5 Největších chyb lidí závislých


5 Největších chyb lidí závislých

Sex a vztahy Závislí lidé nejsou schopni se s ním sama, mají tendenci být vždy ve vztahu. Poté, co ve svém životě je rozloučení s milovanou osobou, okamžitě hledat náhradu zaplnit prázdnotu.

Někdy se tyto vztahy nejsou založeny na lásce a potřebě mít někoho vedle. Samozřejmě, stejně jako vztahy s výhodami často vedou k nedorozumění a spory, čímž partneři závislí lidé začnou cítit k nim slzný sami vztahy. Bohužel

, závislé osoby nejsou vždy vědomi závažnosti problému, dokud nezačnou přetečení vzrušení, smutku a zoufalství.

Do té doby, zatímco závislé osoby nejsou vidchuyuyut negativním důsledkům jejich nadměrné připevnění k partnerovi, nemohou tento začarovaný kruh prolomit. Ve skutečnosti, psychické a emoční závislost - jedná se o velmi hluboký problém často nemožné vyřešit bez pomoci odborníků.

Dnes budeme s vámi podělit o pět známky citové závislosti, takže si můžete načasovat identifikovat problém v sobě a varovat své přátele.

1. Závislí lidé nemohou prokázat nad určitou mez

nezbytné v některém a všechny aspekty života. Například, pokud máte rádi chuť alkoholu, je nepravděpodobné, aby začala používat denně v nadměrném množství, jak dobře víme, že alkohol má negativní vliv na organismus.

V případě závislých osob, pro vztah jsou ochotni vzdát se své vlastní preference a návyky. Tato závislost nakonec vede ke ztrátě svého vlastního „já“, jen proto, aby nedošlo k možné opuštěné druhé polovině roku.

V důsledku toho se citliví lidé obvykle mají velmi nízké sebevědomí a vždy cítit uražen. Nicménělidem trpícím závislostí, bál se otevřeně vyjádřit své pocity pro partnery tak, aby se neodvrátil se od nich.

cena pravdě se snaží zaplnit prázdnotu ve svém srdci.

2. závislý člověk věří, že jeho partnerem středem vesmíru

muže, který je náchylný k emoční závislost na partnerovi, každý nový vztah je úplně jiný vzhled. Její chování závisí na tom, kdo je blízko, takže lidí závislých ve vztazích obvykle nemají jednat upřímně a plnit svou roli.

Jste-li nezávislá osoba, pak nebude zradit vaše návyky a preference v nových vztazích. Místo toho se lidé, kteří pozorují závislost, snaží se přizpůsobit vzájemnému partnerovi.

Obvykle přebírají chutě svých polovin, zanedbávají své vlastní touhy a zájmy.

Závislé osoby jsou náchylné k manickým a posedlým myšlenkám. Na okamžik přestanou přemýšlet o svém partnerovi. Navíc takoví lidé rádi dělají práci pro svou milovanou osobu a tvrdě pracují na blahu svých párů, aniž by čekali na pomoc druhé strany.

Lidé trpící emoční závislostí mají tendenci se zcela rozpouštět v předmětu své vášně, radikálně mění své vlastní životy. Jejich chování má obvykle absurdní pohled, ale proč se chytří lidé takhle chovají?

Závislé osoby nevnímají pár milovníků jako dva nezávislé, stejné lidi, kteří vedou společný život. V jejich očích je vztah sloučením dvou samostatných "já" do jedné osoby.

3. Závislost nutí lidi být šťastný

štěstí a smutek emocionálně nestabilní lidi zcela závislý na předmětu jejich lásky, a když na první pohled se tato situace může zdát normální, ve skutečnosti, že problém je velmi vážné.

Závislý člověk přestává být vlastníkem svých vlastních emocí, a to je to, co druhá polovina může použít.

Lidé závislí na partnerství jsou velmi zranitelní. Pokud jim někdo miluje něco nepříjemného nebo urážlivého, může okamžitě ztlumit slunce a zbarvit šťastný den v tmavých barvách.

Pamatujte si, že vaše pocity by neměly záviset na jiné osobě, protože vy - majitelé jejich emocí. Nikdo neví jistě, co se ve vašich myšlenkách děje, takže je nikdo nesmí kontrolovat.

Nedovolte, aby vaše prostředí ublížilo a pohrdálo vašimi zájmy.

4. Závislé osoby se obávají, že budou opuštěny

Samozřejmě, to neznamená, že osoba, která je náchylná k emocionální závislosti, nikdy nevyháněla lidi. Tito lidé však obvykle dělají první krok k usmíření po konfliktech.

Psychologicky závislý člověk nehazuje svého partnera, pokud jen kvůli jinému předmětu vášně (ale to se děje velmi zřídka).

Proto se takoví lidé neustále obávají, že budou opuštěni. Závislý člověk vždy kladí potřeby partnera vyšší než jeho vlastní a vynaloží veškeré úsilí na realizaci všech rozmarů druhé poloviny.To znamená, že pokud jde o vztahy,emocionálně závislý člověk je ochoten poslouchat

a sloužit svému partnerovi. Samozřejmě, pokud jste si všimli v sobě nebo některého ze svých přátel tendenci k závislosti, okamžitě porazili poplach. Buďte však připraveni na skutečnost, že osoba se zjevnými známkami emoční závislosti není vždy připravena problém rozpoznat. Můžete se setkat s nervózní zhroucení, zoufalství a silné bolesti, když osoba otevře pravdu.

5. Závislý člověk neopustí partnera, i když jeho strana je nešťastný I když všechny otázky závislý člověk řekne, že je to v pořádku, ve skutečnosti to je dobře vědom toho, že tomu tak není. Pokaždé, když zůstanou osamělí, emocionálně nestabilní lidé zažijí záchvaty paniky.

Pro závislou osobu je její partner druhem drogy, bez kterého si nedokáže představit. Takoví lidé jsou velmi obtížní zažít dokonce i krátkou separaci s objektem vášně.

Pokud se v tomto popisu poznáte, snažte se změnit své obvyklé chování a začít se zdržovat častěji. Naučte se užívat svůj pobyt sám. Nevážejte vztahy s člověkem jen proto, abyste zaplnili prázdnotu v srdci.

Samozřejmě, že není tak snadné překládat do reality, ale kdo slíbil, že se emocionální závislost snadno zbaví?

A slibujeme: jakmile se naučíte být šťastný sám, váš život se drasticky změní k lepšímu.

Je to okamžik, kdy se cítíte jako úplná a nezávislá osoba, budete připraveni na nový vztah.


4 čAsté chyby ve vztazích Sex a vztahy

4 čAsté chyby ve vztazích Sex a vztahy

Nad životem a emocionální růst lépe vy sami víte. Uznáváte chyby ve vztazích, a postavit „zeď“, který jste někdy dát dohromady a vaše polovina cítit pohodlně a šťastný. Někdy se však chyby nedají snadno rozpoznat. Někdy se můžete cítit špatně o své polovině a místo toho, abyste ukazovali vděk, lásku a respekt, vytvořili nedůvěru a bídu.

(Sex a vztahy)

Obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?

Obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?

Vztahy odhalují nesrovnalosti, které mohou vést k nevyhnutelné paralýze . Někdy se však rozhodnete obnovit spojení s bývalým. Mám se vrátit k bývalému partnerovi? Ve skutečnosti všechno závisí na okolnostech, které vedly k přestávce, stejně jako na důvodu, proč jste přemýšleli o obnovení vztahu. Například návrat k bývalému partnerovi prostřednictvím osamělosti je falešným rozhodnutím.

(Sex a vztahy)