5 Přírodní prostředky ke snížení skvrny na obličeji


5 Přírodní prostředky ke snížení skvrny na obličeji

Health vzhled obličeje skvrny a akné je velmi časté estetickým problémem. Obvykle jsou příčinou malých nevýhod na pokožce přímé sluneční záření a hormonální změny v těle.

K dispozici je spousta kosmetických přípravků, které omezují obličejové skvrny. Nicméně, často vberihayut objevení vady na kůži, a někdy dokonce vést k rozvoji závažných komplikací.

Z důvodu pigmentace ztrácí lidská kůže svou přirozenou jednotnou barvu. Navícskvrny jsou jedním z prvních příznaků předčasného stárnutí, které prozradit skutečný věk osoby.

Samozřejmě, že můžete skrýt skvrny na obličeji pod tlustou vrstvou základu a dalších make-up nářadí. Většina lidí se však skrývá, ale problém vyřeší. Proto se hledají alternativní přírodní kosmetiky, s nimiž můžete vymazat kůži skvrny a brání jejich opětovnému výskytu v budoucnosti.

naštěstí jiná než syntetické kosmetických přípravkůje celá řada přírodních prostředků, které pomáhají obnovit kůži a odumřelé vidluschuvatyčástice. Tyto prostředky jsou neuvěřitelně účinné při potížích s menšími kožními vadami.

V tomto článku se budeme s vámi podělit o 5 receptů přírodní způsoby, jak snížit skvrny na obličeji. Vezměte je do zbraní a velmi brzy budete mít neuvěřitelný výsledek!

účinné přírodní prostředky pro snížení skvrny na obličeji

1. nástroj s přírodní jogurt a okurky

kombinující kyselinu mléčnou, která je součástí jogurt s vitaminem E a vody obsažené v okurky, dostanete bezpečné a výživné krém. To znamená, že čistí pokožku od skvrn, saturovat to s vlhkostí a obnovit zdravou barvu.

Due živin krém na bázi jogurtu a okurky účinně čistí kožní póry, z malých částic nečistot. Kromě toho je nástroj schopen zlepšení krevního oběhu a vyživují buňky vnitřních orgánů s kyslíkem a dalších živin. Složení

:

 • 5 lžíce přírodního jogurtu
 • 3 lžíce okurky šťávy přípravy

:

 • Mix přírodní jogurt s čerstvou okurkou šťávy malé nádobě až do hladkou strukturu.

Jak používat:

 • Rozložte krém rovnoměrně po obličeji. Věnujte zvláštní pozornost těm oblastem obličeje, kde je většina skvrn. Počkat
 • 30 minut, poté se opláchne výrobek zůstává teplá voda.
 • Opakujte postup nejméně třikrát týdně.

2. Prostředky z banánů a citron

nástroje snižování skvrny na obličej s banány a citronové šťávy obsahuje velké množství antioxidantů a zvlhčující sloučeniny, které obnovit kožní buňky.

Se silnými čistícími vlastnostmi tohoto nástroje je schopen nejen odstranit drobné nedokonalosti pleti, ale vrátit se do svého přirozeného lesku a dokonce i barvu.

Ingredience: 1 zralý banán

  šťáva z 1 citronu Příprava: Smíchejte na drobky

  • zralý banán s čerstvou citronovou šťávou.

  Způsob aplikace:

  • rovnoměrnou distribuci po povrchu masky a obličejové počkat 20-30 minut.
  • Potom zbytek produktu umyjte teplou vodou. Pro pozitivní efekt opakujte alespoň třikrát týdně.

  Poznámka: tento nástroj lze použít pouze v noci, protože kůže by neměla být pod vlivem slunečního záření po žádosti fyzické masky.

  3. Ječmen Ječmen - je velmi užitečný krupice, charakterizované vysokým obsahem antioxidantů, přírodních vláken, vitamíny a minerály. Proto produkty na bázi ječmene obnovit kůži a zabránit známky stárnutí pleti.

  Kromě ječmene může být použit jako přírodní alternativa k ukládání Scrub masku ječmene tak účinně purifikován z odumřelých kožních částic. Složení

  :

  • 1 šálek vody 3 lžíce ječmen Příprava

  :

  • Vodu k varu a přidejte zrna ječmene.
  • zrušil směsi po dobu 45 minut infuze, pak kmen (tekutina nebude nalít!).
  • rozdrtit ječmen bramborovou kaší.

  Způsob aplikace:

  • Dial ruce malé množství drceného ječmene a masáž obličeje jej po dobu 3-5 minut.
  • Poté si umyjte obličej kapalinou, která nasává ječmen.
  • opakujte alespoň třikrát týdně, aby se viditelné výsledky.

  4. Prostředky na bázi ředkvičky a citronu

  Vzhledem k tomu, ředkev charakterizované vysokým obsahem antioxidantů a základních minerálů do těla, založené na tom, jsou často připravovány přírodní prostředky pro snížení skvrny na obličeji a zabraňují předčasnému vrásky.

  Pro silnější účinek doporučujeme kombinovat ředkviček s čerstvou citronovou šťávou, protože má silné čističe vlastnosti.

  Ingredience: 1/2

  • velká ředkev (kořen sám bez listí) 1/2 citronové šťávy

  Metoda: Rub

  • ředkev na jemném struhadle a promícháme s čerstvou citronovou šťávou.

  Jak používat: Naneste

  • rozumí ty oblasti obličeje, kde většina skvrny a vrásky. Počkejte 20 minut.
  • Zbytek zbytku umyjte teplou vodou. Opakujte postup, který potřebujete každou noc.

  Upozorňujeme, že z důvodu výrobek obsahuje přírodní citronovou šťávu, musí vztahovat pouze před spaním.

  založeno 5.

  Tool jitrocel Chcete-li získat maximální užitek z této rostliny je třeba pravidelně aplikovat na kůži jitrocele čaje. Tento infuzní urychluje snížit skvrny na obličeji a zabraňuje předčasné vrásky a další drobné nedokonalosti pleti. Složení

  :

  • 1 šálku vody 2 lžíce psyllia (prodávané v lékárně) Příprava

  :

  • Vodu k varu a přidejte jitrocel.
  • Směs se odstraní z tepla, víka a nechá se louhovat 20 minut. Pak se přefiltruje
  • prostředek a nalijte ji na vhodném spreji.

  Způsob aplikace:

  • sprej postižené oblasti tvář dvakrát denně.
  • Pro dosažení pozitivního účinku by měl být postup prováděn denně.

  Upozorňujeme, že je třeba bojovat nejen nedokonalosti pleti pomocí těchto prostředků, ale také aby se zabránilo jejich výskytu. Chcete-li tento den před odchodem ven v teplém období prostředky aplikované na obličej před sluncem.

  Tento produkt bude chránit citlivou pokožku před škodlivým UV zářením. Kromě toho, že je účinným prostředkem pro prevenci kožních nedokonalostí v budoucnosti.

  6 tajemství potravin, které mají mít dokonalou pleť

  Co byste měli jíst závisí na tom, jaký typ pleti máte a co chcete léčit. A co je nejdůležitější, nezapomeňte, jak důležitá hydratace mít dokonalou pleť!


  Jak omlazení pokožky a dát to hydratační

  Jak omlazení pokožky a dát to hydratační

  Značná část produktů vyráběných kosmetická péče o pleť, pleťové krémy, anti-aging krémy, masky, a přírodní prostředky - nadšenci pro péči o pleť se pokusili vše. A co opravdu pomůže ozdravit a zvlhčit pokožku ? Ačkoli to může vypadat jako lež, nejjednodušší a nejúčinnější způsob péče o pokožku je zdravá plná noc spánku nejméně 8 hodin.

  (Krása)

  5 Recepty na vlasy domácí

  5 Recepty na vlasy domácí

  Krása vlasy suché a lámavé? Pokud ano, možná to naléhavě potřebuje vaši péči a pozornost. S cílem usnadnit proces pro vás péče o vlasy, jsme se shromáždili v tomto článku 5 recepty na vlasy domácí, které jsou jednoduché na přípravu, ale obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály. Dozvíte se, jak, aby se vaše vlasy silné a zdravé bez výrazných nákladů a pravidelné návštěvy kosmetických salónů.

  (Krása)