nemohou si ani představit, že bude mít zájem o jinou osobu.

To může vést k tomu, že jiný člověk se bude cítit velmi deprimovaný a bude chtít trochu místa ve svém vztahu. To nepochybně frustruje žárlivého partnera.

A jeho podráždění může vést k nežádoucímu následku - rozloučení. Žárliví lidé však nerozumí tomu, co cítí jiný člověk.

Jejich žárlivost překonává jejich empatii.

Nenechte si ujít: 5 otázek, které je třeba dát před rozpadem

2. Jsou neustále hledají důkazy

To je nazýváno „Pygmalion efekt“ v případě, že osoba, se domnívá, že se něco stane, nebo působí, jako by se to stane, stane se nakonec.

Stává se to žárlivým lidem, kteří neustále hledají důkazy o tom, že jejich partner podvádí.

Jakákoli komunikace nebo kontaktu s někým vést spor s obviněním a frází jako: „Ty mě nemiluješ“

Tento postoj může vést k tomu, že můžete najít něco, co opravdu hledají. Zdá se, že jejich chování je signálem k realizaci podezření.

3. Odmítají pomoci

Špatná zpráva je, že žárliví lidé považují za normální, nebo si myslí, že způsob, jakým ukázat lásku k svému partnerovi, ale odmítají, aby se domnívají, že jsou problém ve vztahu.

To vede k výraznému zhoršení vztahů a časem se vztah stává velmi toxickým pro oba účastníky.

Stojí za to požádat o pomoc. Interakce mezi partnery se zlepší a žárlivost bude považována za neopodstatněnou víru a výsledek zbytečných obav.

bude zajímavé číst: Co se stane, když se zlomit toxický vztah váhat

4. Žárlivost nezmizí přes noc

Přestože žárlivý partner v romantických vztazích říká: „I zminyusya“ Skutečnost, že se jedná o dlouhodobý proces a vždy lepší vyhledejte odbornou pomoc.

Žárliví lidé mohou dát slib, když se partner hrozí, že je hodí. Je však třeba si uvědomit, že proces bude dlouhý.

Musíte se zbavit těch přesvědčení, které ve vztazích učinily horlivost "normální", stejně jako pozorovat všechny obavy a nebezpečí, které ji způsobují.

5. Náhle explodují

Žárliví lidé jsou vždy zděšení kvůli nedůvěře. Když najdou aspoň trochu "důkazů", může jim to blikat a uvolnit hněv, který schovali uvnitř.

Takže když se nahromadila žárlivost, nakonec vyšli venku. Váš partner nechápe, co se děje, a situace se zhoršuje.

Žárliví partneři by měli pochopit, že rozhodnutím není to, že jejich partner jedná tak, jak chtějí, ale že sami změnili svou vizi vztahů a žárlivosti.

To je jediný způsob, jak vytvořit zdravý vztah.

Na druhou stranu, ve většině případů příliš mnoho žárlivosti ve vztazích povede k přerušení, protože situace se stane nesnesitelnou.

Pravá láska netrvá roky, vrásky a čas

Někde láska přichází v létě, v roce nebo v celém životě. Pravdou je, že nezáleží na tom, jak dlouho to trvalo, kdyby to stálo za to.


10 Způsobů, jak trávit volný čas společně

10 Způsobů, jak trávit volný čas společně

Sex a vztahy vztah - je jedním z nejhezčích, které se vám může stát, zvláště když zjistíte, že někdo, kdo je ochoten se podělit o své volný čas. Ačkoli hádky a nedorozumění jsou nevyhnutelné, ale nakonec zůstaňte s tím člověk naplňuje svůj život význam. Vskutku, vztahy někdy muset vzdát návyky, které jste kdysi měl, ale s nimi přicházejí nové příležitosti k úniku z každodenního života a dělat to, co dělá pocit jedinečnosti.

(Sex a vztahy)

Urážlivé lidi nikdy neodpustí a nezapomeňte

Urážlivé lidi nikdy neodpustí a nezapomeňte

Nechutenství je negativní pocit, který může opravdu poškodit vaše duševní zdraví. Je to proto, že urazení lidé nemohou zapomenout a odpouštět druhým za zranění, která jim způsobila. Možná někdo něco řekl nebo udělal něco, co by mu ublížilo, urazení lidé nikdy nenajdou štěstí, protože budou žít s břemenem na ramenou.

(Sex a vztahy)