5 Koktejly ke snížení nadýmání


5 Koktejly ke snížení nadýmání

přírodních prostředků přítomnost tuku v oblasti břicha a zánět - jsou zcela odlišné věci. mohou trpět nadýmání a nemají přebytek břišní tuk.

plynatost obvykle způsobeno nesprávnou výživou, premenstruačního syndromu nebo přebytku plynu, ke které dochází při konzumaci příliš rychle, dochází k nadměrné stres a přesnedostatečného příjmu vlákna nebo poruchy střeva.

Nadměrná tvorba plynu nastává kvůli podvýživě. platí zejména dortů a cukrovinek - jsou plné „light“ sacharidů, které způsobují kvašení ve střevech reakce a, v důsledku toho, tvorbu plynů.

chronické nadýmání - důvod chodit k lékaři-gastroenterologa. Proto obvykle naznačuje závažné onemocnění. To může být neprůchodnost střev, zánět žaludku, vředové choroby, enteritida, kolitida, dysfunkce slinivky břišní, jaterní problémy, špatný krevní oběh v žilní čistého střeva.

Pokud patříte k těm, kteří často trpí nadýmáním, pak je třeba začít měnit své stravovací návyky, což minimalizuje spotřebu potravin, jako jsou mléčné výrobky, maso, uzeniny, solí a rafinované mouky.

čtení našeho článku jsme vám představí nejlepších přírodních receptů koktejlů, které pomáhají snižovat nadýmání a otoky žaludku přirozeně.

koktejl z aloe a chlorofylu

tento lahodný džus je skvělý způsob, jak snížit zánět žaludku, protože pomáhá vyčistit střeva toxinů a toxiny nahromaděné v těle. Také tento nápoj se doporučuje, aby zabránil předčasnému stárnutí a detoxikaci krve. Ingredience

 • půl šálku šťávy z aloe vera
  • šťávou z jednoho citronu 1 lžíce tekutého chlorofylu

  Jak tento koktejl?

  Přidejte všechny přísady do mixéru a dobře promíchejte po dobu několika minut do hladka. Tato šťáva by měla být užívána na prázdný žaludek, 30 minut před snídaní.

  koktejl pro detoxikaci a snížit zánět v břiše

  Tato výkonná šťávy v sobě spojuje léčivé vlastnosti těchto užitečných výrobků jako jsou česnek, celer, mrkev, vojtěšky. Vzhledem k tomu, koktejl snižuje zánět v břiše, pomáhá odstranit toxiny a snižuje nadýmání.

  • Ingredience 1 šálek čerstvé mrkvové šťávy 1 stroužek česneku
    • 1 snítka celeru 1 hrst vojtěšky

    Jak si tento koktejl?

    Položte celer a mrkev na odšťavňovač a odstraňte džus z této zeleniny. Pak tuto šťávu nalijte do mixéru. Přidání dalších složek: česnek a vojtěška.

    Nejlepší je pít tuto šťávu v odpoledních hodinách a nejíst ji po dvou hodinách po ní.

    koktejl s jablky, lněného semínka a verbeny

    Tato šťáva může přirozeně zbavit nadýmání, upravit žaludek. Bude vás zbavovat onemocnění, gastritidy a onemocnění tlustého střeva.

    • Složení 2 čerstvé, slupce jablka důkladně umýt
    • 1 lžíce lněných
    • 1 šálek čaje s verbeny a fenyklu

    , jak se dělá koktejl?

    Použijte odšťavňovač, abyste získali šťávu z jablek, a pak jej smíchejte s lněným semínkem a čajem z verbenky a fenyklu. Chcete-li udělat čaj, jen vařte šálek vody a přidejte lžíci každé bylinky. Přiveďte k varu, vyjměte z tepla a nechte jej stát pět minut.

    koktejl, který pomáhá vyrovnat se s zánětlivé onemocnění střev a zácpa

    zažívací potíže mohou být hlavní příčinou zánět břišní dutiny. Proto, aby měl plochý a těsný žaludek, je nutné se vypořádat se zácpou. Pro tento účel doporučujeme následující recept: Složení

    • 1 velký plátek papája 1 mango
     • 1 lžíce lněného semínka
     • přečištěná voda 1 hrnek medu

      Jak tento koktejl?

      Přidejte všechny ingredience do mixéru a vše dobře promíchejte. Nápoj je připraven. Není třeba zpracovávat.

      Sassy voda: snížení nadýmání za 60 sekund

      Co je Sassy voda? Tento recept není všem znám. Název vody Sassy vitamín a minerální koktejl pochází z názvu Američana, který vytvořil tento originální recept. Dr. Cynthia Sass si vybrala optimální kombinaci látek rozpuštěných ve vodě.

      Action nápoj zaměřený na zlepšení trávicího traktu, snižuje nadýmání, urychlují trávení tuků a vylučování produktů látkové výměny.

      Klíčem k plochému žaludku je dostat dostatečné množství tekutiny a zvlhčení celého těla. Takže dnes vám řekneme, jak vařit Sassyovu vodu. Doufáme, že se stane váš dobrý zvyk: pít více vody denně a současně užívat tento nízkokalorický nápoj, který dokonale osvizhatyme vás. Ingredience

       • 2 litry vody, 1 polévková lžíce čerstvě nastrouhaného zázvoru 1
       • oloupané a nakrájené okurka
       • 1 citron, nakrájíme na plátky máty 12

        Jak se připravit tento nápoj?

        Smíchejte všechny ingredience ve skleněné nádobě a vložte do ledničky. Po několika hodinách je nápoj připraven. Ideální volbou je vařit vodu večer a nechat ji v noci. Během této doby se provede difúze - vitamíny a mikroelementy se mísí s vodou a dobrý koktejl, který dokonale obnoví vaše tělo.

        Samozřejmě, jeho bohatá chuť je těžké pojmenovat. Nápoj však není bez potěšení. Léčte a pijte po celý den.


        Med a jablečný ocet v boji proti celulitidě přírodní prostředky

        Med a jablečný ocet v boji proti celulitidě přírodní prostředky

        Celulitida je vytvořené v důsledku hromadění tukových zásob pod povrchem kůže. To téměř vždy dochází na boky a hýždě. Je to jeden z nejčastějších ženských problémů, a to zejména v případě, nadváha, obezita, genetické či hormonální poruchy. celulitidy je charakterizována výskytem malých otvorů v kůži, což je trochu jako pomerančové kůry.

        (Lidových opravné)

        účInným prostředkem v boji proti vlhkosti v domě

        účInným prostředkem v boji proti vlhkosti v domě

        Přírodní prostředky Bohužel, v každém domě existují místa, která jsou nejvíce náchylné k plísním a vlhkosti. Špatné větrání a stálý kontakt s vodou a stavebních materiálů - těmto nepříznivým faktorům, které zvyšují vlhkost v místnosti. V důsledku toho stěny a v rozích vidíme vzhled ošklivé černé skvrny a odlupování nátěru.

        (Lidových opravné)