5 Neuvěřitelných zázvorových vlastností vody


5 Neuvěřitelných zázvorových vlastností vody

Už jste někdy ochutnal zázvorovou vodu?

Zázvor se odlišuje od ostatních koření díky své bohaté vůni a kořenové chuti. Tato rostlina patří do rodiny zázvorů. Vezměte prosím na vědomí, že běžně používají pouze oddenky perníkových rostlin. Rhizome je podzemní část rostliny, ze které rostou kořeny.

Před mnoha lety byl zázvor považován za exotickou rostlinu a bylo to snadné. Dnes je jednou z nejběžnějších rostlin, která se často doporučuje pro prevenci a léčbu různých onemocnění.

Největší popularita zázvor získala prostřednictvím čínské medicíny. Chcete-li koupit tuto továrnu, teď už nemusíte jít do Číny, protože si můžete koupit zázvor na každém trhu a supermarketu.

Mezi hlavní vlastnosti zázvoru stojí za zmínku jeho schopnost stimulovat trávicí proces a zlepšit funkci pankreatu.

Zázvoru také účinně bojuje proti onemocnění dýchacího systému, včetně chřipky a non-krvácení. Kromě toho zázvor působí jako přírodní sedativa, protože má schopnost zmírnit bolest.

Kořen zázvoru je bohatý na vitamín C a B6, stejně jako draslík, takže pomáhá rychle překonat nemoci. Kromě toho zázvor má silné antioxidační vlastnosti.

Jak používat zázvor správně?

Za prvé, zázvor je široce používán při vaření. Zejména je možné jej přidat do salátů, omáček, pečení, dezertů a mnoha dalších pokrmů. Navíc na základě kořenu zázvoru můžete vařit velké množství nápojů, včetně džusů, čajů a sirupů. Pokud se vám líbí ostrý chuť zázvoru, můžete jej použít a jeho buničinu ve strouhané formě.

V současné době najdete spoustu kosmetických přípravků, jejichž hlavní složkou je zázvor.

Velmi často na regálech supermarketu se můžete setkat s šampony, krémy a krémy na bázi zázvoru. Tato rostlina je často používána jako hlavní složka pomůcek, které pomáhají bojovat s kožními defekty (např. Proti celulitidě).

Jedinou významnou chybou zázvoru je jeho schopnost zvýšit tělesnou teplotu. To je důvod, proč zázvor se nedoporučuje pro použití těmito lidmi:

  • Pacienti s rýmou Těhotné ženy
  • děti Lidé s vysokým krevním tlakem, a to zejména těch, kteří berou aspirin snížit tlak, protože pouze zhoršit porucha zázvor)

Jak se připravit zázvor vodu? Složení

:

  • 4 šálky vody (1 litr)
  • 4 lžíce nasekané nebo strouhaný zázvor (40 g) Příprava

:

  • přivedeme k varu vody a přidá se zázvor v něm.
  • Infuzi nakříkejte po dobu 10 minut a potom vyjměte směs z ohně.
  • Ošetřete připravenou infuzi.
  • Zázvorová voda může být studená a horká.
  • Při přání můžete sladit nápoj medem nebo steviem.

Zázvorová voda může být ochucena různýmikořeními, včetně skořice, kardamonu a citrónové šťávy. Mimochodem, čaj z kořenů zázvoru také lahodně vychutnávat s těmito voňavými kořením.

Pokud stále nevíte o neuvěřitelných vlastnostech zázvorové vody, je čas změnit.

Neuvěřitelné vlastnosti zázvoru vody

1. Tento nápoj zrychluje metabolismus

první zázvor známá pro své termogenní vlastnosti.

To je důvod, proč je to efektivní přirozený způsob, jak urychlit metabolismus a spalování přebytečného tělesného tuku u lidí, kteří jsou obézní.

2. Ginger vody zlepšuje trávení

Vzhledem k tomu, zázvor je bohaté na obsah vlákniny, má schopnost zlepšit střeva.

Benster více, zázvor pomáhá tělu absorbovat více živin z jiných potravin. Ginger voda podporuje vylučování toxinů, čímž se zabrání rozvoji nadýmání a vzhled nepříjemných pocitů.

3. Tento nápoj je vynikající antioxidant

Zmínili jsme, že Ginger je přírodním zdrojem esenciálních pro tělo vitamíny a minerály.

Díky své antioxidační vlastnosti zázvor voda zlepšuje kardiovaskulární systém a brání zúžení a kornatění tepen. Takže zázvor a nápoj založený na tom jsou velmi účinným prostředkem pro zlepšení průtoku krve. V kosmetické

je zázvor voda často používán pro boj s lupy a hydratační tělo a zabránit suché vlasy. Navíc, zázvorové náplasti stimulují růst vlasů a zabraňují jejich vypadnutí. 4. Ginger

vody reguluje hladinu cholesterolu v těle

To znamená, že zázvor voda má schopnost snižovat hladinu špatného cholesterolu v těle.

Upozorňujeme, že zvýšené hladiny cholesterolu v krvi může vést ke krevních sraženin v cévách a rozvoj kardiovaskulárního systému.

5. Tento nápoj je silný protizánětlivý prostředek

Kvůli jeho zázračných vlastností zázvor voda má schopnost k úlevě od bolestišpatné. Odborníci doporučují užívat tento nápoj s těmito příznaky: Bolesti kloubů

  • bolest svalů Arthritis Rheumatism

Tak co ještě čekáte? Spustit okamžitě připravit tento neuvěřitelný nápoj a nechte si zobrazit všechny neuvěřitelné vlastnosti zázvoru vody z vlastní zkušenosti!

Ovesné vločky vody pro regulaci hmotnosti, cholesterolu a diabetes

Ovesné vody pomáhá regulovat pohyb střev a dává pocit sytosti. Snadno zhubnout, kombinujte je s fyzickým cvičením.


Voda z melounů: nádherný nástroj pro hubnutí a lepší spánek

Voda z melounů: nádherný nástroj pro hubnutí a lepší spánek

Voda z melounu - dokonalý lék na hubnutí a lepší spánek. Dyna je čerstvé ovoce, které již dávno oceňují vysoký obsah vitamínů, vlákniny a minerálů. Obsahuje více než 90% vody, a proto je ideální pro úbytek hmotnosti. Meloun obsahuje pouze 25 kalorií, asi 6% cukru a 13 gramů komplexních sacharidů na každých 100 gramů.

(Recepty)

4 Chutné recepty na detox receptů

4 Chutné recepty na detox receptů

Ledviny detoxikovat ledviny je třeba dodržovat zásady správného a vyvážené stravy a cvičení pravidelně. To je důvod, proč jsme vybrali nějaké recepty na přírodní šťávy detoxikovat ledviny. Ledviny - to je nejdůležitější orgán lidského močového systému . jsou zodpovědné za produkci moči vsotuvannya filtrací a vylučování vody, soli a elektrolytů.

(Recepty)