5 Užitečných výrobků pro snídani


5 Užitečných výrobků pro snídani

užitečné návyky V tomto článku se dozvíte o 5 produktů, které jsou ideální pro snídania je velmi užitečné a chutné, a také účtovat vám energii pro celý den. Během několika dní všimnete si ten rozdíl! I když jsme si dobře vědomi toho, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne, náš den a celková energie a vitalita závisí na tom, mnoho lidí vynechat snídani nebo konzumovat produkty malopozhyvni, po jehož uplynutí se situace může smutný obrat.

Proto je velmi důležité začít svůj den se správnými produkty, které jsou přínosné pro zdraví. A pouze při použití správných jídel na snídani si všimnete pozitivních změn a změn po celý den. Začněte svůj den kvalitní snídaní dnes!

vločky se celé dopoledne potřebujeme potraviny, které by nám poskytne energii na celý den, a poskytlo by nám fyzickou i psychickou sílu. Jedním z produktů, které mohou splnit všechny tyto potřeby, je celozrnné; Jsou bohaté na vitamíny, minerály a vlákninu. Obvykle nepovažujeme za důležitý suchých obilovin výživnou snídani, protože jsme byli zvyklí vidět supermarketu cereálie s vysokým obsahem cukru a konzervačních látek. A to i přes to, můžeme si vybrat jednoduché cereálie, které jsou určeny pro zdravé výživy, jako například:

 • Oatmeal je zrno královna, to podporuje napětím uvolněním nervový systém. Ovesné vločky jsou bohaté na vlákninu a přispívají k lepšímu fungování trávicího systému. Je dobré ho smíchat s malým mlékem a medem; ale v případě potřeby jej můžete použít i v surové formě.
 • Kompletní hnědá rýže, ačkoli jsme byli zvyklí jíst rýži v době oběda, se také doporučuje používat mléko nebo jako nápoj s skořice. Nádherný mléčný nápoj z rýže je vynikající snídaně, která je ideálně podávaná za studena.
 • Kukuřice: V mnoha zemích je obvyklé používat ke snídani kukuřičné vločky.

Fruit Fruit užitečné, a to zejména v dopoledních hodinách, a poskytují delší energii baterie pro tělo. Můžete je jíst v jejich přirozeném stavu nebo ve formě ovocné šťávy, džemu, sušeného ovoce. Zde jsou některé příklady:

 • Citrus: pomeranče pomelo nebo ideální pro snídani, neboť poskytují hojné energie.
 • Figy: Dokonalé v boji proti stresu.
 • Hrušky: bohatá na křemík, minerál potřebný pro zdravou kůži, vlasy a nehty.
 • Jablka: obsahují vysoké množství jablečné a kyseliny vinné, která nám pomáhá prevenci mnoha onemocnění, včetně zubních kazů.
 • Papaya: Perfektní pro ty, kteří mají problémy s trávením.
 • Ananas: obsahuje trávicí enzymy a má protizánětlivé vlastnosti.
 • Banana: velmi výživné a bohaté na hořčík, minerály, které podporují svaly a nervový systém.
 • Sušené ovoce: obsahují hodně vlákniny a energie.

Ořechy obsahují vysoké množství zdravých tuků, které jsou velmi užitečné pro naše tělo a pomáhá dodávat energii po celý den. Doporučujeme je používat jen v syrové formě a vyhnout se solené a pražené oříšky, protože ztrácejí výživnou hodnotu při vaření. Nejdoporučovanějším jsou:

 • ořechy Almond Peanut
 • pistáciové oříšky borovice

Mléčné výrobky Mléčné výrobky by rozhodně přidat snídaně: jogurt

 • Sýry Tvaroh

Mléčné výrobky jsou důležité, ale můžeme snadno nahradit je jinými výživnými produkty, které obsahují bílkoviny: např. vejce.

Přírodní sladidlo

Pokud chcete dát doporučené sladké chuťové produkty, snažte se vyhnout bílému cukru; nejenže pohlcuje energii od nás, ale také nás zbavuje minerálů. Pokusit se jej nahradit jedním z těchto přírodních sladidel:

 • přírodní med sirup z agáve


6 Způsoby, jak posílit nervový systém

6 Způsoby, jak posílit nervový systém

Užitečné návyky Přemýšleli jste někdy o tom, co můžete udělat pro posílení nervové soustavy? Ve skutečnosti z velké části zapomínáme na tento aspekt našeho zdraví. Dnes chceme vyprávět o návycích a tajemstvích, které můžete využít k jejich posílení. Takže se můžete ujistit, že vaše nervy jsou v dobrém stavu.

(Užitečné návyky)

5 Kroků k nalezení emoční rovnováhy

5 Kroků k nalezení emoční rovnováhy

Emocionální rovnováha je vytvořena v uvolněném prostředí. To je také regulováno vnitřní harmonií. K dosažení toho není tak jednoduché, ale existují některé jednoduché strategie, které můžeme zkusit. Víme, že emoční stabilita je synonymem dobrého zdraví. Také úzce souvisí s fyzickým zdravím. K dosažení této stability se stane něco zvláštního.

(Užitečné návyky)