5 Přírodních prostředků pro cholesterol


5 Přírodních prostředků pro cholesterol

Nedávno jste absolvovali lékařskou prohlídku a dostali neočekávané prohlášení o vysokém cholesterolu v těle? Ve skutečnosti se to děje mnohem častěji, než si dokážete představit.

Bohužel dnes je zvýšení cholesterolu poměrně rozšířeným jevem, protože potraviny průmyslového původu obsahují mnoho škodlivých látek, které škodí tělu.

Navíc, mnoho lidí má sedavý životní styl, v důsledku čeho jejich tělo nemůže strávit všechny potraviny a hromadit je ve formě tukových ložisek.

Užitečné tipy

Pokud hladina cholesterolu ve vašem těle přesáhne značku "200", měli byste okamžitě podniknout kroky. Věřte mi, čím rychleji budete věnovat pozornost zvukovým zvonům, pak můžete zlepšit své zdraví dříve.

V případě, že nedávejte pozor na zvýšení cholesterolu včas, může to vést k vážným zdravotním problémům. Navíc vysoký cholesterol může být chronický a pak bude velmi obtížné jej snížit.

Lidé s vysokou hladinou cholesterolu zvyšují riziko vývoje kardiovaskulárních poruch, akutní bolesti na hrudi, aterosklerózy a koronárního srdečního onemocnění. To je důvod, proč nelze tento problém ignorovat.

Pokud máte vysokou hladinu cholesterolu, je na čase změnit svůj životní styl. Za prvédoporučujeme, abyste si prohlédli dietu a začali intenzivní sporty.

V případě, že máte pevný plán a není možnost navštěvovat tělocvičnu, zvolte si cvičení, které můžete dělat doma i venku. Vynikající volbou v tomto případě bude pěšky. Nenechte se však unavit, protože pokud se budete unavit tím, že budete hodně chůze, jste si jistý, že tuto hodinu velmi rychle odložíte.

Vyberte si hobby, které se vám opravdu líbí a které jste připraveni věnovat vaší době. Pokud jde o stravu, doporučujeme použít přírodní léky, které pomáhají snížit množství špatného cholesterolu v těle. Vyberte drogy snižující hladinu cholesterolu, které se vám líbí nejlépe, a ujistěte se, že jsou efektivní ve svých vlastních zážitcích!

Přírodní léky na cholesterol

1. Ovesný vývar

V obilovin obsahuje velké množství vlákniny, což je důvod, proč se doporučuje používat při vysokých hladinách cholesterolu v těle. ovesné vločky má schopnost „zabalit“ molekuly cholesterolu a očistit je od stěn tepen. Ingredience

:

 • 1 šálek ovesných vloček
 • 12 sklenic vody

1 skořice Příprava: Položte

 • vločky ve stacionárním mixéru nalijte malé množství vody a důkladně rozšleháme.
 • nalít zbývající vodu ve velkém hrnci, přidejte ovesné směsi a zahřát na mírném ohni.
 • Když se směs začne vařit, odstranit jej z tepla a napětí. Vývar je připraven.

Použití:

 • Na žádost bujónu mohou být umístěny v chladicím a použití na 1 litr nápoje v průběhu dne. 2. Zelný vývar

jako ovesné mouky, zelí, připravené z přírodních prostředků pro snížení hladiny cholesterolu, jakož i zelí je bohaté na obsah vláken. Nabízíme jednoduchý recept na zelné půdě, které vám pomohou zlepšit vaše zdraví.

Ingredience: 1/2 hlava zelí

  12 sklenic vody Příslušenství: skleněná láhev

   Metoda:

   • nalít vodu do pánve a dát ji do ohně.
   • Umístěte zelí dovnitř.
   • Vodu k varu a vaříme 5-10 minut.
   • Pak misku z tepla a kmen vývar.
   • Jakmile se směs mírně ochladí, nalije do skleněné láhvi prostředky.
   • Udržujte vývar v ledničce. Take v chladu.

   Jak používat:

   • Stejně jako v předchozím receptu, to vývar pít během dne, ne více než jeden litr za den. 3.

   Artyshokovyy vývar Složení: 8 sklenic vody

    2 artyčoky Příprava:

    • tuhnutí vody v pánvi a přivést ji k varu. Vyjměte pánev z tepla.
    • opláchněte artyčoky, přidejte je do vody a nechte vyluhovat po dobu 15 minut.
    • Kmen vývar a umístit jej do lednice.

    Použití:

    • jako jiných rostlinných vývary, artyshokovyy infuze mohou pít během dne (ne více než jeden litr).

    4. Vyčistěte tepny cholesterolu pomocí olivový olej nebo přítele, kterého

    Termín „rozpustné v tucích“? A co "Omega 3"? Tyto živiny mají schopnost snížit hladinu špatného cholesterolu a pomáhají zvýšit hladinu dobrého cholesterolu.

    • Všimněte si, že je lepší použít olivový olej v chladné formě, protože při ohřátí ztrácí své vlastnosti a rozkládá se na oddělené sloučeniny.
    • Vysoká teplota ničí molekulární strukturu oleje a mění ji na zdraví lidského tělesného tuku.
    • Pokud chcete do stravy přidat zdravé tuky a tučné potraviny s omezeným obsahem tuku Omega-3, doporučujeme věnovat pozornost avokádům a tučným rybám (tuňákům, lososům apod.).

    5. Pít se špenátem a mrkví

    Ingredience:

    • 3 mrkve
    • 2 listy čerstvého špenátu

    Způsob přípravy:

    • Vyčistěte mrkev a nakrájíme je malými kousky.
    • Umyjte a nakrájíme listy špenátu.
    • Připravte šťávu z přísad nápravy. Pokud je nápoj příliš silný, přidávejte vodu, dokud nedosáhnete požadované konzistence.

    Způsob použití:

    • Použijte džus po každém jídle. Při pravidelném používání můžete rychle vyčistit stěny arterií z nahromaděných tuků.

    Samozřejmě, drogy snižující hladinu cholesterolu jsou účinné, ale nezapomeňte na to, co jsme zdůraznili na začátku článku.

    Abyste maximalizovali přínosy pro zdraví, je třeba provést změny ve vašem obvyklém životním stylu.

    Pokud se rozhodnete poslouchat tuto radu, nejprve buďte realističtí. Například, pokud jste dlouho seděli sedět a nedávno jste se rozhodli jít běžet, neměli byste se okamžitě zaměřit na jednu hodinu denně. Musíte se postupně měnit, a to platí i pro vaše sportovní návyky.

    Stejná pravidla by měla být respektována během dietních změn. Není nestojí za to, aby se snížila spotřeba masa za jeden den poté, co jste byl po celý život masoře. Nejprve se pokuste odstranit potraviny s vysokým obsahem tuku z vaší stravy. Jen se snažte konzumovat méně cholesterolu každý den, a brzy si všimnete zlepšení ve vaší pohodě.

    Ovesné vločky reguluje hladinu cholesterolu v těle

    Spojením ovesné vločky s jinými výživnými potravinami a pravidelným cvičením budete schopni upravit hladinu cholesterolu v těle.


    15 Nejlepších přírodní diuretika

    15 Nejlepších přírodní diuretika

    Přírodní prostředky Pokud máte nějaký problém s zadržování tekutin v těle, otoky máte pocit, že je třeba využít přírodní diuretika (diuretika) . také skvělá volba pro ty, kteří sedí na speciální diety. Nechte přebytečnou tekutinu bitvu, jak zhubnout, zbavit svého těla udrží marně. Objevte nejlepší přírodní diuretika v tomto článku.

    (Lidových opravné)

    11 Bylin, které zachytí komáry

    11 Bylin, které zachytí komáry

    Komáre - malý hmyz, který se živí krví. Jsou nebezpečné, protože mohou přenášet vážná onemocnění, jako je malárie, horečka dengue a žlutá horečka. Jejich kousnutí je nepříjemné, protože způsobují malou bouli a alergickou reakci, která může trvat několik hodin. Zpravidla se množí ve stojaté vodě a nezdravých buňkách, které se mohou nacházet poblíž našich domovů.

    (Lidových opravné)