Důsledky návrat k ideální hmotnosti


Důsledky návrat k ideální hmotnosti

Hubnutí Schopnost ohlédnout v čase a vidět změny , k nimž došlo ve vaší hmotnosti, jednoduše neocenitelné. Je to důsledek tvrdé fyzické práce nad sebou a reformy stravovacích návyků.

Teď, když tělocvična nevystraší tak, jak jste dělali předtím, a můžete zvedat větší váhu pokaždé.

Pro jídlo jste přestali jíst ham hamburgery a zjevně ovlivnily vaše tvary tím, že je zkomplikovaly. Existují určité věci, které se stane osobě, když se vrátí k její ideální hmotnosti. Připravte se na další informace o výhodách a výzvách této nové fáze života.

1. Nejdůležitější věcí je vždy na prvním místě: oslavte své vítězství!

Ano! Začněme tím nejlepším. Odstranění extra kilo a návrat k jeho ideální hmotnosti je opět skutečným úspěchem.

Jak hezké je vidět, že veškeré vynaložené úsilí stojí za to a teď je čas na oslavu. Není však nutné jednoduše jít a házet vše do větru, protože vše, co jste dosáhli, může být snadno ztraceno jen kvůli nesmělé oslavě. Zajistěte, aby vaše strana byla výjimečná, aby to také prospělo vaší postavě a nevedlo k vzniku nových kilo.

Například, můžete ukázat každému, jak jste šťastný, když nosíte šaty, které už dlouho visely v hlubinách šatníku. Konečně vám teď vyhovuje a sedí perfektně.

  • Nebo se můžete zapsat do tanečních lekcí, které se dříve zdalo nereálné.
  • Další skvělá volba: párty s nejbližšími lidmi.
  • Ano, to znamená žádný koláč a žádné škodlivé uhlohydráty. Nejlepší je jen nakrájet ovoce, vařit dezerty s jogurtem nebo jinými podobnými pokrmy. můžete dočíst: „

10 potravin pro rychlé spalování břišní tuk“ 2. Jakmile zabírají správný režim, cesta zpátky tam

Jakmile se rozhodnete držet se správné výživy, nemůže být porušena.

Lidé, kteří se opět dokázali vrátit k ideální hmotnosti, jsou ti, kteří jedí zdravé a vyvážené jídlo. Měli by i nadále správně jíst, aby se extra libra nevrátila.

K tomu, aby se připojili k úžasné skupině lidí, kteří každý den sledují svůj režim, je něco, co stojí za to vědět:

slovo "dieta" musí být navždy vymazáno z paměti. Jakmile toto slovo zmeškáme z našeho vědomí, zdravý životní styl by měl být prázdný. V podstatě to není strava, ale spíše soubor dobrých návyků, který vždy pomůže udržet ideální váhu.

3. Můžete jíst chutné

Nyní, abyste pochopili, co je zdravý životní styl, neomezují sami jíst některé potraviny, které ve skutečnosti dělá radost.

Nejhorší věc ohledně stravy je to, že často zakazuje spoustu různých produktů, ale nefunguje, takže je pro člověka obtížné.

chcete jíst, protože z částky nebo pocit frustrovaný, když děláte dopřejte kousek, takže požadované jídlo, protože zákaz je ještě atraktivnější.

Není nic špatného s

nenechte se jíst dezert nebo chutnou bagetu . Není nutné se omezovat jednou za měsíc, protože i když vám jednou jednou za týden dáte vůli, nebude to bolet.Znovu, nezapomeňte, že jde o životní styl, ale nemějte strach o to.

můžete vyzkoušet některé zdravé alternativy, jako jsou kuchyně, které si to nechat ujít:

domácí chléb namísto obchod, banánové chipsy, bonbón, želatinu a další. 4. Většina vážit sami

nemá smysl proměnit v posedlost a každý den vážil však

žádoucí sledovat svoji váhu jednou týdně nebo dvakrát za měsíc. Navíc se může stát, že jste se udělali dobře v hale, abyste dosáhli své ideální hmotnosti, a nyní je nižší než je nutné. Když se člověk stává váženým, může jasně vidět změny, ke kterým došlo. Musíte získat notebook a dělat poznámky o tomto vývoji. Například v případě jednoho týdne přidat do svého jídelníčku výrobek a právě zadali, můžete se zeptat na výživu, nebo je to něco, co má dělat.

Objevuje se a naopak: po těžkých fyzických procvičováních se cítíte oslabená a váha výrazně klesá. V tomto případě stojí za to podívat se na program vyvinutý

Dietitian a trenér. 5. Ruce na kůži začnou

Možná to není vaše chyba, protože mnoho lidí má genetickou predispozici k štěkání kůže. Tento problém však někdy závisí na počtu kilogramů, které jste vynechali. V každém případě kůže na rukou ztratí elasticitu a začne hýbat.

Někteří lidé se rozhodnou použít chirurgickou intervenci k odstranění přebytečné kůže, zatímco jiní s ní prostě žijí. Jaké řešení byste nepřijal, nezapomeňte, že tento problém je pouze odrazem veškerého úsilí, jehož cílem je dosáhnout ideální váhy.

Podívejte se také: "

Fyzická pleť po hubnutí: co dělat?Vítejte v nové fázi životního

Pokud se vrátit ke svému ideální váhu, znamená to, že začátek nového období v životě. Připravte se na to a

učit se milovat své tělo a konečný výsledek konverze . Možná některé malé detaily, které se vám stále nelíbí, ale vždy můžete pracovat na sobě.


Nápoje pro urychlení metabolismu

Nápoje pro urychlení metabolismu

Hubnutí Pokud jste při hledání bezpečný způsob, jak zhubnout a očistit tělo toxinů přijmout přijetí těchto účinných nápojů urychlit metabolismus! Tyto užitečné nástroje mají nejen schopnost zrychlit metabolismus, ale jistě stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestě k ztrátě kila navíc! 1. Mint nápoj Složení: 7 lžíce volný list zeleného čaje (70 g) 7 sklenic vody (asi 1,7 litru) hrst čerstvé máty 1-2 citrony Příprava: Za prvé, připravte základ máta nápoj k urychlení metabolismu - vaří zelený čaj.

(Ztráta váhy)

Zkuste 15-minutové cvičení spálit tuk

Zkuste 15-minutové cvičení spálit tuk

Tento 15-minutový trénink je skvělý pro ty, kteří chtějí zvyknout na cvičení. Skládá se ze souboru cvičení, které jsou velmi snadné. Tajemství je udržet si záda rovně a dýchat správně. Většina školení o spalování tuku nás přemýšlí o dlouhém a velkém úsilí. To však není pravda. Ne všechna cvičení jsou tak vyčerpávající.

(Ztráta váhy)