5 Užitečných čisticích prostředků pro krev


5 Užitečných čisticích prostředků pro krev

Víte, jak zlepšit kvalitu krve a vyčistit ji od toxinů a dalších škodlivých látek? Chcete-li se dozvědět více o tomto problému, musíte nejdříve zvážit oficiální definici tohoto výrazu.

Krev je vzácné pojivové tkáně, které cirkuluje v kapilárách, žilách, tepnách, dutinách a komorách všech obratlovců. Jeho červená krev způsobená přítomností erytrocytů pigmentu nazývaného hemoglobin.

Krev má hustou konzistenci, bohatou barvu a kovovou chuť. Krevní nátěr se může lišit: pokud je krev nasá- kána kyslíkem, je to jasně červená barva a pokud má kyslík malý, má krev tmavě červenou barvu. Průměrné pH krve se pohybuje mezi 7,35 a 7,45. Teplota krve je 38 ° C, což je mírně vyšší než tělesná teplota.

Co nese krev v zdravé formě?

 • Živiny
 • Hormony
 • Protilátky
 • Kyslík
 • Oxid uhličitý
 • Elektrolyty
 • Vitamíny
 • Teplo

Kde se vytváří krev?

Krevní buňky se produkují v kostní dřeni - porézní tkáň, která je obsažena v některých kostech lidského těla, zejména ve stehenní kosti, poprsí a kostech tvořících lebku.

V lidském těle obsahuje 4,5 až 6 litrů krve. Všimněte si, že 55% krev tvoří plazma - kapalina, která obsahuje velké množství vody, minerálních solí a bílkovin. Dalšími 45% krve jsou erytrocyty, leukocyty a krevní destičky, tj. Krevní buňky.

Jak mám jíst k vyčištění krve?

 • Používejte co nejvíce zeleniny s nízkým obsahem škrobu. Patří sem rajčata, mrkev a špenát. Odborníci na výživu doporučují snižovat brambory, ale zcela nevylučují stravu.
 • Jezte potraviny bohaté na bílkoviny, včetně bez-chudé maso (kuřecí a krůtí) a ryby. Snažte se používat mastné červené maso, zejména to, které bylo podrobeno průmyslovému zpracování (například slanina, klobásy a jiné výrobky z klobásy).
 • Vyberte celozrnné produkty. Hnědá rýže, těstoviny a pečená celá zrna jsou mnohem užitečnější než obyčejná bílá rýže, protože mají vysoký obsah vláken. Při pravidelném užívání těchto přípravků se hladina cukru v krvi pomalu zvyšuje a člověk má pocit dlouhodobého pocitu pohody.
 • Osušte je rostlinnými oleji. Olivové a řepkové oleje jsou vynikající přírodní prostředky pro čištění krve z toxinů a jiných škodlivých odpadů. Snažte se nepoužívat máslo, protože tento výrobek obsahuje mnoho nasycených tuků.
 • Odmítnout s vysokým obsahem cukrunápoje, včetně balených džusů, soda a sladké studené nápoje. Nejlepší volbou je obvyklá pitná voda s přídavkem čerstvého ovoce.

Jaké jsou vitaminy a minerály obsažené v krvi?

 • Vitamin E: je důležitý pro zvýšení odolnosti červených krvinek.
 • Jód: stimuluje tvorbu krevních destiček a erytrocytů.
 • Vitamin C: zlepšuje schopnost těla absorbovat železo z potravin.
 • Zinek: hraje důležitou roli při tvorbě lymfocytů.
 • Vitamin K: stimuluje proces srážení krve. ○ Kobalt:
 • hraje důležitou roli ve vývoji hemoglobinu a erytrocytů. Měď:
 • je zodpovědná za to, že tělo má dostatek železa k produkci červených krvinek. Železo:
 • nezbytné pro výrobu hemoglobinu, který je zodpovědný za saturaci buněk kyslíkem. Vitamin B12:
 • stimuluje proces dozrávání červených krvinek. kyselina listová:
 • zrychluje proces dozrávání červených krvinek a bílých krvinek. Doporučené produkty pro čištění krve jater

Jako součást jater obsahuje velké množství vitaminu A, který díky své antioxidační vlastnosti a mohou zlepšit stav pokožky. Navíc,

je játra bohatá na obsah železa, který stimuluje proces produkce hemoglobinu.Játra jsou nízkokalorické produkty, takže vaše postava neublíží. Kromě toho játra obsahují hodně kyseliny listové, což pomáhá regulovat proces dělení buněk.

Vejce

Pokud nemáte na tento přípravek alergii nebo nesnášenlivost, důrazně doporučujeme, abyste do denní krmné dávky zahrnuli vajíčka. Vzhledem k tomu, že vejce jsou bohatá na bílkoviny, minerály a vitamíny, stimulují proces čištění krve z toxinů a dalších škodlivých látek. Zejména

,

ve vaječném žloutku, obsahuje lecitin, který je zodpovědný za čištění stěn tepen mastných vkladů . Žltek navíc obsahuje také látku "cholin" (vitamin D4), která zlepšuje fungování nervového systému.Vejce obsahují velké množství základních živin pro tělo, včetně vitaminů A, D a E, a minerály (železo, zinek, selen, fosfor a kyseliny listové). Všechny tyto prvky jsou neuvěřitelně důležité nejen pro čištění krve, ale také pro udržení vynikající celkové pohody.

Zelenina Zelenina je nepostradatelný produkt pro ty, kteří z nějakého důvodu nemají konzumovat maso, protože vzhledem k vysokým obsahem bílkovin zelenina

zlepšit schopnost těla vstřebávat živiny z jiných potravin . Navíc většina zeleniny obsahuje velké množství sacharidů, vlákniny, vitamínů B a minerálů, zejména hořčíku, železa a draslíku.

Ořechy když ořechy jsou poměrně vysoce kalorické potraviny, mírná konzumace

když Jen nepoškozují postavu, ale také získat mnoho užitečných výhody plynoucí z této chutné občerstvení .Protože matice obsahovala velké množství živin, včetně zdravých tuků a esenciálních mastných kyselin Omega 3, tento produkt je účinným nástrojem v procesu čištění krve toxinů.

Kromě toho, ořechy jsou bohaté na obsah důležitých vitamínů a minerálů: draslík, hořčík, fosfor, vitamin E a vitamíny skupiny B Brambory

Každý ví, že brambory - je nejen chutné, ale také neuvěřitelně bohatý produkt tak

je považován za nádherný přirozený zdroj energie pro lidské tělo . Brambory se vyznačují vysokou koncentrací vitaminu B, kyseliny listové a různých minerálů.Kromě toho, v oblasti brambor obsahuje flavonoidy, které nejen posiluje kardiovaskulární systém, ale také snížit hladinu škodlivého cholesterolu v těle.

B vitaminy obsažené v bramborách jsou zodpovědné za posilování tepen.

Vitamin B6, což zase snižuje hladinu homocysteinu - chemické sloučeniny, které se často vyvolává zánět v tepnách. Doufejme, že po přečtení tohoto článku budete používat naše tipy pro efektivní čištění krve z toxinů.

5 produktů z aloe vera očistit

tlustého střeva Vzhledem k tomu, aloe vera má laxativní vlastnosti a působí jako přírodní projímadlo založené na tom mohou připravit účinný prostředek pro čištění tlustého střeva. V tomto článku se budeme sdílet receptů 5 přírodní prostředky s aloe vera pomoci zbavit se nadýmání a vylučovat toxiny.


5 Výrobků, které pomáhají zlepšit paměť

5 Výrobků, které pomáhají zlepšit paměť

Vaše paměť dává smysl životu. Díky tomu můžete dělat spoustu úkolů a dělat spoustu úkolů. Díky tomu budete mít vzpomínky na život a získávat zkušenosti. Je zřejmé, že existují produkty, které mohou pomoci udržet paměť v dobrém stavu. Níže budeme hovořit o pěti produktech, které pomáhají paměť. 1. Brusinka Brusinka je jedním z nejoblíbenějších plodů, pokud jde o zdraví.

(Lidových opravné)

Kokosový olej pro prevenci steatóza jater znamená

Kokosový olej pro prevenci steatóza jater znamená

Přírodní kokosový olej je často nazýván „elixír života“, proto, že je vynikající nástroj pro jak vnitřní, tak na vnější straně těla péče. Zatímco dříve bylo dnes považován za škodlivé produkty prostřednictvím četných výzkumů víme, že kokosový olej obsahuje velké množství mastných kyselin, které pomáhají zlepšit celkovou pohodu.

(Lidových opravné)