5 Kroků k blahobytu v životě


5 Kroků k blahobytu v životě

Blížení - to je skvělá příležitost k tomu, aby priority byly kladné namísto negativních. Je to o vděčnosti za vše, co máte, o povědomí o příležitostech a v důsledku toho o úspěchu.

Tato myšlenka, která se může na první pohled zdát jednoduchá, ve skutečnosti obsahuje některé hluboké významy, které stojí za to rozjímat.

Žijeme ve společnosti, kde hromadění věcí a peněz je synonymem úspěchu, kde fyzická bezvadnost je synonymem společenského postavení.

Jak jsme se sem dostali? Proč se teenager bez smartphonu posledního modelu cítil frustrovaný? Proč se nenávidíme, když parametry těla nejsou "dokonalé"?

Můžeme mít nesprávné zaměření.

Musíme reformovat duševní procesy, abychom mohli být svobodní, citlivější na to, co opravdu záleží.

Nabízíme na to přemýšlet. Zveme vás, abyste zvážili 5 aspektů, které vám jistě pomohou získat úplnější a šťastnější život.

1. Ovládat potřebu umělého blahobytu

My všichni hledáme, jak překládat parametry, které tvoří základ Maslowovy hierarchie lidských potřeb.

 • Takové aspekty jako bezpečnost domova, jídlo, oblečení a zdroje pro rozvoj a dobré zdraví jsou zásadní, reálné priority.
 • V moderní společnosti existuje další aspekt - konzumerismus.
 • Žijeme ve skutečnosti, kde často zanedbáváme to, co již máme, a místo toho se soustředíme na to, co nám chybí.
 • A někdy nemáme dost - je to módní smartphone, krásné auto, módní oblečení ...
 • To všechno vede k tomu, co jsme již zmínili dříve: před úspěchem nebo stavem.

Chceme, aby ostatní mysleli, že jsme "v trendu", že jsme součástí této umělé homeostázy, která je v našem moderním světě tak rozšířená.

Představte si, že vaše současné potřeby jsou umělé nebo skutečné.

2. Naučte se poděkovat

Jeden způsob, jak vytvořit prostor pro skutečně plnohodnotný život, je vděčný za to, co již máte. To jsou věci, na které se nedá věnovat pozornost, nejsme tak vysokí, jak by měli.

 • Nejprve buďte vděční za svou vlastní integritu. Buďte vděční za svou vlastní existenci: žít a být v tomto světě je úžasný. Jakmile si to uvědomíte, objeví se nové příležitosti každý den. S touto náladou budete spokojeni.
 • Uvědomte si, že všechno kolem vás je neuvěřitelné: rodina a přátelé jsou skutečné poklady, které vám dávají skutečné každodenní blaho.

3. Sociální péče v nejjednodušších základních aspektech

Welfare neznamená, že váha bankovního účtu má mnoho nul.

To také neznamená spoustu přátel v sociálních sítích nebo sbírkách oděvů v šatníku, šperky v zásuvkách nebo v autě v garáži.

 • Tajemství štěstí se nalézá v chápání jednoduché, základní aspekty, doprovázející svůj každodenní život: příjemné chvíle s přáteli, dobře provedený obchod a hrdost na sebe, nebo i jen samotný procházku a společenství s přírodou.

Toto je prostor, ve kterém žijeme skutečný a úplný život.

4. Zastavte soustředění na to, co nemáte dost.

Víme, že implementace tohoto přístupu v každodenním životě nebude snadné, protože žijeme v časech nedostatku, jako my nebo ne.

 • Není mnoho dobrých pracovních míst a společenská nerovnost je běžným výskytem v mnoha městech po celém světě.
 • Máte svůj domov často výsadou nebo touhou, která vyžaduje obrovské ztráty a investice.
 • Můžete mít nevhodné tělo, ne-ideální vztah nebo práci, která vám neumožňuje odhalit vaše sklony a schopnosti.
 • Ale řekněme tohle: nemůžete soustředit svůj život pouze na to, co vám chybí. Pokud to uděláte, potopíš realitu do vážné nespokojenosti.

Oceníte, co máte, buďte vděční za to a uvidíte svou realitu v novém povzbudivém světle. Život je plný příležitostí a uvidíte je jen tehdy, pokud se budete cítit klidně a mít pocit sebevědomí.

5. Kultivovat jiný druh vědomí zaměřený na blaho

Co to můžeme říkat v rámci blahobytu? Prosperita je nový čas, čas pozitivního potvrzení, kdy jsou potvrzeny sny, touhy a naděje.

To může chvíli trvat, než se tam dostanete, ale postupně můžete změnit způsob myšlení.

Protože jen tehdy, když jste sebevědomí, plníte lásky a úctu k sobě, budete schopni se pohybovat směrem k dosažení blahobytu.

Zkuste: Naučte se rozvíjet harmonii, která již ve vás existuje.


5 Kroků odpustit a zapomenout

5 Kroků odpustit a zapomenout

Sex a vztahy Aby bylo možné sledovat život a plně si vychutnat to, musíme se naučit odpouštět lidem, kteří nás cítí poškozeny v minulosti a jít dál. Omlouvám se, není to snadné. Když začnete zapomínat, že jste zraněni, začnou se zranit rány. Budete se cítit šťastní, zbavíte se ran a jizev z toho, co vám ublížilo.

(Sex a vztahy)

8 Důvodů, proč nikdy nezapomenete na svou první lásku

8 Důvodů, proč nikdy nezapomenete na svou první lásku

I když ve svém životě budete cítit milion nových emocí, některé momenty jsou tak jasné, že je prostě nemůžete zapomenout. Zde je to, co se stane, když mluvíme o první lásce. I když láska je vždy zvláštní, pokud jde o první lásku, je to něco jiného. Je to nezapomenutelný zážitek. K lepším nebo horším, tyto vztahy vás probudily s novými pocity.

(Sex a vztahy)