Přírodní vlasový kondicionér


Přírodní vlasový kondicionér

Health Vybrali jsme vám celou řadu přírodních vlasový kondicionér, takže si můžete opustit takové uměle syntetizované léky, které činí vaše vlasy krásné, ale může také vést k poškození zdraví.

skalp absorbovat všechny komponenty, které tvoří šampony, kondicionéry, balzámy, laky a jiné výrobky pro péči o vlasy, , což může nepříznivě ovlivnit stav našeho zdraví.

Zejména jsou známy případy těžké alergie nebo dokonce smrt po použití vlasů.

Nezapomeňte, že před použitím jakýkoliv nový produkt udělat test na alergické reakce, a to zejména v případech, kdy se chystáte použít barvu poprvé, nebo změnit svou obvyklou značku pro novou barvou, které jsou velmi odlišné složky.

Je to jen otázka vypracování rychlosti závěrky a věnování trochu času, abyste se ujistili, že nebudete mít žádné vedlejší účinky z tohoto nástroje.

Co je vlasový kondicionér?

Kondicionér na vlasy - to je lék, který by měl být použit po šamponování pro zvlhčení vlasů. Navíc změkčuje vlasy a činí je citlivější na česání a stohování. Kondicionér a šampon by měly být vždy používány společně.

V tomto článku se s vámi podělíme o 5 přírodních vlasových kondicionérů, které si můžete udělat ve svém domě.

recept číslo 1

Hlavní složka naše první klimatizace - to med.

Ingredience:

  • 1 st. l olivový olej
  • 2 lžíce. l přírodní med
  • 1 st. l olejové barvy
  • 1 st. l

Varení:

Směs v teplovzdorné misce lžíce olivového oleje, dvě polévkové lžíce medu a lžíce másla (nebo kefír). Tuto směs zahřejte v mikrovlnné troubě po dobu 30-60 sekund. Pak přidejte k této směsi lžíce mouky, aby se jí pastovitá.

Když se tento kondicionér ochladí na pokojovou teplotu, aplikujte ho na vlasy a nechte tam po dobu 20 minut. Pak důkladně umyjte.

recept číslo 2

Hlavní složkou tento klimatizátor jemátou.

Vroucí dvě sklenice vody se dvěma lžičkami máty. Nechte tuto infuzi ochladit, dokud neukončíte hlavu normálním šamponem. Naneste na mokré vlasy.

Budete cítit svěžest a vaše vlasy budou mít zdravý vzhled.

Recept č. 3

Kondicionér pro růst vlasů

Tento kondicionér je vhodný pro suché nebo křehké vlasy. Nedoporučujeme vám ho používat, pokud máte husté vlasy.

Pro tento produkt budete potřebovat vaječný žloutek, dětský olej a poloviční sklenici vody.

Způsob přípravy:

Provaření vaječného žloutku, poté pečlivě nalijte dětský olej a pokračujte v holení. Pomalu nalijte vodu a pokračujte v míchání směsi.

Když se směs stává homogenní, naneste ji masírováním vlasů tak, aby mohla dosáhnout folikulů. Opláchněte teplou vodou.

Recept # 4

Tento přípravek je založen na jogurtu, medu a žloutku.

Způsob přípravy:

Smíchejte sklenici jogurtu, dvě lžíce medu a jednoho žloutku. Když se směs stává homogenní, aplikujte ji na vlasy. Opláchněte jako obvykle. recept č. 5

Hlavní složka

Toto klimatizační zařízení - Je jablečný ocet .Smíchejte sklenici octového jablečného octa se sklenicí vody.

Použijte tuto směs na vlasy a opláchněte jako obvykle. Použijte kondicionéry pouze na vlasy, nikoliv na pokožku hlavy, zvláště pokud jsou vyrobeny na bázi

oleje.Venujte pozornost!

Vaše vlasy budou trvat nějaký čas, než si zvyknete na přírodní produkty. Pokud se rozhodnete tyto nástroje používat průběžně, můžete si všimnout nepředvídatelných vedlejších účinků. Nebojte se, je to jen proces detoxikace těla.

Můžete mít lupiny, nebo naopak, vaše vlasy budou mastné. Ale pokud budete i nadále používat přírodní prostředky, brzy se vaše vlasy stanou zdravějšími a silnějšími. Nezapomeňte, že přechod na přírodní prostředky vyžaduje hodně vytrvalosti a systematické, takže pokud neustále používáte takové prostředky, pak si všimnete trvalého pozitivního účinku.


ČIštění pokožky s mandlemi a vodou s rozmarýnem

ČIštění pokožky s mandlemi a vodou s rozmarýnem

Denní čištění pokožky je stejně důležité jako její správné zvlhčení. Čištění pokožky pomáhá odstraňovat nečistoty a make-up, stejně jako mrtvé buňky, které snižují jas a barvu pokožky. V tomto článku zjistěte, jak můžete přirozeně vyčistit kůži pomocí starého kosmetického produktu obsahujícího mandle a rozmarýn.

(Krása)

Maska ​​s aspirinem a jogurt

Maska ​​s aspirinem a jogurt

Zdravotnictví stálou expozici vůči ultrafialovému záření a hormonálních změn jsou dva hlavní důvody, proč vzhled skvrny na obličeji. Tento stav se stává stále rozšířenější a každý den širokou škálu agentů přidává nové, které zabraňují vzhledu skvrn na obličeji. Problém je v tom, že tyto komerční prostředky jsou obvykle drahé.

(Krása)