5 Kroků odpustit a zapomenout


5 Kroků odpustit a zapomenout

Sex a vztahy Aby bylo možné sledovat život a plně si vychutnat to, musíme se naučit odpouštět lidem, kteří nás cítí poškozeny v minulosti a jít dál.

Omlouvám se, není to snadné. Když začnete zapomínat, že jste zraněni, začnou se zranit rány. Budete se cítit šťastní, zbavíte se ran a jizev z toho, co vám ublížilo.

Stačí trpět bolestí. Proč ho držet a dát mu hodnotu, kterou nemá? Není to dost, že jste to žili a vzali jste se k němu, když se to stalo? Proč pokračovat v léčbě bolesti zad?

Začněte léčit jednou provždy. Opravdu vyžaduje odvahu, lásku a pochopení. Zde je pět kroků k odpuštění, zapomenutí a pokračování v životě.

1. Uvědomte si, že nedostatek odpuštění ovlivňuje váš život

Musíte pochopit, že osoba, která vám způsobila bolest, vás skutečně ovlivňuje. Uvědomte si, že když se rozhodnete odpustit této osobě, je to proto, že si ji zasloužíte. Nemá to nic společného s tím, kdo tě ublížil. Je důležité, abyste se sami zacházeli. Chvění bolesti způsobí, že se cítíte špatně a cítit se špatně. Musíte se snažit

vypořádat se s vašimi pocity, že odpuštění bylo upřímné. Především udržujte klid, abyste se vyhnuli hněvu a udržovali stres pod kontrolou. Pokuste se myslet na něco klidného.

Můžete přemýšlet o milovaném člověku, který máte rádi, nebo nahradit negativní pozitivní.

Nepřepínejte situaci a nevyhněte se jí.

Zkompilujte s tím a přikládejte k tomu důležitost bez emočních zavazadel, které jste v minulosti přinesli. 2. Rozhodněte, jestli opravdu chcete jít dál bez ospravedlnění

Tento krok je velmi důležitý. Musíte pečlivě promyslet a představit si problém.

Nezapomeňte, že odpuštění není zapomnění, protože nezapomenete.

Slibte, že tyto problémy nebudou zasahovat do vašeho života a umožní vám žít svůj život bez zloby.

Odpuštění není pro někoho, kdo vám způsobil bolest. Je nenahraditelná a je prostředkem ke zlepšení vašeho života.

Jste zodpovědní za vaše jednání a rozhodnutí. Neměli byste dovolit osobě, která vás ublížila, mít nad vámi pravomoc.

Volba méně bolestivý způsob, jak překonat překážky, a neznamená to, že byste se vrátit k této osobě a pokračovat v komunikaci nebo ospravedlnit to, co udělala.

líto odnětí lidských sil nadále způsobují vám bolest a řešení problémů. 3.

vyjádřit své pocity, je životně důležité, aby vyjádřili své pocity a vztah k osobě, která způsobila bolest. To neznamená, že musíme vstoupit do konfrontace, což zase zhorší situaci. Pamatujte, že vše, co děláte, je pro vás.

Před mluvit s tímto mužem, musíme vzít v úvahu

myšlenky, přemýšlet o tom, co říkáte. Nenechte se nic skrývat, dokud necítíte úlevu. Vysvětlete, proč jste tak špatní, nebo si zapište, co se vám stalo. Napište o hněvu, hořkosti a smutku.

Nezáleží na tom, jak jste emocionální. Je důležité vyjádřit veškerou svou bolest. Nemusíte nutně posílat dopis osobě, která vám ublížila. Napíšete tento dopis sami, abyste odstranili bolest, abyste ji mohli spálit nebo ji odhodit.

Nezapomínejte na sebe. Je důležité si uvědomit, že si zasloužíte zacházet s respektem. Rozpoznejte a vyjadřujte všechny negativní věci, které o této osobě cítíte.

4. Přijměte své nevýhody

Velice bolestivé emoce skryté uvnitř vás. Zabraňují vám okamžitě odpouštět. Tyto emoce jsou smutek, ponížení, odmítnutí a podvod. Je důležité je rozpoznat a pokusit se dát se do postavení jiné osoby.

Někdy jsme příliš kritická a nemyslíme na to, co bychom udělali ve stejné situaci. Možná to bude něco, co byste nechtěla dělat, ale to by bylo nutné.

Přemýšlejte o jiných situacích, kdy jste cítili totéž. Zamyslete se nad tím, zda něco, co se stalo, si zaslouží důležitost, kterou vám dává.

Nemusíte sdílet hodnoty, myšlenky, způsob myšlení nebo pocit. To neznamená, že se snažíte něco ospravedlnit. Je důležité si uvědomit, že

lidé jsou lepší než ti, které někdy dělají. 5. Uvolněte situaci

Jděte dál a nepozeráte se zpět. Mělo by být zřejmé, že odpuštění se nevyskytuje okamžitě. To je proces, který je třeba naučit. Čas potřebný k dokončení tohoto procesu závisí na osobě.

Jenom víte, kolik času potřebujete, abyste mohli pokračovat a zapomenout na všechno, co se stalo.

Nezdržujte se od bolesti, ale dávejte si čas odpustit. Stačí se s touto osobou setkat a říkat: "Odpustím vám". Pak budete cítit, že se život zlepšuje a vy se cítíte svobodně.

Nezapomeňte, že odpuštění je proces, který vám umožní jít dál a posunout se kupředu. Žádný čin nebo osoba nebude ovlivňovat vás, váš budoucí vztah nebo váš současný život.


Co hledat v partnerovi

Co hledat v partnerovi

Při hledání partnera obvykle zabudneme na nejdůležitější věc. Místo toho se zaměřujeme na povrchní aspekty. Takže najdeme lidi, kteří zapadají do našeho chápání I, tmavé nebo světlé vlasy, vysoké nebo nízké, zralý nebo mladý, dobře seriozní ... nicméně proces výběru způsobuje problémy v dlouhodobém horizontu , když si uvědomíme, že s partnerem není větší hloubka.

(Sex a vztahy)

6 Hezčí pozice pro sex

6 Hezčí pozice pro sex

Co by bylo sex bez různých smyslových pozic? Bylo by to jen zdlouhavý a nudný proces, a také neatraktivní zapojit se do něj. Rozkoš a potěšení jdou ruku v ruce s vynalézavostí, hledání realizace v sexu. To je pak, že různé pozice jsou důležité. Různé pózy pomáhají dosáhnout orgasmu a posilují vášeň. Je důležité si uvědomit, že volba pozic je velmi subjektivní, závisí na preferencích každé osoby.

(Sex a vztahy)