5 Bylin, které pomáhají hubnout


5 Bylin, které pomáhají hubnout

Hubnutí Některé léčivé rostliny, jako je zelený čaj, červený čaj, zázvor, pampeliška a přesličky velmi dobrý vliv na naše zdraví, a to zejména pokud jde o hubnutí (je-li tyto rostliny jsou ve dvojicích se zdravou výživou a každodenním cvičením).

Tento článek vám vysvětlí výhody bylin a nejlepší způsob, jak je používat, takže můžete začít zhubnout bez velké oběti. Postupujte podle těchto tipů a budete si jisti, že ztratíte kosmetické přípravky a zlepšíte své zdraví.

Zelený čaj

Zelený čaj je široce známý kvůli jeho chudým vlastnostem. Pomáhá zhubnout, protože stimuluje metabolismus. Umožní vám snadné spalování kalorií a ztrátu několika kilo. Kromě toho pomáhá spalovat tuky a minimalizovat zadržování vody. Tento nápoj je opravdu úžasně mnohostranný.

Doporučujeme pít malé množství zeleného čaje, pokud trpíte zácpou, protože je adstringentní, a pokud máte anémii, protože nápoj neabsorbuje tolik železa v těle.

Oolong čaj Oolong čaj skutečně pochází ze stejné rostliny jako zelený čaj, ale na rozdíl od zelené, červený čaj je podroben fermentaci prodloužené. Proto červený čaj podporuje hubnutí více než zelený čaj, a ještě více stimulující aktivitu v těle, , protože není vhodný pro lidi, kteří trpí úzkostí nebo nespavostí. Doporučujeme výběr zeleného nebo červeného čaje v závislosti na konkrétní situaci. Přeslička

U lidí, jejichž obezita je částečně kvůli zadržování vody, doporučujeme použití přesličky, což je diuretikum. Tato rostlina může zvýšit až o 30% množství moči, které tělo produkuje, a přeslička pomáhá eliminovat toxiny.

Tato rostlina se vyskytuje v létě v oblastech s vlhkostí, v blízkosti řek, jezer a močálů a většinou oxidu hlinitého půdy. Nejlepší je použít stonky, nikoli listy. Stačí zavěsit stonky a nechat je uschnout.

Pampeliška Pampeliška je jedním z nejúčinnějších bylin pro pročištění těla, a pokud chcete dosáhnout ideální váhu, musíte se nejprve zbavit toxinů nahromaděných v těle. Pampeliška je také má diuretický účinek, což znamená, že může pomoci tělu správně trávit tuky a regulovat hladinu glukózy v krvi.

zázvor

zázvor - je skvělý produkt, který byl dlouho známý pro své léčebné vlastnosti. V tomto případě budeme hovořit o tom, jak může pomoci zhubnout v důsledku schopnosti urychlit metabolismus, zlepšit trávení, spalovat tuky a regulovat hladinu glukózy v krvi.

Jak je vypít?

Abyste těžit z těchto léčivých rostlin, měli byste je denně pít jako čaj a pít asi tři šálky denně. Další možností je vypít výtažky z těchto rostlin, které si můžete zakoupit v bylinné prodejně. V takovém případě byste je měli vypít spolu s několika sklenicemi vody denně.

Nejprve byste měli vypít nejméně dvě šálky těchto tekutin na prázdný žaludek. Potom pijte čaje nebo extrakty, které jsou ponechány uprostřed rána nebo poledne. Snažte se je nepít před spaním, abyste nemuseli vstávat a jít na toaletu uprostřed noci a že jejich aktivní složky nezpůsobují nespavost.

Můžete vždy přidat trochu citronové šťávy, zvýšit vlastnosti těchto nápojů. Pokud je chcete oslabit, měli byste používat pouze stevia, abyste nepřidali žádné další kalorie.

Ačkoli někteří odborníci na výživu doporučují pití studených nápojů, aby se zvýšilo množství vypalovaných kalorií, studené tekutiny mají ve skutečnosti špatný účinek na játra, takže nedoporučujeme, abyste se s touto radou dopustili. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je pít teplé, teplé nebo nealkoholické nápoje, nikdy nepoužívat ledové.

Upozornění

Je třeba poznamenat, že žádná léčivá rostlina není schopna vytvořit zázrak. Tyto bylinné přípravky jsou navrženy tak, aby doplňovaly zdravé stravování a každodenní cvičení. Výsledky nebudou okamžitě, ale postupně, umožňující tělu přirozeně zhubnout, stejně jako prevenci negativních důsledků rychlého úbytku hmotnosti nebo schopnosti rychle získat ztrátu hmotnosti.


Zázračné potraviny, které pomáhají spalovat tuk na břiše

Zázračné potraviny, které pomáhají spalovat tuk na břiše

Hubnutí Navíc k hromadění tuku v oblasti břicha kazit naši postavu, to je také nebezpečné pro zdraví celého těla. Protože tato oblast jsou některé životně důležité vnitřní orgány, defektní jejich provozu může způsobit vysoký krevní tlak, diabetes, steatóza jater a řadu dalších poruch. Mírné zvýšení objemu není kritické, ale jejich postupný růst může vyvolat nemoci, které narušují normální životní styl.

(Ztráta váhy)

6 účInných postojů jógy pro hubnutí

6 účInných postojů jógy pro hubnutí

Hubnutí - problém, který znepokojuje mnoho lidí . Bohužel lidé, kteří se snaží zbavit se dalších kilogramů, při hledání požadované postavy na vážích často používají nebezpečné metody, včetně extrémních diet a vyčerpávajících fyzických cvičení. Ovšem víte, že nadváha může být ztracena prostřednictvím jógy?

(Ztráta váhy)