5 Hlavních pilířů ženského hojení


5 Hlavních pilířů ženského hojení

Sex a Vztah Ladies uzdravení znamená najít významné vztahy mezi lidmi,vývoj výhody údržby v podmínkách svobody, integrity a štěstí.

Jak už víte, život někdy opouští spoustu vnitřních ran, které navzdory skutečnosti, že nejsou viditelné zvenčí, nosíme jako neviditelné břemeno. Každý den se drží na nás, i když si to neuvědomujeme, a dokonce nám může být špatně.

Ve společnosti, kde se postupně začneme těšit větší síle a většímu přístupu k místům veřejného užívání, které nebyly zcela naplněny muži po určitou dobu, zůstává stále něco, co zůstává nezměněno.

Žena v moderním světě má přístup k různým profesím, ale je zřejmé, že existuje diskriminace(rozdíly v mzdách, potíže při získávání pracovních míst, problémy při vyjednávání).

Kromě toho máme často další rodinné povinnosti (domov, děti, péče o starší členy rodiny).

Všechno to znamená, že někdy nakonec zapomeneme na sebe. Zapomínáme na léčbu žen.

Dnes vás vyzýváme, abyste tyto faktory zvážili, abyste o tom trochu přemýšleli.

Klíčem k duchovní léčení ženské

1. Pochopit vaše cykly

Pokud život obecně se skládá z fází a cykly se musí smířit s tím, že pokud jde o povahu žen, máme více výhod.

 • Tělo ženy je regulováno v průběhu jejího menstruačního cyklu. Později vstoupí do nového života - menopauzy.
 • Mějte na paměti, že každé tělo je jedinečné a každá žena má své vlastní problémy, které musí pochopit.
 • Některé ženy mají bolestivou menstruaci, zatímco jiné se musí vyrovnat s časnou menopauzou. Kromě menstruačního cyklu se musíme přizpůsobit vlastním životním stádiím. Naše mládí je pohádka, že někdy žijeme s našimi chybami.
 • Ale jakmile dosáhneme dospělosti, se dostáváme do další fáze, kdy musíme žít plnohodnotný život, plně užívat v průběhu času, ale těší tuto etapu, během níž je třeba bojovat za nové cíle je stejná nebo šťastnější.
 • 2. Uchovávejte intuitivní komunikaci s vašimi potřebami a okolím.

Intuice je hlas vědomí a implicitní moudrost odvozená od zkušeností a uvažování, které vždy stojí za to přijmout.

Někdy ženy samy "vypínají" tento intuitivní hlas, protože jsou tak zaměřeny na druhé, na odpovědnost a na vnější tlak.

 • U ženského hojení měli naslouchat sami sobě,
 • postarat o své vlastní potřeby a naslouchat okolí. 3. Můžete

kompletní lidská žena, která vidí jako neúplného polovinu, což je najít partnera dát smysl jejich života a najít štěstí, velmi špatně.

Ten, kdo spojuje své vlastní štěstí s někým jiným, ztratil kontrolu nad svým vlastním životem. To je špatné.

 • Jsme zralí lidé, kteří mohou
 • být šťastní sami. Máme velkou sílu bojovat za to, co chceme a co potřebujeme. Láska může přijít velmi nečekaně, ale to neznamená, že musíte být posedlí hledáním dokonalého muže, aby byl šťastný.
 • Buďte první, kdo se stane člověkem, který chcete být, a vy budete nejlepší společností.

4. Pečujte o každý den svého života, zatímco jiní mohou říkat „sobecký“

Věříme, že čas od času se vám to stalo: jste tak nasycené prostředí, budete chtít sundat.

Když rodinný příslušník nebo přítel zeptá, někam, a odmítají, že zlobit. Tam jsou také situace, které musíte okamžitě zastavit, protože někdo vás ubližuje.

 • Kdykoli budete cítit pohodlně a osvobodit se od určitých situacích může někdo říkat „sobecký“, která myslí jen na sebe.
 • Nedávejte pozor. Tato slova, tyto kritické poznámky, jsou mimořádně obtěžující hluk.

Nikdo není sobecká, protože péči o sebe, a to stanovením hranic, aby se ochránili i nadále samy o sobě, a ne loutka, které manipulovat s jinými.5. „Vložit“ fragmenty

U ženského hojení měli „táhnout za jeden provaz“ kousky, které se zhroutil uvnitř: selhání, zanedbávání, frustrace ...

Pokud to neuděláte, budete mít příštích takže duté že Arija život, nebo ještě hůře, přestaňte se milovat. S největší pravděpodobností se budete spoléhat na životní prostředí, abyste si vytvořili své vlastní štěstí. Takže

  uzdravit vnitřní zranění, věřit nové sny a chystá nové způsoby, jak s odvahou a důvěrou. Tyto fragmenty potřebují tlustší nit, aby zůstali spolu, a najdete je. Je to úžasná vlastnost ženského léčení, kterou všichni máme.


  Obklopte se zajímavými lidmi

  Obklopte se zajímavými lidmi

  Emoce jiných lidí jsou nakažlivá. Ať se vám to líbí, nebo ne, lidé, které obklopíte, vás ovlivní. Není pochyb o tom, potkáte spoustu zajímavých lidí, ale existují i ​​lidé, kteří mají zájem stát se součástí vašeho života (pokud se tak již nestalo). Často je prostě nemožné rozlišit mezi "zajímavými" a "zainteresovanými" lidmi.

  (Sex a vztahy)

  Sister - víc než jen kamarád, to je - kus našeho srdce

  Sister - víc než jen kamarád, to je - kus našeho srdce

  Sex a vztahy Sisters - víc než jen kamarád. Spojení mezi nimi jde daleko za rodinu. Jsou vždy připraveni k vzájemné podpoře a stát se pevnou podporou. Samozřejmě, že jsou každodenní hádky nad jakýmikoli málo věcí, které naplní jejich dětství a dospívání jako boj o oblečení, stálé hospodářské soutěži a křičeli na sebe.

  (Sex a vztahy)