5 Přírodních způsobů, jak bělit oblečení bez bělidla


5 Přírodních způsobů, jak bělit oblečení bez bělidla

Bílé oblečení se velmi snadno dostat špinavé, prostě se něco dotknout. A jestliže jej často nosí, pak nakonec začne být nažloutlý odstín.

Pro údržbu prádla je obvykle třeba používat chemikálie pro skladování, zejména s obsahem prádla. Výrobci tvrdí, že toto je nejlepší řešení pro obnovení původního jasného bílého odstínu vašeho oblečení.

Ano, je pravda, že tyto výrobky fungují dobře a možná je to nejjednodušší způsob, jak odělat oblečení. Nicméně chemické sloučeniny obsažené v nich nejsou v žádném případě užitečné, navíc mohou zničit životní prostředí.

Pro vás již nebudou muset používat bělidla a jiné výrobky z jeho obsah řešit domácí problémy, v tomto článku chceme sdílet několik tipů, jak vidipraty A nositekologickou cestou. Chcete-li odstranit skvrny a obnovit původní bílý odstín, budete potřebovat pouze přírodní produkty, které jsou doma pro každého.

Bílý ocet Bílý ocet je nejen dokonale odstraňuje skvrny a nečistoty, se také velmi dobré pro tkaniny, přirozeně zjemňuje ji a co je nejdůležitější - umožňuje vyhnout se použití aviváže s vysokým obsahem sloučenin.

Jak ji používat?

Přidejte z ½ až 1 šálku destilovaného bílého octa do obvyklého pracího prostředku pro mytí v pračce a myjte prádlo jako obvykle.

 • Pokud vaše oblečení má skvrny v blízkosti krku, v podpaží nebo na jiných místech, utřete na problémové území trochu bílého octa a počkejte hodinu před praním.

Sóda na pečení

Tento výrobek je nejen velmi cenově dostupný, ale také proniká hluboko do tkaniny vašeho oděvu, je měkký a štětcem.

Jak ji používat?

 • Přidejte ½ šálku sody do obvyklé pračky a myjte jej jako obvykle. Nezapomeňte rozdělit bílé a barevné oblečení.
 • Chcete-li odstranit skvrny, které se jedí, přidávejte sódu na pečení s malým množstvím citronové šťávy jen do problémových oblastí.

Peroxid vodíku

Peroxid vodíku je skvělý způsob péče o bílé tekutiny, zatímco neobsahuje bělidlo.

Jak jej používat?

 • Přidejte ½ šálku 3% roztoku peroxidu vodíku do běžné prádelny. Může být také aplikován přímo na skvrnu.

Citronová šťáva Citronová šťáva - přirozený stahující, která proniká hluboko do vláken a tkaninodstraňuje nečistoty. Poté zůstávají šaty svěží a bílé.

Jak ji používat?

 • typ v hrnci s vodou a přidá se několik plátků citronu tam, přivést k varu, a pak se jednu hodinu oblečení máčet ve vodě před citrónové normálním praní.
 • Můžete také udělat mýdlem, polévková lžíce a dvě citronové šťávy. Namočte do této směsi špinavé prádlo, poté opláchněte a vysušte na slunci.

Mléko

Tuto úžasnou ingredienci lze použít k péči o oblečení, protože pomáhá udržovat si prádlo. Mléko se doporučuje zejména pro jemné tkaniny nebo bavlnu.

Jak ji používat?

 • Zmáčkněte oblečení v misce s mlékem několik hodin a pak to udělejte jako obvykle. Tipy pro ukládání

bílé nosit bílé šaty byly v dobrém stavu a neztratil šaty, budete vypadat po ní opatrně.

Pokud opravdu rádi nosí bílý, dávat pozor na tyto tipy:

 • Nepoužívejte chemické bělidla oblečení vyrobené z polyesteru nebo obsahuje polyester a bavlna mísí. Důvodem je, že může způsobit reakci mezi bělícím a polyesterovým materiálem a v důsledku toho textilie křičí.
 • Věnujte pozornost vodě, kterou používáte k praní, protože pokud je špinavá, může to způsobit žloutnutí tkaniny.
 • Při praní bílých šatů přidejte do vody trochu bouře, změkčuje tkaninu. Nebojte se, vrták nezanechá žádné skvrny.
 • K vymazuvavsya není bílé, nevztahuje na něj parfémy, deodoranty a další výrobky, které jsou špatné pro tkaniny. To obvykle vede ke vzniku žlutých skvrn na oblečení.
 • Snažte se vysušit bílé oblečení na slunci, protože UV záření pomůže udržet si prádlo a jas.


Starověký čínský lék na snížení hladiny cholesterolu agenti

Starověký čínský lék na snížení hladiny cholesterolu agenti

Přírodní Cholesterol - druh tuku (také známý pod pojmem „lipid“), které je lidské tělo je životně důležitý pro správné fungování vnitřních orgánů a system.Utim, nyní více lidí, jsou vystaveni riziku nákazy různých poruch kardiovaskulární systém prostřednictvím vysoký cholesterol , což často vede ke špatné stravovací návyky.

(Lidových opravné)

Fyzické a nenákladný prostředek pro čištění domů

Fyzické a nenákladný prostředek pro čištění domů

Přírodní produkty Věděli jste, že čištění domů mohl použít jako ocet, jedlá soda a citronovou potravin Tyto levné a přírodní produkty? V tomto článku vám vysvětlíme, jak s těmito výrobky vyčistit svůj domov, a řekněte nám o výhodách těchto přírodních čistících produktů. Výhody přírodních čističů pomocí ocet, jedlá soda a citronovou úklid, získáte následující výhody: Jsou levnější Jsou velmi účinné Jsou jednoduché na používání Jsou k dispozici Neobsahují jakékoliv toxické látky Oni šetrná k životnímu prostředí Jablečný ocet také to, že ocet je velmi užitečný produkt pro lidské zdraví a nádherné kosmetických výrobků pro pokožku a vlasy, je možné jej použít k čištění domu.

(Lidových opravné)