5 Přírodní prostředky ke snížení skvrny na obličeji


5 Přírodní prostředky ke snížení skvrny na obličeji

Health vzhled obličeje skvrny a akné je velmi časté estetickým problémem. Obvykle jsou příčinou malých nevýhod na pokožce přímé sluneční záření a hormonální změny v těle.

K dispozici je spousta kosmetických přípravků, které omezují obličejové skvrny. Nicméně, často vberihayut objevení vady na kůži, a někdy dokonce vést k rozvoji závažných komplikací.

Z důvodu pigmentace ztrácí lidská kůže svou přirozenou jednotnou barvu. Navícskvrny jsou jedním z prvních příznaků předčasného stárnutí, které prozradit skutečný věk osoby.

Samozřejmě, že můžete skrýt skvrny na obličeji pod tlustou vrstvou základu a dalších make-up nářadí. Většina lidí se však skrývá, ale problém vyřeší. Proto se hledají alternativní přírodní kosmetiky, s nimiž můžete vymazat kůži skvrny a brání jejich opětovnému výskytu v budoucnosti.

naštěstí jiná než syntetické kosmetických přípravkůje celá řada přírodních prostředků, které pomáhají obnovit kůži a odumřelé vidluschuvatyčástice. Tyto prostředky jsou neuvěřitelně účinné při potížích s menšími kožními vadami.

V tomto článku se budeme s vámi podělit o 5 receptů přírodní způsoby, jak snížit skvrny na obličeji. Vezměte je do zbraní a velmi brzy budete mít neuvěřitelný výsledek!

účinné přírodní prostředky pro snížení skvrny na obličeji

1. nástroj s přírodní jogurt a okurky

kombinující kyselinu mléčnou, která je součástí jogurt s vitaminem E a vody obsažené v okurky, dostanete bezpečné a výživné krém. To znamená, že čistí pokožku od skvrn, saturovat to s vlhkostí a obnovit zdravou barvu.

Due živin krém na bázi jogurtu a okurky účinně čistí kožní póry, z malých částic nečistot. Kromě toho je nástroj schopen zlepšení krevního oběhu a vyživují buňky vnitřních orgánů s kyslíkem a dalších živin. Složení

:

 • 5 lžíce přírodního jogurtu
 • 3 lžíce okurky šťávy přípravy

:

 • Mix přírodní jogurt s čerstvou okurkou šťávy malé nádobě až do hladkou strukturu.

Jak používat:

 • Rozložte krém rovnoměrně po obličeji. Věnujte zvláštní pozornost těm oblastem obličeje, kde je většina skvrn. Počkat
 • 30 minut, poté se opláchne výrobek zůstává teplá voda.
 • Opakujte postup nejméně třikrát týdně.

2. Prostředky z banánů a citron

nástroje snižování skvrny na obličej s banány a citronové šťávy obsahuje velké množství antioxidantů a zvlhčující sloučeniny, které obnovit kožní buňky.

Se silnými čistícími vlastnostmi tohoto nástroje je schopen nejen odstranit drobné nedokonalosti pleti, ale vrátit se do svého přirozeného lesku a dokonce i barvu.

Ingredience: 1 zralý banán

  šťáva z 1 citronu Příprava: Smíchejte na drobky

  • zralý banán s čerstvou citronovou šťávou.

  Způsob aplikace:

  • rovnoměrnou distribuci po povrchu masky a obličejové počkat 20-30 minut.
  • Potom zbytek produktu umyjte teplou vodou. Pro pozitivní efekt opakujte alespoň třikrát týdně.

  Poznámka: tento nástroj lze použít pouze v noci, protože kůže by neměla být pod vlivem slunečního záření po žádosti fyzické masky.

  3. Ječmen Ječmen - je velmi užitečný krupice, charakterizované vysokým obsahem antioxidantů, přírodních vláken, vitamíny a minerály. Proto produkty na bázi ječmene obnovit kůži a zabránit známky stárnutí pleti.

  Kromě ječmene může být použit jako přírodní alternativa k ukládání Scrub masku ječmene tak účinně purifikován z odumřelých kožních částic. Složení

  :

  • 1 šálek vody 3 lžíce ječmen Příprava

  :

  • Vodu k varu a přidejte zrna ječmene.
  • zrušil směsi po dobu 45 minut infuze, pak kmen (tekutina nebude nalít!).
  • rozdrtit ječmen bramborovou kaší.

  Způsob aplikace:

  • Dial ruce malé množství drceného ječmene a masáž obličeje jej po dobu 3-5 minut.
  • Poté si umyjte obličej kapalinou, která nasává ječmen.
  • opakujte alespoň třikrát týdně, aby se viditelné výsledky.

  4. Prostředky na bázi ředkvičky a citronu

  Vzhledem k tomu, ředkev charakterizované vysokým obsahem antioxidantů a základních minerálů do těla, založené na tom, jsou často připravovány přírodní prostředky pro snížení skvrny na obličeji a zabraňují předčasnému vrásky.

  Pro silnější účinek doporučujeme kombinovat ředkviček s čerstvou citronovou šťávou, protože má silné čističe vlastnosti.

  Ingredience: 1/2

  • velká ředkev (kořen sám bez listí) 1/2 citronové šťávy

  Metoda: Rub

  • ředkev na jemném struhadle a promícháme s čerstvou citronovou šťávou.

  Jak používat: Naneste

  • rozumí ty oblasti obličeje, kde většina skvrny a vrásky. Počkejte 20 minut.
  • Zbytek zbytku umyjte teplou vodou. Opakujte postup, který potřebujete každou noc.

  Upozorňujeme, že z důvodu výrobek obsahuje přírodní citronovou šťávu, musí vztahovat pouze před spaním.

  založeno 5.

  Tool jitrocel Chcete-li získat maximální užitek z této rostliny je třeba pravidelně aplikovat na kůži jitrocele čaje. Tento infuzní urychluje snížit skvrny na obličeji a zabraňuje předčasné vrásky a další drobné nedokonalosti pleti. Složení

  :

  • 1 šálku vody 2 lžíce psyllia (prodávané v lékárně) Příprava

  :

  • Vodu k varu a přidejte jitrocel.
  • Směs se odstraní z tepla, víka a nechá se louhovat 20 minut. Pak se přefiltruje
  • prostředek a nalijte ji na vhodném spreji.

  Způsob aplikace:

  • sprej postižené oblasti tvář dvakrát denně.
  • Pro dosažení pozitivního účinku by měl být postup prováděn denně.

  Upozorňujeme, že je třeba bojovat nejen nedokonalosti pleti pomocí těchto prostředků, ale také aby se zabránilo jejich výskytu. Chcete-li tento den před odchodem ven v teplém období prostředky aplikované na obličej před sluncem.

  Tento produkt bude chránit citlivou pokožku před škodlivým UV zářením. Kromě toho, že je účinným prostředkem pro prevenci kožních nedokonalostí v budoucnosti.

  6 tajemství potravin, které mají mít dokonalou pleť

  Co byste měli jíst závisí na tom, jaký typ pleti máte a co chcete léčit. A co je nejdůležitější, nezapomeňte, jak důležitá hydratace mít dokonalou pleť!


  Mohu odstranit strihy?

  Mohu odstranit strihy?

  Pokud je kůže natažené příliš, může způsobit skvrny, čáry nebo pruhy, obvykle růžové nebo fialové. Jedná se o striže. Při strie objeví poprvé, mají poměrně intenzivní je barva, ale v průběhu času méně viditelné. Naproti tomu stripy nezmizí samy o sobě. Objevují se častěji ve svalech, hýždích, pažích (obvykle podpaží), břicho, hrudník.

  (Krása)

  Užitečné vlastnosti a aplikace postavil avokádo

  Užitečné vlastnosti a aplikace postavil avokádo

  Zdravotní Avocado - chutné a výživné ovoce, které je také velmi prospěšné pro vaše zdraví. Ale ne každý ví, že avokádo semena (které jsou obvykle vlevo nebere ohled) může být jeden, protože mají více vitaminů než ovoce samotné. Navíc , můžete je aplikovat lokálně, jak se zbavit nechtěných problémů a kožních onemocnění, a zlepšit a zmírnění bolesti kloubů a svalů.

  (Krása)