5 Známky, že jste toxická osoba


5 Známky, že jste toxická osoba

Na našem webu jsme již napsali o toxických osobách a jejich chování.

Také jsme vám doporučili, abyste se drželi od takových postav. Ale jste se někdy zajímali, jestli nejste sám toxický? A jak to definujete?

Pravdou je, že jen zřídka najdeme okamžik zamyslet nad takovými otázkami a dalšími hmatatelnými okamžiky. Je však důležité přidělit okamžik pro sebe-vyšetření.

Je třeba to udělat čas od času, protože to jsou vztahy s ostatními, které formují náš život.

Problémem je, že pokud jste jedovatá osoba, pak bude vždy v obtížných vztazích, které vám nedají štěstí a pocit bezpečí.

Nyní, když o tom víte, je čas se podívat na to, jaké znamení byste měli věnovat pozornost, abyste zjistili, jestli jste toxická osoba.

1. Nemusíte mluvit o jiných

Jedním z prvních příznaků, které mohou být toxické muž - zvláštní potěšení, že se cítíte špatně slovo ostatním nebo jejich kritice.

Člověk je povahově komunikující. Ve skutečnosti musíme neustále komunikovat.

Nicméně , když se rozhovory změní na drby, přestanou být užitečné nebo přinášejí pozitivní. Zeptejte se sami sebe:

  • Vždycky kritizuji lidi?
  • Vždycky negativně reaguji na ostatní a nikdy se nesnažím vidět něco dobrého?
  • Budu vymýšlet různé věci jednoduše, abych něco mluvil?

Pravdou je, že kvůli tomuto chování se lidé učí, že ti nevěříš , i když to pro tebe není důležité.V průběhu času, vaši přátelé a známí nechtějí s vámi komunikovat a tajně sdílet něco, protože uvidí, jak ponížíte ostatní. V důsledku toho jednoduše nastavují vzdálenost.

Chcete-li vyřešit tento problém,

přestat neustále říkat špatně o lidech . Ve skutečnosti je někdy lepší říkat nic, jestli to někdo může urážet.Přečtěte si tento článek: kritice: Šťastní lidé nemají drby o další

2. Ty mají negativní postoj k životu

Další známkou toho, že jste toxické lidí - vždy

plná negativity. V každé situaci najde něco špatného a neustále hledáte důvod, proč je rozrušený a rozzlobený.Pokud vždycky mluvíte se sarkasmem, stěžujete si na všechno na světě a jste neustále nešťastní, nakonec nikdo nechce být s vámi.

Pochopte nás správně. Nejedná se o skutečnost, že nemáte právo vyrušit, pokud je důvod skutečně významný. Ve chvíli, kdy

pravidelně trávit čas s někým, kdo nikdy se dívá na svět pozitivně, čerpá energii z lidí kolem . Pokud je to jako my, je čas pochopit, proč to děláte. ○ Nezdravé návyky mohou vést k nezdravému postoji. Pokud žijete záporně, z jakéhokoli zřejmého důvodu, musíte analyzovat vaše motivy a příslušné důvody.3. Můžete očekávat příliš mnoho od lidí

společného času s přáteli, rodinou nebo partnerem musí být jedním z nejdůležitějších částí vašeho života. Nakonec tyto vztahy značně ovlivňují vaši osobnost a udělají vám radost.

Pokud však od svých blízkých očekáváte příliš mnoho, může to znamenat, že jste toxická osoba. Musíte si pamatovat:

i když jste součástí jejich života, nedává vám právo žádat o jejich plnou pozornost.

Vztahy mezi lidmi jsou založeny na tom, že sdílejí čas, prostor, společnost a tak dále. Skutečnost, že budete potřebovat od

jinou osobu, aby vám věnovat čas a pozornost, vedené svými vlastními rozmary, ale není připraven být u toho, když je to potřeba, bude to cítit použity.

Pokud se domníváme, že tak dříve, trvat minutu a přemýšlet o tom, zda jste dali stejně jako

'bych dostat od přátel a příbuzných. Nejde o pomoc někoho, kdo finančně, můžete snadno sdílet s někým, ráno, noční sledování filmů, které jdou do kavárny nebo mluvit. Můžete se také naučit, jak se vzdát vašich požadavků a požadavků. 4. Můžete královna (nebo King) Drama

Další známkou toho, že mohou být toxické muž - vždy jako

všechno zveličené v negativních situacích.

Osoba, která dramatizuje všechno, nakonec vyčerpává vztah, chutná a otravuje ostatní. Ve skutečnosti někteří lidé rádi vytvářejí drama, například:

přehánějte problém;

vytvářet scény žárlivosti;

  • neustále bojovat a hádat se
  • Zdá se vám někdo z těchto věcí známý? Pokud ano,
  • přemýšlejte, jak se tento postoj zbavit nebo alespoň postupně jej změnit

. Nejste jen unaveni žít v centru dramatu v dlouhodobém horizontu. Lidé vás začnou oklamat, pokud jste to ještě neudělali.Doporučená literatura: Když třepení přátelství, když láska prochází

5. Ty jsou neustále lže

Lhaní není nikdy nejlepší řešení, i když to děláte s dobrými úmysly

. Pokud neustále ležíte, pravděpodobně budete nazýván toxickou osobou.

Víme, že někdy je obtížné čelit pravdě, když chcete zažít nějakou bolest a frustraci, a to zejména zranit ty, které se vám líbí.Pokud falešné předsudky, ještě důležitější analyzovat jejich vlastní pocity a motivace, protože si můžete udělat jednoduše na „pokrytí zády“.

Musíte přemýšlet, proč lžete a snažíte se tímto způsobem vyřešit.

Pokud jste zvyklí lhát, ale nemají žádné platné toho důvodu, zkuste se zeptat někoho na pomoc, protože to je velmi škodlivé zvyk.


Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen

Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen

Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen. prostý určitých vazeb, dusivého prostředí a tlaků, které se hromadí stres a úzkost ve vás, že . Pokud dojde ke ztrátě člověk, to není nutně pryč ze svého života cesty. To není úplně tak. Ve větší míře se jedná o to, že se opět ocitnete, a pak se ztratíte.

(Sex a vztahy)

Wisdom - je možnost odmítnout nedůležité

Wisdom - je možnost odmítnout nedůležité

Sex a Vztah Winston Churchill kdysi řekl, že jste nikdy dostat k cíli, když se házet kameny na každého psa, který štěká. Někdy nevěnujte pozornost věcem, které nemůžete změnit, je chytrý způsob, jak se přesunout a odmítnout to, co za to nemá cenu. A teď ... odkud víme, že "stojí za pozornost" a co není?

(Sex a vztahy)