5 Chyb, které děláme ve vaně


5 Chyb, které děláme ve vaně

užitečné návyky Tato informace se může zdát zajímavější, protože nic je mnohem příjemnější a přátelštější, než v dopoledních hodinách, aby se sprchou nebo vanou s prospěšné éterických olejů noci spát uvolněně.

Co můžeme dělat špatně? Podívejte se níže!

1. Buďte opatrní s velmi horkou sprchou nebo vanou

Ano, je málo, které lze srovnávat s pěknou teplou sprchou nebo vanou, když přijedete domů a chcete si odpočinout. Co se však stane, když je teplota příliš vysoká a sprchu po dobu 15 nebo 20 minut?

 • Riskujete, že se dostanete ze sprchy a cítíte tak silný teplotní rozdíl, který se můžete zbavit.Příliš horká voda nám může ztratit část našich vlastních éterických olejů
 • , které potřebují, aby pokožka byla hladká a zvlhčená. Horká voda otevírá póry pokožky a pak můžete trpět nepatrnou dekompenzací (neschopnost těla, zvláště kardiovaskulární systém, fungovat správně).Je lepší nechat se dlouho v horké vodě. 5 nebo 6 minut stačí. Poté můžete rozšířit sprchu nebo lázeň
 • o teplejší teploty. Snažte se nespálit! 2. Buďte opatrní s suchostí

Někteří lidé okamžitě po sprchování nebo koupeli si ručník a velmi energické utírání. Pokud je samotný ručník poněkud suchý, poškozíme kůži.

Dráždí ji a postupně se stává příliš suchým.Nejlepší je použít měkký ručník, který otírá pokožku malými kruhovými pohyby, jemně absorbuje přebytečnou vodu, neotírá pokožku.

Například, opravdu pohodlné a pohodlné župany, protože vám umožní zabalit tělo, udržování tepla, a kůže vyschne téměř nepostřehnutelně.

3. Postarejte se o ručníky!

Někdy ručníky nebezpečí spočívá nejen v tom, že jsou drsné a dráždit pokožku, ale také proto, že jsou často živnou půdou pro bakterie

a mikrobů. Důvod Kvůli vlhkosti, která často zůstává ve vláknech, pokud jsou špatně vysušené.Někdy nestačí, aby ručník dobře voněl. Stává se, že

ručníky jsou tak staré, jsou nasycené chemikáliemi z detergentů, které nakonec trpíme alergickými reakcemi.Tedy je nejlepší změnit ručníky co nejčastěji, aby se předešlo takovým zdravotním problémům. 4. Riziko zneužití

mýdlo je velký rozdíl mezi náruživé sportovce, kteří potí hodně během cvičení, a lidé, kteří jsou jen o málo pot během dne a jen chtějí, aby se osprchovat před odchodem za prací. To znamená, že všechno závisí na každé osobě.

Ale někteří zneužívání mýdlo plné příjemných vůní, i když věděl, že použití

velké množství alkoholu a jiných chemických látek, které mění pH pokožky, a snížit schopnost těla přirozeně chránit se před vnějšími podněty, včetně roztoči, bakterie a jiné mikroorganismy. Co doporučujeme? Používejte správné množství vody a mýdla. A ještě jeden bod: pokud používáte přírodní mýdla, jako na obrázku, je to ještě lepší.

5. Buďte opatrní s houbami

To je zajímavý fakt, že byste měli mít na paměti. Podle dermatologů, nejpřínosnější pro naši pleť houbu použít pouze dvakrát týdně, a vzít si koupel houba

sucho na slunci po použití, aby se zabránilo kolonizaci plísně, které mohou způsobit infekce, plísně nebo folikulitida. Nejlepší je dát roztomilou ruku a jen správné množství. Můžete použít přírodní mýdlo s glycerinem a ovesem, které pomůže každodenní péči o pleť. Aplikujte ho přímo na kůži bez houbičky.

 • Pouze dvakrát týdně byste měli oloupat kůži pomocí vhodné houby
 • , například s humři. Pomůže odstranit mrtvé kožní buňky a obnoví rovnováhu pokožky. Vždy si zapamatujte tyto jednoduché tajemství při koupání nebo sprchování. Budete se cítit skvěle!


  Výhody citrónové vody před snídaní

  Výhody citrónové vody před snídaní

  Užitečné návyky Mnozí lidé mají zdravý ráno zvyk vypít sklenici citrónové vody před snídaní. Něco tak jednoduché a levné má neuvěřitelné přínosy pro zdraví. Chtěli byste o nich slyšet? Zajímavé je, jak se tento denní tradice praktikuje po dlouhou dobu a je jednou z nejznámějších přírodních prostředků.

  (Užitečné návyky)

  Jak odstranit plak přirozenou cestou

  Jak odstranit plak přirozenou cestou

  Užitečné návyky plaketa - je žlutá bakteriální plak, který přilne a hromadí a nakonec ztvrdne sklovinu zubů a dásní, a může dát ošklivý vzhled zubů. V tomto článku vám řekneme příčiny takového nájezdu, jakož i prostředky, které pomohou eliminovat desku přirozeným způsobem. Důvody plaque hlavní příčinou zubního plaku spojeného s dietou, která má vysoký obsah kyselin výrobků, cukru, rafinované mouky a špatné tuky.

  (Užitečné návyky)