5 Chyb, které rodiče dělají v rodičovství a vztah Sex


5 Chyb, které rodiče dělají v rodičovství a vztah Sex

My všichni chceme být dokonalé matky a otcové. Myšlenka na narození dítěte je velkou odpovědností. A poměrně často ženy stávají posedlí Supermámy, četl nekonečné knihy a články o rodičovství, přispívají k dětem zapojených do mnoha mimoškolních aktivit, a myslím, že jsou nejlepší, nejchytřejší a nejúspěšnější.

Ale mělo by se pamatovat na to, že děti nikdy nepožádají o to, abyste byli nejlepšími matkami na světě. Chtějí, abyste byli blízko k nim, dělal jim radost a pomoci růst a činit vlastní rozhodnutí a vybrat si svou vlastní cestu. Je to o péči a péči o ně z celého srdce, ne o hyperopii.

také důležité mít na paměti, chyby ve výchově, občas děláme. Tyto chyby nelze ignorovat. Zjistěte o nich s námi!

Časté chyby v rodičovské

1. Neposlouchej dětem celodenní

děti klást otázky, řekni nám něco a vznést připomínky, které ne vždy rozumět. Buďte trpěliví a poslouchat každé slovo vaše dítě říká, jako kdyby ta nejdůležitější věc na světě, jako ostatně to je.

Pokud nechcete dávat pozor na děti, nebo tvrdit, že jste zaneprázdněni nebo nemají čas, přijde den, kdy vaše dítě přestanesdílet s vámi a raději stáhnout do svého pokoje s počítačem, který je velmi nebezpečný. 2.

velení vše, co dělají, je špatné

Děti potřebují stanovit hranice tak, aby pochopili, co je správné a co je špatné a co se od nich očekává. Ale aby se růst a zrát, chyby jsou nevyhnutelné, a jejich děti mají tendenci dělat čas od času a násilnostmi, aby adekvátně reagovat.

Když se vzděláváme naše děti, dozvíme se, že po udělení trestu bychom měli dostat ponaučení. To je, pokud udělají něco špatného, ​​učit je, jak správné. Pokud se děti nezdaří, zeptejte se, co se stalo. V případě, že porazí někoho ve škole, vysvětlete, že tyto akce jsou správné, ale nezapomeňte se zeptat, co způsobilo, že se chovat tímto způsobem.

Výchova není trest, ale vzdělávací prostředí. Ujistěte se, že povzbudíte vše, co dělají dobře, a vést je přes své chyby.

3. Dělat vše pro ně

Mohou trvat dlouho, než obléknou obuv nebo řešit matematické problémy. Dejte jim čas. Nebojte se, jestli jejich bratři a sestry nebo jiné děti dokončily práci dříve. Musíte pochopit, že každé dítě je jedinečné a že je třeba respektovat zvláštní rysy.

Pokud uděláme vše pro to, abychom ulehčili jejich životy, přijmeme jednu z nejhorších chyb v výchově. Hyperopie - je cesta ke vzdělávání nedostatečně rozvinutých a nejistých dětí. Takže dát jim čas a odpovědnost každý den, aby se mohli naučit o svých schopnostech a odhodlání. Když udělají něco pro sebe, budou cítit hrdost.

4. Očekávejte, že dítě bude ztělesňovat Vaše přání

Váš syn je introvertní? Miluje to, co nerozumíte? Je to nezávislejší, než byste chtěli být? Respektuje jeho osobnost a podporuje ho ve všem, co dělá.

Každé dítě má svůj vlastní charakter a toto musí být pochopeno od samého počátku. No, když má vlastní nápady. Pomůže jí to na cestě k štěstí.

Výchova dětí neznamená uspořádání dětí, které si myslí stejným způsobem. Pomozte svému dítěti najít vlastní způsob, jak se stát zralým člověkem s vlastní osobností a životním stylem.

5. Porovnání dítěte s ostatními dětmi

Porovnejte své dítě s ostatními dětmi je jednou z chyb v rodičovství, které byste nikdy neměli dělat. Jsou tam matky a rodiče, kteří za přítomnosti dítěte bezmyšlenkovitě říkají: "Můj syn není tak chytrý jako vy. Co se s ním stane, když vyrostne? "Nebo" Můj starší syn je více plachý než mladší, a proto nemá žádné přátele. Mladší člověk dobře spolupracuje s lidmi a nikdy mi nepřináší problémy. "

Je třeba dbát na jejich slova, protože děti chápou víc, než si myslíme, že z dlouhodobého hlediska mohou skutečně ublížit.

Srovnání s ostatními způsobuje pocit podřadnosti a nízké sebeúcty, , která může poškodit jejich emocionální zralost. Nikdy to nedělej, nikdy se neporovnávej.

Každá z vašich dětí má jedinečnou osobnost, má své vlastní znakové rysy. Milujte je stejně a rozvíjejte pocit zodpovědnosti a sebeúcty, aby byli šťastnější. Způsob, jakým vzděláváme naše děti, je velmi důležitý. Nedělejte chyby při výchově dětí.


5 Tipů pro ženy, které se obětují kvůli ostatním

5 Tipů pro ženy, které se obětují kvůli ostatním

ŽEny většinou věnují svůj život ostatním lidem . Mají vychovávat děti, péči o staré rodiče, kteří nejsou schopni se sami o sebe postarat, nebo zanedbávat své vlastní zájmy pro dobro milovaného člověka a potřebám druhých. Souhlasím, mezi tvými přáteli je také taková nezištná žena. Tento druh chování však není pouze reprezentativní pro krásný sex.

(Sex a vztahy)

5 Hlavních pilířů ženského hojení

5 Hlavních pilířů ženského hojení

Sex a Vztah Ladies uzdravení znamená najít významné vztahy mezi lidmi, vývoj výhody údržby v podmínkách svobody, integrity a štěstí. Jak už víte, život někdy opouští spoustu vnitřních ran, které navzdory skutečnosti, že nejsou viditelné zvenčí, nosíme jako neviditelné břemeno. Každý den se drží na nás, i když si to neuvědomujeme, a dokonce nám může být špatně.

(Sex a vztahy)