5 Chyb v péči o oči, které často děláme


5 Chyb v péči o oči, které často děláme

Oči jsou velmi důležitým orgánem smyslů a části těla. Ve skutečnosti je to nepostradatelný nástroj pro lidský rozvoj.

I když jsou nezbytné pro existenci a mnozí lidé jsou připraveni o možnost vidět celou řadu důvodů, ti, kteří jsou zvyklí spoléhat na své vlastní vizi narození, extrémně ji potřebují.

Je důležité okamžitě zdůraznit, že se zcela nevidomí lidé přizpůsobili své situaci a dokonce vyvinuli další dovednosti a reakce, které jsou výrazně silnější, než si lze představit.

Většina lidí však chce, aby jejich vision bylo v perfektním stavu, protože přináší mnoho výhod osobnímu rozvoji a zároveň vytváří příležitost pro různé fyzické a duševní činnosti.

Problém je, že stejně jako v případě většiny tělesných systémů, tam jsou některé faktory, které mohou zhoršit zrak a vést k mnoha nemocem.

Proto je velmi důležité pečlivě postarat o oči a vyhnout se některým chybám, které by mohly nepříznivě ovlivnit váš zrak, i když si to neuvědomujete najednou.

Další informace o nich!

1. Nenosíte sluneční brýle

Abyste ochránili oči, je velmi důležité, abyste si oblékli sluneční brýle.

Toto jednoduché příslušenství snižuje negativní vliv ultrafialového záření, které produkuje slunce. UV záření je spojeno s takovými problémy, jako je katarakta, oddělení sítnice, vřed na rohovce a podobně.

Ultrafialové paprsky působí kumulativně, to znamená, že účinky jejich účinků se mohou projevit až po mnoha letech po ničivých účincích.

Proto je důležité chránit oči ihned a dbát na to, aby čočky v brýlích byly vysoké kvality.

2. Spíte v kontaktních čočkách

Některé kontaktní čočky nezpůsobí problémy s viděním, pokud je neodstraníte v noci.

Většina z nich však není vhodná pro použití během spánku, protože neumožňuje rohovce získat správné množství kyslíku. To může vést k edému rohovky a vředům.

také, v důsledku nesprávného nošení čoček může mít bakteriálních a virových infekcí, protoževzhledem k nedostatku pravidelné čištění jejich oči kontaminujících mikroorganismů.

Takže navzdory tomu, že kontaktní čočky jsou určeny pro dlouhodobé používání, spát v nich - není dobrý nápad, protože to může výrazně zvýšit riziko problémů s viděním.

V ideálním případě je nutné nosit čočky, které procházejí kyslíkem, a samozřejmě je musí pravidelně čistit a dezinfikovat.

Přečtěte si také článek: „Jak zlepšit očí zdravotní

3. Často

třetí oko rub oči - zvyk, který může nakonec mít negativní zdravotní důsledky.

I když jsme diaeresis oči, to pomáhá zbavit se brnění, tyto chyby mohou způsobit zánět a počet alergií.

Na druhé straně bychom neměli zapomínat, že prsty a ruce jsou často škodlivé bakterie, které mohou absorbovat oko jako ideální prostředí pro život a rozmnožování. 4.

dlouho sedět u počítače

V posledních letech vědci prokázali, že nadměrné používání elektronických zařízení jako jsou počítače, tablety a mobilní telefony vede k vidění problémů.

Lidské oči nejsou určeny pro množství světla vytvářeného těmito zařízeními, hlavně proto, že vzdálenost, kterou používáme, nestačí.

Když jste dlouho, než se na obrazovce, že má určitý tlak na oči, a může způsobit rozmazání abolesti hlavy.

Kromě toho použití červeného světla, které tvoří displej, což způsobuje změny v tkáních očí a přispívá k rozvoji různých onemocnění.

Chcete-li chránit své zdraví, používejte elektronická zařízení co nejvíce a dělejte oční cvičení každý den.

5. Spíte bez make-upu zmyvshy

škodlivý návyk, aby šel do postele, aniž by zmyvshy tvář s make-up, má vliv nejen na zdraví pokožky, ale také způsobit nepříjemné pocity v očích.

Chemické sloučeniny nacházející se v kosmetice, vést ke změnám v pokožce jako výsledek, pupínky, ječmen a podráždění.

bude vás zajímat se dozvědět více o tom, jak pytle semen k úlevě od bolesti

oční linky a řasenky neumožňují vaše oči dostatek kyslíku, což může vést k zánětu a vzhled tmavých kruhů.

také za zmínku, že put oční linky na vnitřní straně víčka není příliš užitečná, protože v této oblasti jsou meybomiyevi žlázy, které produkují slzy.

Nakonec se říci, že i když jsme uvedena chyba nemusí zdát škodlivé na první pohled, všechny z nich je třeba se vyhnout, pokud chcete, aby se vaše oči zdravé.

Je také užitečné pravidelně navštěvovat oftalmologa specialisty, aby zjistil jakékoliv problémy.


6 Tajemství, aby se stala úspěšnou ženou

6 Tajemství, aby se stala úspěšnou ženou

Chcete-li se stát úspěšnou ženou, nemusíte mít tolik času, kolik si myslíte. Záleží jen na rozmanitém psychologickém výcviku, který vám pomůže rozvíjet se. Od samého počátku, musíte objasnit, že úspěch není prestiž, popularita nebo mnoho sociálních sítí předplatitelé, kteří vás milují. Dosažení úspěchu je mnohem jednodušší.

(Užitečné návyky)

úžAsné výhody hořčíku

úžAsné výhody hořčíku

Užitečné návyky tělo potřebuje hořčík pro produkci energie a syntéze bílkovin a tuků, jakož i pro regulaci činnosti svalů a nervového systému. Navzdory svému významu 75% populace trpí nedostatkem hořčíku. Tento nedostatek způsobené špatnou stravou (spotřeba zpracovaných zrn v potravě a nedostatek zelené listové zelenině), přetížení půdy a používání organických namísto chemických hnojiv.

(Užitečné návyky)