5 Byliny, které toxiny z krevního


5 Byliny, které toxiny z krevního

přirozenou cestou únava, otok, suchá a jednotvárný kůži? To vše může být známky toho, že vaše krev je plná toxinů a zbytků a nejen postrádá vitamíny, ale vaše buňky jsou bohaté na látky, které musí být odstraněny. Budeme popisovat některé léčivých rostlin, které mohou být užitečné.

Health naši krev víme, že subjekty odpovědné za čištění krve a odstraňování toxinů - ledviny a játra.skvělý způsob, jak jim pomoci pracovat efektivněji - Vyvážená strava obsahující čajů, které mohou zlepšit proces detoxikace krve.

Je důležité mít zdravé krve, protože to může nejen zabránit některé nemoci, ale také aby se zabránilo vzhled suchou, tupý kůže a předčasnému stárnutí , udržování buněk silná.

Je velmi důležité udržovat tělo v dobrém stavu a konzumovat všechny důležité živiny a vitamíny, aby se zabránilo nedostatku a pravidelně odstraňovat toxiny z těla, aby čisté a zdravé naši krev. V tomto článku vám řekneme, které léčivé byliny mohou pomoci.

Jak mohu odstranit toxiny z krve?

Než jsme vám říci, že byliny a čaje jsou nejvhodnější pro detoxikaci krve, musíme také zvážit, co produkty mohou pomoci, mezi něž patří zejména:

  • užitečné ovoce: citróny, hrozny, pomeranče, grapefruit, ananas, bobule borůvky, kiwi, jahody atd.
  • zeleniny, které toxiny z krve: česnek, cibule, mrkev, celer, petržel, vojtěška klíčky, sójové ...

bylinky a rostliny odstranit toxiny

1. kořen lopuchu Tato rostlina se skvěle hodí pro detoxikaci krve a lymfatického systému. Najdete ji v místním obchodě s užitečnými produkty. Jak víte, lopuchu toxiny, zlepšuje krevní oběh, zabraňuje zadržování tekutin a otoky, a jiní.

Vylučování toxinů skrze kůži a / nebo moč, také snížíme hladiny kyseliny močové. Co jiného potřebujete? Budete překvapeni, že kořen lopuchu dělá mnohem víc - skvělý způsob, jak k léčbě artritidy, ischias, dna, kožní vyrážky, akné, pálení žáhy, ledvinové kameny nebo žlučníku, onemocnění jater, cystitida, herpes, horečka, diabetes ... Můžete pít až dva čaje denně, stačí přidat čajovou lžičku kořenu lopuchu na sklenici vařící vody. Uvidíte, jak mnohem lépe máte pocit.

2. Buzzard

Slyšeli jste o této rostlině? Je to nádherné projímadlo, které má také očistné a antiseptické vlastnosti. Snižuje otoky, je přirozené a astringentní a antibakteriální činidlo, odstraňuje krevní sérum a má dobrý účinek na ledviny a játra.

Můžete také najít v obchodech s přírodními produkty jak v tekuté formě, tak ve formě tablet. V ideálním případě pijte po každém jídle šálek čaje se staršími. Má mnoho výhod.

3. Hrdlo příze

Samozřejmě jste slyšeli o vynikající vlastnosti kopřiva. Na večeři není nic lepšího než šálek dobrého čaje s kopřivami. Krk je velmi účinná bylina pro odstranění toxinů, protože rychle odstraňuje toxické látky z těla a krve.

Tento diuretik, stejně jako zmíněné rostliny, je vhodný také pro játra a ledviny. Bezpochyby je kopřivka vždy skvělá volba.

4. Pampeliška

Pampeliška čaj, který je vhodný k pití na večeři, pomáhá odstraňovat toxiny a zlepšuje krevní oběh. Položte několik květin do hrnce s vařící vodou a nechte stát 5 minut před pivem.

5. Gisop

Už jste někdy slyšeli o úžasných vlastnostech giosopu pro detoxikaci krve a odstranění škodlivých tuků z těla?Tato rostlina se nachází v obchodech s přírodními produkty, kde můžete nepochybně mluvit o své neuvěřitelné schopnosti stimulovat ztrátu váhy a zlepšit kvalitu krve. Píjete dva šálky tohoto čaje denně, přidáním jedné čajové lžičky listů yzopu do sklenice vařící vody.

6. Aloe Vera

Všichni milují aloe vera - léčivou rostlinou, která je užitečná pro mnoho onemocnění. Jeho přínos se liší od stimulace imunitního systému a detoxikace až po antibakteriální, antifungální a antivirové vlastnosti.

Tato rostlina je také užitečná pro játra a ledviny, oživuje celé tělo. Používejte aloe čaj každý den. Vše, co potřebujete, je lžíce průsvitného gelu ze středu stonků rostliny.

Pečlivě stlačte gel na varnou konvici s vroucí vodou. Důkladně promíchejte, odstraňte z tepla a nechte 5 minut stát. Bude to ještě chutnější, pokud přidáte několik kapek citronové šťávy na čaj. Jen sbohem.


Používání peroxidu vodíku v domácnosti

Používání peroxidu vodíku v domácnosti

Peroxid vodíku je velmi běžná směs, protože je považována za jednu z nejbezpečnějších přírodních látek pro dezinfekci. Tento produkt dokáže zcela eliminovat mikroorganismy oxidací, tj. Řízeným spalovacím procesem. Ačkoli peroxid vodíku se běžně používá k léčebným účelům, má také mnoho dalších použití pro čištění a další funkce v domácnosti.

(Lidových opravné)

Náprava na ocot a zelené rajčata k léčbě křečových žil

Náprava na ocot a zelené rajčata k léčbě křečových žil

Křečové žíly - Jedná se o zvětšené žíly. Vznikají kvůli poruchám krevního oběhu, protože se krev nevrací normálně do vašeho srdce, proto je nutné léčit křečové žíly. To je jeden z nejběžnějších estetických problémů u žen. Typicky se v dospělosti objevují varixy kvůli genetice a hormonům. V zdravém těle srdeční chlopně neustále tlačí průtok krve.

(Lidových opravné)