5 Hlavních pilířů ženského hojení


5 Hlavních pilířů ženského hojení

Sex a Vztah Ladies uzdravení znamená najít významné vztahy mezi lidmi,vývoj výhody údržby v podmínkách svobody, integrity a štěstí.

Jak už víte, život někdy opouští spoustu vnitřních ran, které navzdory skutečnosti, že nejsou viditelné zvenčí, nosíme jako neviditelné břemeno. Každý den se drží na nás, i když si to neuvědomujeme, a dokonce nám může být špatně.

Ve společnosti, kde se postupně začneme těšit větší síle a většímu přístupu k místům veřejného užívání, které nebyly zcela naplněny muži po určitou dobu, zůstává stále něco, co zůstává nezměněno.

Žena v moderním světě má přístup k různým profesím, ale je zřejmé, že existuje diskriminace(rozdíly v mzdách, potíže při získávání pracovních míst, problémy při vyjednávání).

Kromě toho máme často další rodinné povinnosti (domov, děti, péče o starší členy rodiny).

Všechno to znamená, že někdy nakonec zapomeneme na sebe. Zapomínáme na léčbu žen.

Dnes vás vyzýváme, abyste tyto faktory zvážili, abyste o tom trochu přemýšleli.

Klíčem k duchovní léčení ženské

1. Pochopit vaše cykly

Pokud život obecně se skládá z fází a cykly se musí smířit s tím, že pokud jde o povahu žen, máme více výhod.

 • Tělo ženy je regulováno v průběhu jejího menstruačního cyklu. Později vstoupí do nového života - menopauzy.
 • Mějte na paměti, že každé tělo je jedinečné a každá žena má své vlastní problémy, které musí pochopit.
 • Některé ženy mají bolestivou menstruaci, zatímco jiné se musí vyrovnat s časnou menopauzou. Kromě menstruačního cyklu se musíme přizpůsobit vlastním životním stádiím. Naše mládí je pohádka, že někdy žijeme s našimi chybami.
 • Ale jakmile dosáhneme dospělosti, se dostáváme do další fáze, kdy musíme žít plnohodnotný život, plně užívat v průběhu času, ale těší tuto etapu, během níž je třeba bojovat za nové cíle je stejná nebo šťastnější.
 • 2. Uchovávejte intuitivní komunikaci s vašimi potřebami a okolím.

Intuice je hlas vědomí a implicitní moudrost odvozená od zkušeností a uvažování, které vždy stojí za to přijmout.

Někdy ženy samy "vypínají" tento intuitivní hlas, protože jsou tak zaměřeny na druhé, na odpovědnost a na vnější tlak.

 • U ženského hojení měli naslouchat sami sobě,
 • postarat o své vlastní potřeby a naslouchat okolí. 3. Můžete

kompletní lidská žena, která vidí jako neúplného polovinu, což je najít partnera dát smysl jejich života a najít štěstí, velmi špatně.

Ten, kdo spojuje své vlastní štěstí s někým jiným, ztratil kontrolu nad svým vlastním životem. To je špatné.

 • Jsme zralí lidé, kteří mohou
 • být šťastní sami. Máme velkou sílu bojovat za to, co chceme a co potřebujeme. Láska může přijít velmi nečekaně, ale to neznamená, že musíte být posedlí hledáním dokonalého muže, aby byl šťastný.
 • Buďte první, kdo se stane člověkem, který chcete být, a vy budete nejlepší společností.

4. Pečujte o každý den svého života, zatímco jiní mohou říkat „sobecký“

Věříme, že čas od času se vám to stalo: jste tak nasycené prostředí, budete chtít sundat.

Když rodinný příslušník nebo přítel zeptá, někam, a odmítají, že zlobit. Tam jsou také situace, které musíte okamžitě zastavit, protože někdo vás ubližuje.

 • Kdykoli budete cítit pohodlně a osvobodit se od určitých situacích může někdo říkat „sobecký“, která myslí jen na sebe.
 • Nedávejte pozor. Tato slova, tyto kritické poznámky, jsou mimořádně obtěžující hluk.

Nikdo není sobecká, protože péči o sebe, a to stanovením hranic, aby se ochránili i nadále samy o sobě, a ne loutka, které manipulovat s jinými.5. „Vložit“ fragmenty

U ženského hojení měli „táhnout za jeden provaz“ kousky, které se zhroutil uvnitř: selhání, zanedbávání, frustrace ...

Pokud to neuděláte, budete mít příštích takže duté že Arija život, nebo ještě hůře, přestaňte se milovat. S největší pravděpodobností se budete spoléhat na životní prostředí, abyste si vytvořili své vlastní štěstí. Takže

  uzdravit vnitřní zranění, věřit nové sny a chystá nové způsoby, jak s odvahou a důvěrou. Tyto fragmenty potřebují tlustší nit, aby zůstali spolu, a najdete je. Je to úžasná vlastnost ženského léčení, kterou všichni máme.


  Vědci identifikovali nejpozoruhodnější části těla! Sex a vztahy

  Vědci identifikovali nejpozoruhodnější části těla! Sex a vztahy

  Nové filmy, včetně „Kiki“ nebo televizním seriálu „Masters of Sex“, ukázal, že sexuální uspokojení není dosaženo prostřednictvím jediné trase. Sex je mnohem víc než penis a vagina. Ve skutečnosti oblast, která nám přináší největší uspokojení, je mozek. To může vysvětlit existenci podivných chutí a fetišů, které nejsou špatné, jestliže je to přijatelné pro obě strany.

  (Sex a vztahy)

  8 Chyb, které lidé dělají při sexu a vztahy Sex

  8 Chyb, které lidé dělají při sexu a vztahy Sex

  Mluvme o čistotu. Pravdou je, že ženy stejně milují sex, kolik mužů, ne-li víc. Samozřejmě, že jsme jen mohli plně vychutnat, když je náš partner sexu něco dělat správně a umožňuje nám těšit. Bohužel, toto není vždy případ, ačkoli mnozí muži považují za lepší v posteli, než ve skutečnosti jsou, nám poslední slovo v případě, že o mnoho žen mnoho chyb muži dělají při sexu.

  (Sex a vztahy)